Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim magicznym ogrodzie wszystko...

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim magicznym ogrodzie wszystko...

malgorzata_s... 12:21, 20 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
U nas polny kamień nie jest taki ładny i kolorowy jak u was.Zazdroszczę.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
ANIA 12:27, 20 wrz 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
Kamień polny też nie wszystkim się podoba. Ale ten nasz kamień sami wybieraliśmy
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
malgorzata_s... 12:28, 20 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Jest śliczny. u mnie w górach tylko dwa kolory szary i bury.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
ANIA 12:30, 20 wrz 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
Ale za to jakie masz widoki. Gór to dopiero ja Ci zazdroszczę.
A Ciocigród Gochy jest suuuuuper. Piekne ostróżki i lilie łapią za serce.
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
ANIA 12:40, 20 wrz 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
A masz zdjęcia swojej okolicy?
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
12:45, 20 wrz 2013
Na bez czarny też wyczekuję,jak tylko złapie go pierwszy przymrozek..wszystkie okoliczne rowy z bzem z dala od dróg moje
ANIA 12:47, 20 wrz 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
A co robisz z czarnego bzu oprócz soku? Nadaje się na coś jeszcze oprócz soku i nalewek?
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
Margarete 13:00, 20 wrz 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ania - witam cie na Ogrodowisku, przeczytałam cały tój watek i obejrzałam fotki. No poczatek juz masz całkiem niezły, zaczątki rabat, teraz tylko poogladaj duuuuzo pieknych ogrodów tu u nas na forum, wybierz co ci sie podoba, zaplanuj i poddaj ocenie a napewno wszyscy ci doradza co i jak. Będzie pięknie !
Masz juz niezłe niektóre roslinki róże, rodki, zauwazyłam tez rozchodniki olbrzymie - teraz jesienia fajnie kwitna. Dołóż oprócz innych roslin, równiez troche traw, zobacz fajnie wygladaja te rozchodniki z trawami u naszej Ogrodowiczki Zety :

Ja też tak samo jak Bogdzia od razu w necie sprawdziłam gdzie jest ten twój Zamek Bierzgłowski, no i widziałam w jakim slicznym otoczeniu macie to swoje siedlisko, pradolina WIsły, las, zamek... jak to świetnie brzmi. Nigdynie byłam w tym Zamku B. i w samym zamku B. tez nie, chetnie sie kiedys wybiore wiosna krajoznawczo w te rejony bo to od nas z Łodzi niedaleko jest.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
13:43, 20 wrz 2013
ANIA napisał(a)
A co robisz z czarnego bzu oprócz soku? Nadaje się na coś jeszcze oprócz soku i nalewek?

Ja dopiero pierwszy raz będę robić sok z bzu,objechałam niedawno całą okolicę i wypatrywałam gdzie rośnie z dala od ulicy i znalazłam parę dorodnych krzaków. Nalewkę robiłaś ? Dobra ?
ANIA 13:46, 20 wrz 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
Mąż robił - pycha choć długo się robiło, mało wyszło, a szybko poszło
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies