Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi kroczkami do celu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi kroczkami do celu...

Dominika11 12:07, 17 cze 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
piekne różane fotki
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
paulina_ns 14:39, 17 cze 2019


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
jolanka napisał(a)
Paulinko, wypielęgnowana ogród na błysk. Pięknie kwitną róże, to ich najlepszy czas. Pozdrawiam,


Jolu no nie tak na błysk ale cieszy to co już jest. Oj tak szaleństwo różane trwa pozdrawiam.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 14:42, 17 cze 2019


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
sarenka napisał(a)



Czekam aż u siebie już ogarnę to co powinno być zrobione już dawno i zostanie planowanie i sadzenie i będę mogła wreszcie podziwiać ogród


Te przygotowania rabat męczą mnie niestety coraz bardziej, wiadomo im większe upały tym mniej i sił i czasu żeby wyjść do ogrodu. No, ale trzeba to zrobić


Ja w tym roku zdecydowanie mniej ogrodowo działam, bardziej stawiam na pracę wokół domu typu krawężniki, kamień przed wejściem itp chociaż przez ostatnie dni nie powiem zakupy były hortensja strong anabell u mnie zamieszkała i parę innych roślinek, ale fakt w taki upał ciężko cokolwiek zrobić, ja ściągłam kawałeczek darni i myślałam, że padnę, na całe szczęście mąż z pomocą przyszedł
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 14:47, 17 cze 2019


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Anusia napisał(a)
Paulina nareszcie pokazujesz swój piękny ogród. Ta ostatnia róża cudowna jest. Bardzo lubię takie kuliste. Nie wiem czy dobrze dojrzałam. Czy nad tarasem masz rozciągnięty żagiel ? Bo u mnie sytuacja wygląda podobnie. Nie mam zadaszenia a teraz w upały żar leje się z nieba i myślimy o czymś takim.


Dziękuję Aniu tak nad tarasem mamy żagiel, który szczerze średnio się sprawdził kupiłam impulsywnie trójkątny , zdecydowanie lepszy byłby prostokątny, niby coś tam nad ranem cień daje, ale jak słońce przesuwa się na środek ogrodu cienia już nie daje.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 14:48, 17 cze 2019


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
KasiaBawaria napisał(a)
Czy Pashima pachnie?Jak duza rosnie?


Kasiu niestety pashmina nie pachnie, rośnie przynajmniej u mnie na ok 50 cm, ale jak dla mnie nie musi pachnieć, jest tak piękna, że jestem w stanie jej to wybaczyć
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 14:52, 17 cze 2019


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Kasia_CS napisał(a)
Oj, steskniłam się za widokami z Twojego ogrodu Cudowne róże, cudowne piwonie!! Pomocnica jest przesłodziak

Mimo, że wiedziałam, że Minerva woli mniej słoneczka to nie utrafiłam z miejscem mojej - nadal ma za dużo słonka, ale te kwiaty ktore pokazała są śliczne i ją gdzie dam w bardziej osłonięte miejsce.

Rojnik fajnie kwitnie, takie różowe słoneczko

Edenka takie ma u Ciebie cudne kwiaty, moja w tym roku lepiej niż w zeszłym, ale nadal nie powala.

Nie zapominaj o nas i wrzucaj foty (nota bene piękne zdjęcia cykasz)



Hej Kasiu :* dziękuję Ci bardzo przyznam się bez bicia, że zaglądałam do Ciebie parę razy po cichutko widziałam u Ciebie jak piękne masz róże i inne cudowności czytałam też właśnie o minervie, że ma u Ciebie za dużo słońca, także można powiedzieć, że jestem u Ciebie na bieżąco hihi. Jak malutka się chowa? u mnie Wiktoria już taka duża dziewczynka,obecnie jesteśmy na etapie przechodzenia ospy, w takie upały łatwo nie jest, ale jakoś dajemy radę
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 14:55, 17 cze 2019


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Dominika11 napisał(a)
piekne różane fotki


Hej Domi no jak dobrze wiesz, albo nie u mnie kolorowo jest głównie dzięki właśnie różom, mało mam kwitnących bylin i innych roślin, głównie gustuję w zieleni i bieli no i jeszcze w sumie w bordzie i niebieskościach
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 14:57, 17 cze 2019


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
W nocy w końcu spadł deszcz temperatura od razu spadła o 10 stopni mniej i w końcu jest czym oddychać

Róża Giardina, w końcu doczekałam się jej kwiatów



Minerva i Stephanie

____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 15:00, 17 cze 2019


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Charles Austin i cudowna Eden Rose



na ostatnim zdjęciu róża ascot
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 15:02, 17 cze 2019


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
i na koniec kolejna rojnikowa kompozycja uwielbiam je



____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies