Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mus owocowy w miejskiej dżungli

Pokaż wątki Pokaż posty

Mus owocowy w miejskiej dżungli

BASIA8 08:25, 22 kwi 2015


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4612
mar_za napisał(a)
Żurawki i turzyce przesadziłam jesienią z doniczek. W to posadzilam tulipany (w opisie białe). Teraz mam oto taki tulipanowy żółty zagon




Pięknie jest chcemy więcej takich widoków mam cichą nadzieję że jednak będziesz
Pozdrawiam
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
mar_za 21:23, 23 kwi 2015


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Basia rozbawiło mnie to "my" chcemy wiecej jakby były tłumy w moim wątku
Chociaż znów naszła mnie ochota, by się uzewnętrznić ogrodowo. Może to z powodu wiosny? W sumie to widzę, że to fajna sprawa móc dla samej siebie zobaczyć z perspektywy czasu co i jak się zmienia.
____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
Tess 23:12, 23 kwi 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
mar_za napisał(a)
Basia rozbawiło mnie to "my" chcemy wiecej jakby były tłumy w moim wątku

O, Kochana, zaglądałam często, ale już sądziłam, że nas porzuciłaś.
Widziałam poprzedni wpis, ale jak przeczytałam "o, kochana, czy ja będę u siebie to się zobaczy" i musiałam się powstrzymać bardzo bardzo, by nie nawtykać

Tulipki cudne. Co się ich czepiasz?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
BASIA8 09:34, 24 kwi 2015


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4612
Tak czy siak chcemy więcej zdjęć i chcemy częściej Cie widzieć w swoim i Naszych wątkach. Masz rację fajnie się patrzy na ogród który się zmienia - Ja jutro może troszkę podziałam i może uda się jakąś fotkę dodać -także zapraszam w wolej chwili do Doliny Muminków
Pozdrawiam słonecznie
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
mar_za 10:36, 24 kwi 2015


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Tess to nie arogancja, że się zobaczy czy tu będę. Jak pokazała historia systematyczność nie jest moja największa cnotą. Nie chce znów deklarować a potem nie dotrzymać słowa Dziękuję, że jednak mnie nie przekreśliłaś Twoja rabata z kopytnikiem wymiata. Obserwowałam jak ją tworzysz i pokazujesz.

Basia - ja bywam w Waszych watkach, ale incognito. Są tu ogrody, które mnie onieśmielają. Czasem mam wrażenie, że Wy stanowicie znaną sobie zgraną paczkę, a ja się próbuje do Was przymilać. A czasem nie mam nic ciekawego do powiedzenia. Patrzę tylko cicho sobie
____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
mar_za 20:10, 25 kwi 2015


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Coś się stało chyba z naszą morelą. Tak pieknie kwitła w tym roku. Ale dziś zauważyłam, że podejrzanie jakoś nie wypuszcza jeszcze liści. Pojedyńcze sztuki dosłownie się zielenią. Czyżby przemarzła w czasie przymrozków wielkanacnych? A może jeszcze za wczesnie na nią?









____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
mar_za 22:04, 25 kwi 2015


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Dzisiejsze tulipany za to już mi sie podobają



____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
Tess 08:25, 26 kwi 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Morelę obejrzałam i nie chcę Cię martwić, ale wygląda podejrzanie.
Moja ma już całkiem spore liście.
Twoja chyba też już powinna mieć. Choć podkreślam, że moja rośnie na słonecznej, osłoniętej patelni. Więc może jest ciut do przodu.
Poczekaj, jeszcze nie pora się martwić.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
mar_za 09:31, 26 kwi 2015


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Tess napisał(a)

Poczekaj, jeszcze nie pora się martwić


Zatem czekamy.... nie bardzo wyobrażam sobie życie bez tego drzewa. Bedziemy polem obserwacyjnym dla mrówkowców z naprzeciwka!
____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
anabuko1 09:34, 26 kwi 2015


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23394
Na drzewach to się nie znam.chociaż kilkanaście owocowych mam.
ale tulipanki wygladają dorodnie, pięknie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies