Strona główna Archiwum Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt

Pokaż wątki Pokaż posty

Mus owocowy w miejskiej dżungli

Tess
Ksiezyc miotla czarownica

Dodany 18:36, 28 paź 2013
mar_za napisał(a)
Oczywiście, że dam radę I Wam jeszcze pokażę

O, i to mi się podoba!

E, myślałam że mniejszy ten twój kawałek planety
A on całkiem spory. Już pisałam, ale napiszę raz jeszcze - nie spiesz się z decyzjami.
Mas całą zimę na myślenie - oglądaj realizacje innych (no i Dany, oczywiście).

A żywopłot sąsiadów to całkiem fajna sprawa - masz zielone tło za free

Dodany 20:32, 28 paź 2013
Tess napisał(a)

O, i to mi się podoba!

E, myślałam że mniejszy ten twój kawałek planety
A on całkiem spory. Już pisałam, ale napiszę raz jeszcze - nie spiesz się z decyzjami.
Mas całą zimę na myślenie - oglądaj realizacje innych (no i Dany, oczywiście).

A żywopłot sąsiadów to całkiem fajna sprawa - masz zielone tło za free

No na żywopłot sąsiadów Teresko ja nie narzekam, mam ogród z zapożyczonym krajobrazem muszę tylko najniższe piętro pobudować pozdrawiam

Dodany 21:12, 28 paź 2013
beta napisał(a)
witam serdecznie...bardzo mi się podoba Twój ogród....ma fajny klimat....no i ten piękny taras.....super....jeśli pozwolisz będę zaglądać

pozdrawiam Beata

Witaj Beatko (widziałaś, że mamy podobne fryzury? . Oczywiście, że się cieszę, że bedziesz do mnie zaglądać. I mam nadzieję też podpowiadać co mogłabym dodać lub ująć

Dodany 23:25, 28 paź 2013
mar_za napisał(a)
Najfajniej jest pokazywać przed i po, wtedy wzbudza to największy entuzjazm (przynajmniej u mnie). Planuję zmiany na wiosnę, a tu dopiero jesień...na obrazki ze zmian przyjdzie jeszcze poczekać. Teraz myślę i myślę - co z tym ogródeczkiem począć

Tymczasem za siatką, a przed kolejnym płotem mieszka...nasz pies. Podział na dwie części jest sytuacją zastaną. Mieszkamy w ostatniej linii zabudowy jednorodzinnej. Pomiędzy nami, a "bloczyskami" kiedyś były ogródki działkowe, ale właściciele domków zaadoptowali sobie "bezumownie" po kawałku ziemi tuż przy swoich posesjach na warzywniki/kwietniki/składziki. Teraz ten teren po ogródkach, stanowi przestrzeń, gdzie okoliczni mieszkańcy wychodzą ze swoimi psami na spacery. Natomiast właściciele domków mają swoje własne bezprawne furtki do skracania sobie drogi na pobliski bazarek, czy pętlę autobusową. Takie rzeczy się dzieją 8 km od Pałacu Kultury

Już widzę oczyma wyobraźni RAJ tutaj !! Pięlnie będzie wiosną
gusiarz
Dsc05034

Dodany 07:55, 29 paź 2013
Marzenko - wpadłam do Ciebie i już pierwsze zdjęcia drzew przy tarasie wbiły mnie w fotel. Zachwycające widoki!! Uwielbiam niskie drzewa, które maja powykręcane konary. Powyższa fotka z cytatu Moniki - Kwiatuszka jest przecudna. Dzięki za wizytę u mnie

Dodany 09:43, 29 paź 2013
mar_za napisał(a)

Witaj Beatko (widziałaś, że mamy podobne fryzury? . Oczywiście, że się cieszę, że bedziesz do mnie zaglądać. I mam nadzieję też podpowiadać co mogłabym dodać lub ująć

...właśnie zauważyłam, że kolorek podobny... pozdr

Dodany 16:34, 02 lis 2013
Zrobisz z tego ogrodu cacuszko,bo już jest świetnie i klimatycznie ja marzę o takim widoku z tarasu ale nigdy nie będę go mieć
mar_za
Img 20180617 084556 burst002 1

Dodany 11:30, 09 lis 2013
Sprawy zawodowe mocno mnie pochłaniają ostatnio. Nie mam czasu na ogród. Jedynie ogrodowisko podglądam w komórce jadąc komunikacja miejską do pracy. Teraz trzy dni oddechu, więc może przygotuję mój ogródek do zimy. Choć, nie żebym nic nie zrobiła- posprzątałam tony liści, przeniosłam paprocie w skrzynkach na przechowanie do domu. Paprocie dobrze się u nas czują w tym zacienionym ogródku, ale zostawione w skrzynkach w zeszłym roku wszystkie zmarzły.
No i zrobiliśmy kratkę drewnianą dla milina posadzonego rok temu. Jak wspinał się po metalowych prętach podmarzł w zeszłą zimę. Przetestujemy jak poradzi sobie oparty o drewno.

Dodany 11:41, 09 lis 2013
Witaj Marzenko.
Widok z tarasu Masz rewelacyjny, jest pięknie tak sielsko - chętnie bym posiedziała przy stoliczku.
Trzymaj się Cieplutko. Pozdrawiam w tem zachmurzony dzionek.

Dodany 11:51, 09 lis 2013
Basiu to widok letni. Zimą jest gorzej, bo widać niestety bloczyska, już nie jest tak sielsko. Również pozdrawiam serdecznie.