Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi kroczkami do celu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi kroczkami do celu...

jolka 12:17, 01 wrz 2013


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Czekam na zdjęcia, jak już je "zainstalujesz" w swoim ogródeczku

A przy okazji... jeśli chcesz hosty (takie jak na zdjęciu), mogę Ci dać z 10 szt.
Wiosną "przyszalałam" z rozmażaniem. A teraz posadziałam u siebie, u Mamy i jeszcze mi zostały


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
paulina_ns 13:35, 01 wrz 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
jolka napisał(a)
Czekam na zdjęcia, jak już je "zainstalujesz" w swoim ogródeczku

A przy okazji... jeśli chcesz hosty (takie jak na zdjęciu), mogę Ci dać z 10 szt.
Wiosną "przyszalałam" z rozmażaniem. A teraz posadziałam u siebie, u Mamy i jeszcze mi zostały





Jolu czekam na pogodę a Ty dokładnie w jakim miejscu mieszkasz? widzę,że gdzieś na górze A co do hostów jeżeli masz nie pogardzę
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
malgorzata_s... 14:04, 01 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
Witam. Ja też od niedawna w ogrodowisku. Hebe faktycznie u nas w górach kiepsko zimuje, trzzeba przykryć.Masz wiele miejsca do zagospodarowania. Od sąsiada można się odgrodzić bluszczem ale puki nie zarośnie można zawiesić na płocie matę wiklinową lub trzcinową.Pozdrawiam.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
paulina_ns 15:02, 01 wrz 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Witam. Ja też od niedawna w ogrodowisku. Hebe faktycznie u nas w górach kiepsko zimuje, trzzeba przykryć.Masz wiele miejsca do zagospodarowania. Od sąsiada można się odgrodzić bluszczem ale puki nie zarośnie można zawiesić na płocie matę wiklinową lub trzcinową.Pozdrawiam.



Witaj Małgosiu hmm...więc może hebe wsadzić do doniczki i na zimę wnosić do środka? a jak z przyrostem tej roślinki wolny? Bo ja kupiłam takie maleńkie,że ich prawie nie widać
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
jolka 15:14, 01 wrz 2013


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
paulina_ns napisał(a)



Jolu czekam na pogodę a Ty dokładnie w jakim miejscu mieszkasz? widzę,że gdzieś na górze A co do hostów jeżeli masz nie pogardzę


Napisałam Ci na priv
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
paulina_ns 17:07, 03 wrz 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
I co tu w taką pogodę robić? Widok z mojego tarasu:



W sumie u mnie przez weekend nic nie poszło do przodu ( nie pozwoliła na to pogoda), jedynie co dokupiliśmy z mężem kolejne 'brabanty' na żywopłot, a oto one:

____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 17:09, 03 wrz 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Trawka też już powoli zaczyna rosnąc i mam pytanie, czy jeszcze w tym roku popryskać na chwasty,czy już na wiosnę ?

____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 17:15, 03 wrz 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355


I przód ma ktoś pomysł na zagospodarowanie tego ?
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 21:01, 03 wrz 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
A tu zdjęcie z mojego tarasu w zimie, te góry to Tatry


____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
malgorzata_s... 21:17, 03 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
Jak cudnie. Dla takiego widoku można nawet znosić te zimy. Hebe wolno rośnie, wolniej od wrzosów.Nigdy nie chowałam do domu, przykrywam gałązkami.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies