Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » II Spotkanie Ogrodowiska na nartach, deskach, sankach i zjeździe na byle czym :) styczeń 2014

Pokaż wątki Pokaż posty

II Spotkanie Ogrodowiska na nartach, deskach, sankach i zjeździe na byle czym :) styczeń 2014

gierczusia 17:38, 13 sty 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Banana troszku trudno było " uchwycić " w jego z leksza roplaszczonym stanie ... Zresztą w znacznej części był zdrapywany z kurtasi Alinki ...

Zresztą Alinka niezmiernie się cieszyła , ponieważ jak " obrabiała " banana w łazience ( bez podtekstów plizzzz )... to jedna Kobitka Jej powiedziała ,że sama załatwiła w taki sam sposób dwa jogurty dla dzieci ... Stąd Alinka była szczęśliwa że ma rozdziabanego w plecaku i na plecach tylko , TYLKO banana
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
finka 18:07, 13 sty 2014


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
hehe, no uśmiałam się z tym bananem, a wszystko przeze mnie bo to ja kupiłam Alinie, a raczej zapakowałam jej go do koszyka, jak zobaczyła, że ja też kupuję... no i potem było na mnie.
Alinka, melduję, ża ja swojego dowiozłam do domu w walizce w całości...bo też nie zjadłam...tak właśnie kupuje się oczami i żołądkiem (po nartach a przed obiadokolacją )
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
Enya73 18:17, 13 sty 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
No to jeszcze ja dorzucę porcję fotek z naszego bardzo udanego spotkania na nartach

Od lewej: Finka-czyli Marta, Mała Mi-czyli Ania Asc, Madżenka , Enya-czyli ja Anita i Rench- czyli Renata.



Urocza Alinka



A to ja- czarny ninja



Widok z soboty z Kotelnicy na cały kompleks




____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Enya73 18:22, 13 sty 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
A w niedzielę jak sypnęło śniegiem, to cały dzień padało, ale po południu warunki narciarskie się poprawiły. Ale bez maski i gogli ani rusz. Teraz to faktycznie byłam jak ninja


Zobaczcie jak pusto na stoku zrobiło się po 16.30 w niedzielę



____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
dorciabe 18:29, 13 sty 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Pięknie się prezentujecie
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Madzenka 19:16, 13 sty 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Anitka czy w niedzielę w południe wyratrakowali trasę czy mnie oczy mylą?

Powiem tylko że było tak wesoło, źe ja ani jednego zdjęcia aparatem nie zrobiłam. Jakieś marne fotki mam w komorce to ję wkleję wieczorem.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:25, 13 sty 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Chciałam oficjalnie , wszem i wobec podziekować Małej Mi za ogólnoogrodowiskowy instruktaż narciarski. Uczyła dzieciaki jeżdzic z anielską cieprliwościa i wrodzoną sobie energia. Jeżdżącym udzielała cennych wskazówek? Dzieki Ani nie będę polować na chomiczki na stoku
A powiem Wam, że tak jak jeździ Mała Mi to raz w życiu w Austri widzialam kobiete instruktorkę narciarstwa lub zawodniczki na stoku.. Marta Finka to również miszczyni ! Więc warto przebywać z dziewczynami aby chociaż ciut od nich sie nauczyć.

Gdy przeczytałam, ze Mala Mi zdiagnozowała problem w samochodzie to ja wymiękłam

Wszystkim uczestnikom weekendowego spotkania bardzo dziekuje za wspolnie spędzony czas. Bardzo z Wami wypoczęłam i doładowałam akumulatory Nie ukrywam, że już mam ochotę na powtórkę.
Będę szukała w lutym miejsca w Spindlerovym , kto bedzie chciał to do nas dolączy

Ps. Mój M stweierdził, że super ekipa i mam gwarancje, ze będzie moim kierowcą na kolejne spotkania
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
finka 19:25, 13 sty 2014


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
Anita no wreszcie kije zobaczyłam u Ciebie!
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
Enya73 19:34, 13 sty 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Marzena2007 napisał(a)
Anitka czy w niedzielę w południe wyratrakowali trasę czy mnie oczy mylą?

Powiem tylko że było tak wesoło, źe ja ani jednego zdjęcia aparatem nie zrobiłam. Jakieś marne fotki mam w komorce to ję wkleję wieczorem.


Nie wiem, jak to się stało, ale popołudniu było jakby mniej muld na stoku i znacznie lepiej się jeździło. W końcu można było przyspieszyć i ze zjazdu na zjazd wg mojego M szło mi coraz lepiej. Dociskałam kolanka jak trzeba i jeździłam szerzej i szybciej I uda nie bolały. Jak bym tak dłużej poćwiczyła to przestałabym się tak męczyć, jak na początku. Ale po 2 letniej przerwie trudno mi było nabrać techniki i swobody. Jest jednak dla mnie nadzieja, jak powiedział mój cierpliwy M

Za jego namową wzięłam kije, bo generalnie mam problem z koordynacją i wydawało mi się, że kije mi przeszkadzają, ale jednak lepiej
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Madzenka 19:38, 13 sty 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
finka napisał(a)
Anita no wreszcie kije zobaczyłam u Ciebie!


I ja widziałam Chyba wasze wskazówki również podziałaly

Wydaje mi sie że ratraki przejechaly, buuuuu takie warunki to ja lubię..... A nie kaszę i muldy.... Ale Mala Mi obiecała nauczyć mnie jeżdzić po muldach, huuura
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies