Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czas na ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Czas na ogród

Agawita 23:00, 12 lis 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
Nic tak nie cieszy jak dobre słowo jeśli sie tylko rabatka podoba to nic nie stoi na przeszkodzie powodzenia i idę pooglądać do Ciebie
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
Tusiala 08:57, 13 lis 2013


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Aga świetne rozwiązanie pokazałaś Violi. Strasznie mi się podoba. Jeśli Ci się nudzi - czy to możiwe? to też chętnie zobaczę Twoją koncepcję u siebie Fajowo, że od razu piszesz nazwy roślin.
A co do firanek - to ja chwaliłam pierwsza ;-P
Agawita 10:53, 13 lis 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
Nudzi? Haha a to dobre chciałabym sie nudzić takie pomysły jak u Violi przychodzą ot tak, nie ukrywam że bazowalam na kształcie rabaty, która Danusia zamieściła na początku wątku. Dostosowalam pod potrzeby i kształt ogrodu Violi, usytuowałam rośliny zgodnie z naslonecznieniem i to wszystko. Listę chciejstw sama określiła i gotowe
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
Tusiala 13:24, 13 lis 2013


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Pokazuj te wygibasy bo ja ich nie widzę
U mnie teren piaszczysty więc dobór roślin dość trudny. Mimo tego coś rośnie
kasiula79 18:22, 13 lis 2013


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Witam.
Piękny ogród tworzysz, a berberysy masz cudowne. Bardzo je lubię i też mam u siebie, tylko że u mnie są jeszcze małe, a u Ciebie...ach (aż sobie westchnęłam)

Pozdrawiam - będę zaglądać bo mi się bardzo u Ciebie podoba - aha no i też jestem z Podkarpacia
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
Agawita 17:41, 14 lis 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
Tusiala napisał(a)
Pokazuj te wygibasy bo ja ich nie widzę
U mnie teren piaszczysty więc dobór roślin dość trudny. Mimo tego coś rośnie


dowód rzeczowy w sprawie....



tak to jest jak się nie kosi trawnika tylko wymyśla kombinacje alpejskie nie można mieć wszystkiego idealnie bo co byśmy zmieniały
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
Agawita 17:45, 14 lis 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
kasiula79 napisał(a)
Witam.
Piękny ogród tworzysz, a berberysy masz cudowne. Bardzo je lubię i też mam u siebie, tylko że u mnie są jeszcze małe, a u Ciebie...ach (aż sobie westchnęłam)

Pozdrawiam - będę zaglądać bo mi się bardzo u Ciebie podoba - aha no i też jestem z Podkarpacia


witaj u mnie berberysy to dla mnie podstawa w ogrodzie, o każdej porze roku przyciągają uwagę intensywnością wybarwienia, a na jesieni to już poezja nie martw się, berberysy szybko rosną, to nie bukszpany jeszcze będziesz je ciachać bo będą za wielkie zapraszam częściej i pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
Tusiala 11:20, 15 lis 2013


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Pocieszające jest to, że jednak masz co do roboty No ale roślinki już masz. Poprzesadzasz to tu, to tam, dokupisz to i owo. Zdolniara jesteś więc pójdziesz jak burza A ja będę obserwować i podziwiać
bleebla 11:53, 15 lis 2013


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Piękny ogród. Uspokaja, wycisza... Taras aż zaprasza do porannej kawy nawet jak lekkie przymrozki są
____________________
Aga - Mała eLeczka
Agawita 14:51, 15 lis 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
bleebla napisał(a)
Piękny ogród. Uspokaja, wycisza... Taras aż zaprasza do porannej kawy nawet jak lekkie przymrozki są


a to dobre, wyszłaby kawa mrożona taras wysprzątany, firanki pochowane, dobrze że zdjęcia zostały to mogę sobie powspominać dzięki temu, że jest zadaszony można w letnie upały wysiedzieć i delektować się widokami ogródka, już mi tęskno od razu cieplej mi się zrobiło...
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies