Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi kroczkami do celu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi kroczkami do celu...

jolka 12:00, 18 cze 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Paula, fajnie że jesteś Cudowności u Ciebie, róże, piwonie.. trawki.. bardzo miło się to ogląda. Patrzę na Twoje kompozycje rojnikowe.. pięknie wyglądają. Ja dostałam wiosną od Gosi trochę rojników, tak że muszę pomyśleć, czy by je w podobniej kompozycji nie wyeksponować, bo w ogrodzie się gubią

Tak jak już pisałam u siebie.. wszystkie Twoje piwonie mi się przyjęły i kwitną
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Dominika11 12:09, 18 cze 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
paulina_ns napisał(a)


Hej Domi no jak dobrze wiesz, albo nie u mnie kolorowo jest głównie dzięki właśnie różom, mało mam kwitnących bylin i innych roślin, głównie gustuję w zieleni i bieli
u mnie jest podobnie
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
sylwia_slomc... 19:42, 18 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Pspacerowałam na róże sie napatrzyłam szkoda, że się nie da nosa wsadzić w nie przez ekran
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Dominika11 19:54, 18 cze 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Poznajesz .

____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Kasia_CS 22:03, 18 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
paulina_ns napisał(a)


Hej Kasiu :* dziękuję Ci bardzo przyznam się bez bicia, że zaglądałam do Ciebie parę razy po cichutko widziałam u Ciebie jak piękne masz róże i inne cudowności czytałam też właśnie o minervie, że ma u Ciebie za dużo słońca, także można powiedzieć, że jestem u Ciebie na bieżąco hihi. Jak malutka się chowa? u mnie Wiktoria już taka duża dziewczynka,obecnie jesteśmy na etapie przechodzenia ospy, w takie upały łatwo nie jest, ale jakoś dajemy radę


hih, to tak, cichaczem przemknęłaś ja ostatnio też w forumowym niedoczasie mocno jestem.. Kajka weszła w okres dużej ruchliwości chodzi, więc coraz więcej miejsc jest dla niej w zasięgu, niestety nie zawsze ku uciesze mamusi A co do ospy, to przez te pogryzienia komarów to już podejrzewałam ospę, bo takie reakcje ma na te ukąszenia.. ale to tylko krwiopijcy

cudowne rojniki, nabieram coraz większej ochoty na nie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Zana 22:43, 18 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Paulinko, jakże miło widzieć znowu zdjęcia z Twojego ogrodu. Różyczki zachwycają. U mnie Pashmina jeszcze w pąkach, inne trochę nieśmiało kwitną.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
basia3012 22:03, 24 sie 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Paulinko, obejrzałam Twój ogród od marca. Piękne widoki i te wiosenne i te różano- piwoniowe i rojnikowe oczywiście. Też je lubię za bezobsługowość szczególnie.
pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
18:11, 23 paź 2019
puk puk
Kasiolaaa 21:14, 25 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Paulinko dawno nie bylam u Ciebie a juz kilka dni mysle o Tobie co u Ciebie jak ogrodek i dzieciaczki
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
kasiab 07:24, 15 mar 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Hej Paula co u Ciebie? Czekam az się odezwiesz i może zechcesz wrzucić zdjecia
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies