Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » II Spotkanie Ogrodowiska na nartach, deskach, sankach i zjeździe na byle czym :) styczeń 2014

Pokaż wątki Pokaż posty

II Spotkanie Ogrodowiska na nartach, deskach, sankach i zjeździe na byle czym :) styczeń 2014

alinak 20:59, 12 sty 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
wyobrażcie sobie że nawet śpiewaliśmy sto lat pewnej hardej dziewczynie z samiusieńkiego śląska .

drobny problem rozwiązali mężni panowie , którzy upolowali w sobie znany tylko sposób na .......talerzyki


PS.

fotek niet ...nie nadają siem .


____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
anna_g 21:25, 12 sty 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Poczytałam, obejrzałam, do trzymania kciuków za "dziewczyny z przygodami podróżujące" się dołączam. Czekamy na nie. Cieszę się że dobrze się bawiliscie. Historyjka z tortami fajna. Dobrze że wróciliście do nas szczęśliwie. Pozdrawiam
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Margarete 21:28, 12 sty 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
alinak napisał(a)
przeczytałam wszystkie wpisy i zapewniam że monitor popluty . wasze makarony al dente , przypalone mięsa , zakupy w samochodzie , spalone ciasto ...toż to straty idące w miliony ....
cobyście tylko od nas odszkodowania nie chcieli za poniesione szkody ,,,bo ja jako przedstawiciel krakusów odpowiadam ...nie dam ani grosza .

kamerki były za wysoko ..my za nisko ...siła wyższa ....Bania do kamerek -do bani .dla nas na spotkania muszą być stworzone specjalne warunki .

na następne zjazdy będziemy negocjować warunki na stoku ...Marzenka będzie negocjatorem .....ja oczywista księgowym.


nooooo.....w Ogrodowisku taka siła i taka moc sprawcza, że co tam kamerki na zamówienie na zjazd Ogrodowiska .......toż poprostu nowy, specjalny stok dla nas otworzą.......taki nie za stromy ( dla nieumiejących) nie za płaski ( dla zawodowców jak Finka czy Mała Mi albo Alinak), dla parapeciarzy ( jak Agania i reszta), dla tych bez nart - co by tez na stoku przed kamerką machac mogli......z odpowiednią ilością miejsc w knajpkach...itd.....itp.......
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
gusiarz 21:33, 12 sty 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Och, Alinko... małopolskie grono - podoba mi się . Jesteście super babki... - a jak dzieci pytają która to Alinka (bo przecież tyle pań na A) to mówię ... ta od banana - i wszystko jasne... hihihi

____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Margarete 21:33, 12 sty 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
A za Anie i Rench trzymam kciki żeby dojechali szczęsliwie, a ten Kazek to "złota rączka", całusy za umiejętności dla niego przesyłam.......
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
ana_art 21:34, 12 sty 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
gusiarz napisał(a)
Och, Alinko... małopolskie grono - podoba mi się . Jesteście super babki... - a jak dzieci pytają która to Alinka (bo przecież tyle pań na A) to mówię ... ta od banana - i wszystko jasne... hihihi

hahahaha
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Gabrysia_ 21:39, 12 sty 2014


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
A ja właśnie z urodzin przed chwilką wróciłam,no i oczywiście na relacje przyleciałam
...mój syn nie omieszkał wspomnieć o wczorajszych zakupach i przeciągającej sie wizycie u fryzjera,bo mama chciała zobaczyć jak machają
Fajnie że część już bezpiecznie w domu
Za resztę trzymam kciuki i szczęśliwy powrót do domu
____________________
Agania 21:57, 12 sty 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ach te spotkania i wszystkie potem opowiadania, eM woła do łóżka, że jutro do pracy, a ja chyba przy kompie padnę tak mi z wami tu dobrze

Alinko małopolskie grono już się nowe spotkanko rodzi w naszych główkach

Margarete ,pomysł na własny ogrodowiskowy stok też mi się spodobał

Jeszcze samolotu nam brakuje, żeby inni mieli szybki powrót jadąc z daleka
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Enya73 21:59, 12 sty 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
A ja tak na szybko informuję, że jeździliśmy do 17.30 i do domku szczęśliwie dotarliśmy o 20.35. Serdecznie dziękujemy za wspaniałe towarzystwo i super zabawę. Jutro na spokojnie poczytam, co tam ciekawego u Was. I dołączę nową porcję zdjęć z naszego bardzo udanego spotkania

Buziaki.
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Agania 22:06, 12 sty 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Witaj wśród nas Anitko, cieszę się bardzo, że Was poznałam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies