Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi kroczkami do celu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi kroczkami do celu...

malgorzata_s... 20:07, 09 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Jak kupisz roślinki w donicach które nie są wykopane teraz to można zacząć.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Gardenarium 20:10, 09 wrz 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
paulina_ns napisał(a)


Widziałabym to tak....

1.Trzmielina na pniu
2.Hortensja limelight
3. Bukszpany
4. Hosty
5. obwódka z bukszpanu
6. świerk white
7. trawa niedźwiedzia lub tuja danica
8. berberys admiration
9. berberys 'tiny gold'
10. żurawki

No i nie wiem co dać w prawym rogu, to jest strona od tarasu może coś podpowiecie...


Tu gdzie znak zapytania - wielka kula z cisa lub bukszpanu.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
jolka 20:14, 09 wrz 2013


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Paula widzę, że szalejesz ogrodowo
Zaglądam, macham i pozdrawiam

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
malgorzata_s... 20:38, 09 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Szefowa jak zwykle ma rację, że najładniejsza była by wielka kula z bukszpanu ale widziałam małą za sto złotych więc ile będzie kosztować taka wielka?
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Katkak 21:42, 09 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Witam i ja Robi się coraz ładniej. Ta falista rabatka faktycznie ma świetny kształt. Taki płynny. No i nie jesteś koleżanko wcale taka zielona. Operujesz nazwami roślin jak wprawny ogrodnik
A tych żurawek z przodu rabaty nie wolałabyś w jaśniejszym, słonecznym kolorze? Albo w różowym? Te bordowe są tam takie smutnawe, a żółte rozjaśnią rabatkę. Mam hopla pod względem takich słonecznych żółtych roślin, bo ogródek mam dość zacieniony, więc rozjaśniam takimi złotymi plamkami Będę wpadać, papapa
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
paulina_ns 11:47, 10 wrz 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Gardenarium napisał(a)


Tu gdzie znak zapytania - wielka kula z cisa lub bukszpanu.


Witam Pani Danusiu, bardzo mi miło,że Pani tu zaglądnęła
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 11:49, 10 wrz 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Szefowa jak zwykle ma rację, że najładniejsza była by wielka kula z bukszpanu ale widziałam małą za sto złotych więc ile będzie kosztować taka wielka?


U mnie w okolicy jak ostatnio byłam w szkółce i patrzyłam na takie kule z bukszpanu były w cenie ok. 300zł, więc dosyć sporo...
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 11:50, 10 wrz 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
jolka napisał(a)
Paula widzę, że szalejesz ogrodowo
Zaglądam, macham i pozdrawiam



Jolu nic nie szaleję na razie to wstępne przymiarki, a do realizacji dłuuuuga droga

____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 11:58, 10 wrz 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Katkak napisał(a)
Witam i ja Robi się coraz ładniej. Ta falista rabatka faktycznie ma świetny kształt. Taki płynny. No i nie jesteś koleżanko wcale taka zielona. Operujesz nazwami roślin jak wprawny ogrodnik
A tych żurawek z przodu rabaty nie wolałabyś w jaśniejszym, słonecznym kolorze? Albo w różowym? Te bordowe są tam takie smutnawe, a żółte rozjaśnią rabatkę. Mam hopla pod względem takich słonecznych żółtych roślin, bo ogródek mam dość zacieniony, więc rozjaśniam takimi złotymi plamkami Będę wpadać, papapa


Witaj Katkak Zaglądam tutaj codziennie i pilnie się uczę A co do żurawek w żółtym kolorze gdzieś wyczytałam,że jak są w pełnym słońcu to liście się im przypalają, a na tej rabacie słońce świeci cały dzień...Zapraszam,zapraszam
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
malgorzata_s... 14:16, 10 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
To może cisowa tańsza. U mnie nigdzie nie widziałam.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies