Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 21:08, 05 lip 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
Czekam na focie szklarenki Kochana

Kasiu szkkarenkę obfocę jak posprzątam, ale czas poświęcam na ratowanie ogrodu przed całkowitym zasuszeniem, dodatkowo zaginęła nam koteczka ta najmłodsza, więc mamy kolejne zmartwienie, szukamy, pytamy i czekamy na jej powrót
Nie wiem co mogło jej się przytafić, Ozzy jej braciszek śpi od dwóch dni, nie wiemy czy rozpacza czy to podtrucie, w naszym środowisku maluchy te wątłe, odratowane to chyba 1 na 100% na szansę na przeżycie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
JoannA 21:28, 05 lip 2019


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
O jejciu Aganiu. Czytam o koteczkach i tak mi się smutno zrobiło
Koteczka taka śliczna to może ktoś ją do domu zabrał.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
sylwia_slomc... 21:35, 05 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
Kochana ależ sie u Ciebie dzieje
Cudnie spędzasz czas, szklarnia prawie gotowa, ogród cudowny Jak dajesz radę z podlewaniem, bo ja juz przestaje dawać, czekam z utęsknieniem na deszcz, a jeszcze nie dawno miałam nadmiar wody
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
gosika67 22:09, 05 lip 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Lubię tu zaglądać, ścieżka mnie zachwyciła wśród roślin.Pozdrawiam.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
kasiek 22:43, 06 lip 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Trzymam kciuki by koteczka się znalazła i za weselicho
U mnie jakiś kiciuś się przyplątał właśnie
Na szklarenke czekam z niecierpliwością
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
BASIA8 23:29, 06 lip 2019


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Kurcze Aganiu smutne wieści czytam o kotkach- jeden zginol drugi smutny śpi- oby nie podrucie. Ale różnie może być. Trzymamy kciuki co by dobrze było. Buziaki Kochana.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Agania 20:34, 07 lip 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
JoannA napisał(a)
O jejciu Aganiu. Czytam o koteczkach i tak mi się smutno zrobiło
Koteczka taka śliczna to może ktoś ją do domu zabrał.

Ogród przeczesany i każdy jego kawałeczek i nie ma małej...smutamy się,
za bardzo się przywiązujemy i tym bardziej nam smutno Joanko, ale Ty to znasz kochana
i czujesz tak jak my, dzięki....mógł ją ktoś przygarnąć, mała oswojona,
a trikolorki wyglądają jak maskotki, a Sonatka wyglądała jak pluszaczek.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:51, 07 lip 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kochana ależ sie u Ciebie dzieje
Cudnie spędzasz czas, szklarnia prawie gotowa, ogród cudowny Jak dajesz radę z podlewaniem, bo ja juz przestaje dawać, czekam z utęsknieniem na deszcz, a jeszcze nie dawno miałam nadmiar wody

Sylwunia nie jest cudny ani ogród, ani ja cudnie nie spędzam czasu, nawet szklarnia
tak jak mnie nie cieszy jak powinna, ta inwestycja wycisnęła z nas ostatnie soki, a urlop spędzam na sprzątaniu, bo szykujemy się do weselicha i końca pracy nie widać, ciężki to urobek.

Zakupy mnie cieszyły, a po posadzeniu i lataniu codziennie z konewką znowu się przekonałam, że jeżówki gryzoniom smakują najbardziej...smacznego wrr.

Nie radzę sobie z podlewaniem, a deszczu od miesiąca ani kropli, pewnie i u Was
ciężko, codziennie śledzę pogodowy radar i deszcz nasz rejon sobie zawsze omija.

Ten rok trudny, ogród przy mnie zapuszczony i pogodowo zaszuszony.
Czekam na deszcz
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:52, 07 lip 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
gosika67 napisał(a)
Lubię tu zaglądać, ścieżka mnie zachwyciła wśród roślin.Pozdrawiam.

Cześć Gosiu miło, że zaglądasz i ścieżkę chwalisz dzięki
Pozdrawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:55, 07 lip 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
BASIA8 napisał(a)
Kurcze Aganiu smutne wieści czytam o kotkach- jeden zginol drugi smutny śpi- oby nie podrucie. Ale różnie może być. Trzymamy kciuki co by dobrze było. Buziaki Kochana.

Basiuń, jest trudno i nigdy nie może być tak, żeby wszytkim było dobrze, takie to
życie, Ozzy może być podtruty, on taki śpiący i wątły już 3 dzień.

Trzymaj kciukasy może szwendalska się znajdzie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies