Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mała Eleczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Mała Eleczka

bleebla 12:45, 13 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
O matko ale gały wywaliłam Dziękuję bardzo!!! Jaka niespodzianka na rocznicę na ogrodowisku

Kopa teraz dostałam bo cały czas sobie mówiłam, że powinnam coś planować i na tym się kończyło.

Pnącze na płocie już jest. To bluszcz. Tam gdzie dałaś ekrany z cisa myślałam o lustrze ale nie wiem czy to dobry pomysł bo znowy wydłuży ogród zamiast poszerzyć.

A to poszerzenie lini trawnika wiąże się także z przesunięciem bukszpanów, żeby zrobić więcej miejsca dla nowych roślin tak?

Danusiu ja już domek dla owadów u Was kupiłam przed świętami jako prezent dla brata. Będę focić jak się zadomowi coś.
Buziaki i jeszcze raz dziękuję :*
____________________
Aga - Mała eLeczka
ewa004 12:54, 13 sty 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
pozdrowionka zostawiam i z ciekawościa będe zaglądać co wymyślisz

Bardzo podoba mi się Twój taras ,też mi się taki marzy ...ale koszty nie wiem czy eM da się przekonać
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
bleebla 13:04, 13 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
I pytanie jeszcze jedno mam. Co zrobić z drugą stroną ogrodu? Chodzi mi o linię rabaty.




W donicy planuję zrobić tak:

to link do tego zdjęcia http://www.sgd.org.uk/garden-designer/charlotte-rowe-msgd_138.aspx?DirectorySearchPageId=3
____________________
Aga - Mała eLeczka
bleebla 13:19, 13 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
ewa004 napisał(a)
pozdrowionka zostawiam i z ciekawościa będe zaglądać co wymyślisz

Bardzo podoba mi się Twój taras ,też mi się taki marzy ...ale koszty nie wiem czy eM da się przekonać


Witaj Ewciu
Zaglądaj ... zapraszam

Ja już kilka razy pisałam ale napiszę jeszcze raz, że co tanie nie jest trwałe i trzeba potem dopłacać więc wyjdzie drożej.

Pozdrawiam
____________________
Aga - Mała eLeczka
agam 17:50, 13 sty 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Ale Szefowa śliczny projekcik Ci zapodała. I pomysł na dużą donice fajny. Myślisz o limkach czy anabelkach a może jeszcze innych hortensjach. Ja jestem za prostą linią rabaty po lewej Pozdrawiam
____________________
Aga i Ogródek Agam
Alisonek 19:47, 13 sty 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
No no no cóż to za projekcik Ci Szefowa stworzyła, jeśli na rocznicę każdy forumowicz taki dostanie to ja jeszcze muszę sporo wyczekać super będzie!!!
a lewa rabata lepiej chyba prosta, bo prawa już wycięta to jeśli na lewej dasz brzuszek będzie to puzzle przypominało, tak ładnie by się scaliły
ale Ci zazdroszczę!!!!!
oczywiście tak pozytywnie
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
bleebla 22:14, 13 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
agam napisał(a)
Ale Szefowa śliczny projekcik Ci zapodała. I pomysł na dużą donice fajny. Myślisz o limkach czy anabelkach a może jeszcze innych hortensjach. Ja jestem za prostą linią rabaty po lewej Pozdrawiam


W donicy już są limki. Teraz zastanawiam się jakie kule dać do donicy. Bukszpanowe na pniu na pewno przemarzną zimą wiec nawet nie będę próbować. Zostaje tujowa albo cisowa. Ta 2 podoba mi się bardziej ale czy przeżyje zimę nie mam pojęcia. Może ktoś wie ?
____________________
Aga - Mała eLeczka
bleebla 22:17, 13 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Alisonek napisał(a)
No no no cóż to za projekcik Ci Szefowa stworzyła, jeśli na rocznicę każdy forumowicz taki dostanie to ja jeszcze muszę sporo wyczekać super będzie!!!
a lewa rabata lepiej chyba prosta, bo prawa już wycięta to jeśli na lewej dasz brzuszek będzie to puzzle przypominało, tak ładnie by się scaliły
ale Ci zazdroszczę!!!!!
oczywiście tak pozytywnie


Nawet nie wiesz jak mnie to ucieszyło Uśmiechnięta cały dzień chodzę
Nic się nie martw do Ciebie na pewno też wpadnie szybciej niż myślisz

Macie rację dziewczyny. Prosta musi być ta rabata i tyle. Puzzli nie chcę
____________________
Aga - Mała eLeczka
Milka 11:38, 14 sty 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Aga, na razie nie nadrobię, ale w wolnej chwili doczytam
Ta propozycja do donic urzeka, podpatruje sobie Pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Madzenka 22:21, 14 sty 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ale masz ptezent na rocznicd urodzin na forum gotowy projekcik szefowej , miodzio, pomysł na nasadzenie w donicy rewelacja, (znam go) npbezpieczniej do odnicy posadzić tuje strzyźone, bo jeśli. I bukszpan lub cis za kilka stówek wymarźnie to się zapłaczesz...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies