Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogródek do zmian gotowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek do zmian gotowy

kasiaa 10:34, 20 mar 2014

Dołączył: 21 sie 2013
Posty: 39
Troszkę czasu minęło od ostatniego wpisu. Ogródek niezmieniony, niestety (stety) młodsza latorośl pochłania 99% mojego czasu... Wzdycham tylko, kiedy gdzieś widzę piękny ogród. Nie wiem, czy mój kiedyś taki będzie....

Wiosna już przyszła



____________________
Ogródek do zmian gotowy
kasiaa 11:49, 07 kwi 2014

Dołączył: 21 sie 2013
Posty: 39
Wrzucam zdjęcie rabatki przed oknem kuchennym, miało być ogrodowiskowo a wyszło... jak zwykle...
ta rabatka ma być wykończona bukszpanowym żywopłocikiem, ale na razie chciałabym pozmieniać ją "nieco".


Pomoże mi ktoś? Czy żurawki mogą zostać? Czy w miejsce tych jasnych kupować nowe czy jakieś trawki?
____________________
Ogródek do zmian gotowy
kasiaa 13:30, 08 maj 2014

Dołączył: 21 sie 2013
Posty: 39
Kolejne zmiany wprowadzone


Nawet pies jest szczęśliwy
____________________
Ogródek do zmian gotowy
AlKa 19:18, 08 maj 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Super buksikowy żywopłocik A jaki strażnik poważny
____________________
pora na zmiany
AlicyaLK 19:27, 08 maj 2014


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
Fajny żywopłocik a będziesz dosadzać tam jeszcze coś jaśniejszego + wyższego? Troszkę brakuje mi tam koloru i czegoś wyższego niż żurawki, a niższego niż drzewka...
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
kasiaa 20:26, 08 maj 2014

Dołączył: 21 sie 2013
Posty: 39
Strażnik poważny, sprawdza czy nie nadchodzi ktoś, kto mógłby pogłaskać...

AlicyaLK po prawej wsadzone są hortensje limelight, niestety zakup przez allegro okazał się niewypałem, bo hortki są mikroskopijne. Może być, czy o czymś innym myślałaś?
Tu może będzie widać, są trzy trawki red baron i trzy hortensje



____________________
Ogródek do zmian gotowy
AlicyaLK 20:37, 08 maj 2014


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
Linki super, dokarmiaj to urosną faktycznie z tamtej perspektywy uch zza żurawek nie dostrzegłam tak bywa nieraz z zakupami z Internetu :[
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
kasiaa 12:42, 09 maj 2014

Dołączył: 21 sie 2013
Posty: 39
Masz jakąś fajną szkółkę w pobliżu? U mnie niestety ciężko, byliśmy u Kapiasa, ale to też kawałek drogi.
Rozmyślam i dumam, co by tu posadzić wzdłuż ogrodzenia, przed jałowcami, mąż kanciki wycina.

Trzmielina, co to się ma płożyć...



A dalej rabatka, co to miała zasłonić oczyszczalnię... żurawki i pęcherznice



____________________
Ogródek do zmian gotowy
Katkak 21:38, 09 maj 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
E, Kasiulka, nie jest źle, widzę, że dajesz radę Powolutku, a będzie ogród jak marzenie. Doradzanie zostawię lepszym, bo sama ciągle się uczę. Ja każdym razie lubię trochę falowane rabatki niż proste i styl minimalistyczny nie jest najbliższy mojemu sercu. Co nie znaczy, że mi się nie podoba, ale ja czuję się lepiej w takich trochę poczochranych ogródkach Pozdrawiam i głowa do góry, będzie coraz piękniej
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies