Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Eli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Eli

dominika_rew 14:46, 28 lis 2013


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
Mówisz i masz zaprojektowaną rabatkę super teraz czekamy na realizację wiosenną ja też mam żurawki w pełnym słońcu, ale są ciemnobordowe i dają radę, pomarańczowe musiałam przesadzić w okolice drzewa, żeby nie grzało na nie cały dzień pozdrowienia!
____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
elzbieta_g 14:52, 28 lis 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
dominika_rew napisał(a)
Mówisz i masz zaprojektowaną rabatkę super teraz czekamy na realizację wiosenną ja też mam żurawki w pełnym słońcu, ale są ciemnobordowe i dają radę, pomarańczowe musiałam przesadzić w okolice drzewa, żeby nie grzało na nie cały dzień pozdrowienia!

z przyszłej rabatki cieszę się jak szpak na wiosnę moje bordowe też miałam na pelnym słońcu i super rosły
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
kasiek 21:39, 28 lis 2013


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Bobo to niskie hortensje. Ja sie boję hortensje sadzic w słońcu przy ścianie budynku bo nie wiem jak zniosą patelnie letnią. Ale Danusia ma ogromne doświadczenie więc można na niej polegać.
A do wiosny niedaleko - zobaczysz jak zleci
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Katkak 22:20, 01 gru 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254

Eluniu długo mnie nie było, ale jakoś tak szaro wokół i mało ogrodowiskowo mnie to nastraja. Zresztą zabieg mojego Niunia (2 stycznia mamy być w szpitalu, chodzi o usunięcie tego migdałka) coraz bliżej i już mam stracha jak stąd do księżyca, ale z drugiej strony chcę mieć to jak najszybciej za sobą. No i tak jakoś pojawiam się i znikam. Ale tyle dobrego słyszałam o jasielskim szpitalu, że jednak lżej się na duchu robi
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Tusiala 08:18, 02 gru 2013


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Śmiałam się z tych liń falistych bo u mnie też zawsze takie koślaki wychodza
elzbieta_g 10:41, 02 gru 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Katkak napisał(a)

Eluniu długo mnie nie było, ale jakoś tak szaro wokół i mało ogrodowiskowo mnie to nastraja. Zresztą zabieg mojego Niunia (2 stycznia mamy być w szpitalu, chodzi o usunięcie tego migdałka) coraz bliżej i już mam stracha jak stąd do księżyca, ale z drugiej strony chcę mieć to jak najszybciej za sobą. No i tak jakoś pojawiam się i znikam. Ale tyle dobrego słyszałam o jasielskim szpitalu, że jednak lżej się na duchu robi

Kasiu, ani się nie oglądniesz a już będzie po wszystkima szpitale chociaż dobre najlepiej unikać kilometrowym łukiem, ale czasami nie ma wyjścia
pogoda wstrętna ja miałam andrzejkowo-weekendowe ładowanie baterii ( tak to nazwała Kasiek ) ale już mi dzisiaj padają
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
malgorzata_s... 10:41, 02 gru 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Buziole zostawiam na nowy tydzień
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
elzbieta_g 10:43, 02 gru 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Tusiala napisał(a)
Śmiałam się z tych liń falistych bo u mnie też zawsze takie koślaki wychodza

Martuś śmiech to zdrowie cieszę się. że przyczyniłam się do Twojego uśmiechu
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
elzbieta_g 17:47, 02 gru 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
śnieżny widok...dla stęsknoinych zimy

____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
dominika_rew 21:55, 02 gru 2013


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
Niezły widoczek - jak zaczarowany dzięki za wizytę u mnie pozdrowienia!
____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies