Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mała Eleczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Mała Eleczka

tusiawka 22:41, 03 sty 2014


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Witam, oglądałam metamorfozę już jakiś czas temu, zrobiło się bardzo ładnie, a ozdoby dodają wszystkiemu uroku.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
gierczusia 23:35, 04 sty 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ale piękne oszronione fotki zrobiłaś .. Achhhhhhjj
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
bleebla 15:08, 06 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
gusiarz napisał(a)
Aguś, pięknie przystrojony stożek. Chociaż szron na roślinach przypomina jaka teraz pora roku . Dzięki za trzymanie kciuków za Tomiego


Cieszę się, że Tomi się odnalazł

Żeby wiedzieć jaką mamy porę roku pzrystroiłam sobie tak ścianę:


Pozdrawiam wio... tfu ...zimowo
____________________
Aga - Mała eLeczka
bleebla 15:15, 06 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
dominika_rew napisał(a)
Piękne oszronione fotki. dlaczego ja sie nie mogę zmobilizować i wyjść na ogóród z aparatem... podrowienia!


Miło, że wdepłaś do mnie
Ja się mobilizuję jak odprowadzam córę do przedszkola. Jak już jestem ubrana to co mi szkodzi wyjść na ogródek. A przy takim małym ogródku to trwa dosłownie minutę

Specjalnie dla Ciebie dzisiejszy poranek za oknem (dla mobilizacji)


____________________
Aga - Mała eLeczka
bleebla 15:20, 06 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Alisonek napisał(a)


Witaj Aguś
pierwszy raz do Ciebie trafiłam i od razu zobaczyłam Waszą donicę, jest super!!!! czegos takiego szukałam, a u Ciebie jest jeszcze instrukcja zrobienia tego w domu rewelacja!!! Mój mąż dostanie kolejne zadanie już widzę jego minę, ale pokażę mu Wasz taras i myślę że mu sie też spodoba
a ogród przeszedł super metamorfozę mam nadzieję że też kiedyś będę mogła pochwalić sie takim zawijaskiem
Pozdrawiam i zaznaczam do kolejnych odwiedzin


Witam na moich włościach

I jak pokazałaś już mężowi?. Ciekawam jego reakcji

Cieszę się, że Ci się podoba. Jakbyście mieli jakieś pytanie to służę pomocą.

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Aga - Mała eLeczka
bleebla 15:28, 06 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
agata19762 napisał(a)
witaj Aga w Nowym Roku
cudne zyczenia noworoczne napisałaś ...
dla Ciebie też wszystkiego najjjjjjjjj !!!!

uwielbiam oszronione roślinki i ogrody


Dziękuję za życzenia

Rzeczywiście ooszronione ogrody mają w sobie to coś i cieszą pomimo niekorzystnej dla ogrodników pory roku
____________________
Aga - Mała eLeczka
bleebla 15:40, 06 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
tusiawka napisał(a)
Witam, oglądałam metamorfozę już jakiś czas temu, zrobiło się bardzo ładnie, a ozdoby dodają wszystkiemu uroku.


Witaj Marto

Dziękuję za pochwały
Jestem pod wielkim wrażeniem Twojego ogrodu



edit: cofam pytanie bo zobaczyłam nowe zdjęcia w twoim wątku i już wszystko wiem
____________________
Aga - Mała eLeczka
bleebla 15:41, 06 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
gierczusia napisał(a)
Ale piękne oszronione fotki zrobiłaś .. Achhhhhhjj


Pozdrawiam Elu
Zaraz lecę do Ciebie
____________________
Aga - Mała eLeczka
Alisonek 11:38, 07 sty 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Cześć Aguś
no pewnie że pokazałam, pierwsza jego myśl, to ile tam ziemi wejdzie, i stwierdził że u nas to jedna przyczepa może być mało
a pytanko jest, jak mocowałaś boki i dno razem? za pomocą kątowników? czy jakoś inaczej, bo na zdjęciu tego nie widać
Pozdrawiam
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
bleebla 17:06, 07 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Alisonek napisał(a)
Cześć Aguś
no pewnie że pokazałam, pierwsza jego myśl, to ile tam ziemi wejdzie, i stwierdził że u nas to jedna przyczepa może być mało
a pytanko jest, jak mocowałaś boki i dno razem? za pomocą kątowników? czy jakoś inaczej, bo na zdjęciu tego nie widać
Pozdrawiam


Witam

Boki donicy przytwierdzone są za pomocą łat (tych zielonych patyków) wkrętami do drewna. Nie używaliśmy kontowników ale zrobiła tak Gabik.Tu masz linka www.ogrodowisko.pl/watek/826-miniaturowy-ogrodek?page=172. U niej donica ma dno. My dna nie mamy.


Nasza donica ma 2,46 m3 czyli 2460 litrow
Jeśli już mówię o ziemi dodam, że warto ziemie wsypyać do środka stopniowo, polewając ją wodą. Potem odczekać kilka dni i podlewać ją w tym czasie, żeby się dobrze ubiła.

Mam nadzieję, że dobrze wytłumaczyłam. Wrazie czego pytaj.


edit: Tu masz jeszcze donicę zrobioną przez Danusię. Podobnie są przytwierdzone boki u nas a tu lepiej widać to na zdjęciach http://www.ogrodowisko.pl/watek/424-zielony-dach-ogrod-na-dachu-czy-to-sie-moze-udac
____________________
Aga - Mała eLeczka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies