Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mała Eleczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Mała Eleczka

Tusiala 11:16, 15 sty 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Ależ cudowne te cisowe kule i hortensje Piękne zestawienie
bleebla 11:18, 15 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
irena_milek napisał(a)
Aga, na razie nie nadrobię, ale w wolnej chwili doczytam
Ta propozycja do donic urzeka, podpatruje sobie Pozdrawiam


Irenko mam dla Ciebie zdjęcie laurowiśni.
Tam kwitnie co roku ale zdjęć kwitnącej nie mam.
Zdjęcia sprzed miesiąca ale liściom z bliska nie zrobiłam bo nie iwedziałam, że się przydadzą. Nie wiemy jaka to odmiana. Jak będzie potrzeba zdjęć z bliska daj znać.
____________________
Aga - Mała eLeczka
bleebla 11:38, 15 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Marzena2007 napisał(a)
Ale masz ptezent na rocznicd urodzin na forum gotowy projekcik szefowej , miodzio, pomysł na nasadzenie w donicy rewelacja, (znam go) npbezpieczniej do odnicy posadzić tuje strzyźone, bo jeśli. I bukszpan lub cis za kilka stówek wymarźnie to się zapłaczesz...


Tym bardziej, że muszę 3 kulki kupić Szkoda bo cisowe bardzo mi się podobają, o wiele lepiej wyglądają.

Masz rację Marzenko. Zapłakałabym się .... Dzięki za uświadomienie
____________________
Aga - Mała eLeczka
dominika_rew 11:40, 15 sty 2014


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
Jaki piękny projekcik, super będzie z tym Twoim tarasem to wyglądać - już to widzę oczami wyobraźni pozdrowionka zimowe!
____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
bleebla 11:42, 15 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Tusiala napisał(a)
Ależ cudowne te cisowe kule i hortensje Piękne zestawienie


Mam nadzieję, że wyjdzie mi podobny efekt bo zdjęcie naprawdę urzekające
____________________
Aga - Mała eLeczka
GabiK 11:47, 15 sty 2014

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Aga, w mojej skrzyni i to tej z dnem, stojącej na betonie zeszłą zimę pięknie przezimowały trzmieliny na pniu. A one dużo bardziej wrażliwe na mróz od cisów.
Generalnie po pierwszej zimie stwierdzam, że w tak dużej donicy wszystko przezimowało jak w gruncie. Nie widzę różnic, a jeśli niewielkie, to na plus, bo ziemia lepsza w donicy. Konwalniki i frosted curls przeżyły bez jednego zmarzniętego źdźbła.
Moje donice mają 60 cm wysokości i gruby styropian na dnie.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
bleebla 11:51, 15 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
dominika_rew napisał(a)
Jaki piękny projekcik, super będzie z tym Twoim tarasem to wyglądać - już to widzę oczami wyobraźni pozdrowionka zimowe!


W takim razie trzymaj kciuki bo projekt projektem a ogrodnik ogrodnikiem (jeszcze taki świeżak jak ja)

U nas plucha. Niby śnieg pada ale błoto wszędzie.

Pozdrawiam
____________________
Aga - Mała eLeczka
dominika_rew 11:54, 15 sty 2014


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
bleebla napisał(a)


W takim razie trzymaj kciuki bo projekt projektem a ogrodnik ogrodnikiem (jeszcze taki świeżak jak ja)

U nas plucha. Niby śnieg pada ale błoto wszędzie.

Pozdrawiam


Ja uwielbiam relacje Ogrodowiskowe z tworzenia rabatki, kiedy można na bieżąco podpatrywać rozwój wydarzeń także w razie czego będzie doping i trzymanie kciuków również
____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
bleebla 11:59, 15 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
GabiK napisał(a)
Aga, w mojej skrzyni i to tej z dnem, stojącej na betonie zeszłą zimę pięknie przezimowały trzmieliny na pniu. A one dużo bardziej wrażliwe na mróz od cisów.
Generalnie po pierwszej zimie stwierdzam, że w tak dużej donicy wszystko przezimowało jak w gruncie. Nie widzę różnic, a jeśli niewielkie, to na plus, bo ziemia lepsza w donicy. Konwalniki i frosted curls przeżyły bez jednego zmarzniętego źdźbła.
Moje donice mają 60 cm wysokości i gruby styropian na dnie.


Witaj Gabik
Miło, że mnie odwiedziłaś. To co piszesz jest bardzo pocieszające zwłaszcza, że zima w tamtym roku była mroźna. W cenach cisów na pniu jeszcze nie jestem zorientowana ale pewnie przez nią zrezygnuję z nich na rzecz tuj.Trudno. Nie można mieć wszystkiego
____________________
Aga - Mała eLeczka
bleebla 12:01, 15 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
dominika_rew napisał(a)


Ja uwielbiam relacje Ogrodowiskowe z tworzenia rabatki, kiedy można na bieżąco podpatrywać rozwój wydarzeń także w razie czego będzie doping i trzymanie kciuków również


No to super Już nie mogę się doczekać wiosny
____________________
Aga - Mała eLeczka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies