Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

paniprzyroda 14:02, 29 gru 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
świąteczna Edenka

konwalniki z żurawkami

trawy

____________________
Dwa ogrody
anabuko1 14:04, 29 gru 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
paniprzyroda napisał(a)
Kochani Bardzo dziękuję za wszystkie odwiedziny i tyle dobroci tutaj zostawionych W wolnej chwili odpowiem na pytania, tymczasem wczoraj był dzień stroikowy, dziś bombkowo. Niestety, wszystkie bombki zostały tak szybko spakowane, że nawet jednego zdjęcia nie zdążyłam zrobić.
Kilka migawek. Szklane i drewniane kule, wysokie doniczki i zielone gałązki, bez nadmiaru błyskotek, bo kolorowe grzybki i skrzaty wystarczą





Przepiękne te wszystkie twoje dekoracje
Pozdrawiam I wszystkiego najlepszego Życzę ci w Nowym Roku.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
hankaandrus_44 14:06, 29 gru 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
Dwa ogrody jak zawsze z ujmującymi szczegółami. Łosiów i innych cudeniek, gratuluję, że tez jeszcze miałaś czas na uszytki!

Jestem i będę na stałym podglądzie u Ciebie w Nowym Roku, i... Oby był dla nas łaskawy i dla naszych ogrodów!
Szczęśliwego Nowego Roku!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
paniprzyroda 14:08, 29 gru 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826




____________________
Dwa ogrody
Kokesz 14:21, 29 gru 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
Śliczne dekoracje Ze mnie kompletny antytalent jeśli chodzi o szycie i inne podobne robótki, nawet kul z gałązek brzozowych nie udało mi się zrobić Po trzech próbach się poddałam
Bardzo ładne te kobaltowe donice, mam takie same, zachomikowane gdzieś w piwnicy. Zawsze wyciągam je na lato jak robię na balkonie wystrój w stylu marynistycznym, ale zimą też wspaniale wyglądają
A te korytka na parapetach też są z tego samego wykonane?
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
sylwia_slomc... 14:49, 29 gru 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Piękne dekoracje
Ja sobie Świętowanie przedłużyłam i za chwilę mam przyjaciół ogrodowych na mini spotkaniu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
paniprzyroda 14:49, 29 gru 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Aniu - anabuko 1 dzięki
Wobec tego jeszcze kilka fotek dla Ciebie; zostawiłam pod schodami jeden ptasi domek, ale czegoś mi brakowało, machnęłam mu śniegową pierzynkę
w przyszłym roku nie poszaleję z gwoździkami przy schodach, bo mam nadzieję iż będą wreszcie te właściwe




____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 15:05, 29 gru 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Hanuś, łosie tylko pozszywałam i ubrałam, uszyłam je w ub. roku. W tym szyłam tylko grzybki i to też wcześniej nieco. W sobotę przed świętami piekłam zającowe pasztety, to w międzyczasie ozdabiałam schody a w niedzielę ubierałam choinkę i rozwieszałam resztę dekoracji. Jodła wybrana miesiąc wcześniej U nas leśnicy sadzą corocznie plantacje jodeł i świerków przeznaczonych do sprzedaży, jest ciągłość, to tak w odniesieniu do wpisu Ewy-Pszczelarni.


____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 15:20, 29 gru 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Kokesz napisał(a)
Śliczne dekoracje Ze mnie kompletny antytalent jeśli chodzi o szycie i inne podobne robótki, nawet kul z gałązek brzozowych nie udało mi się zrobić Po trzech próbach się poddałam
Bardzo ładne te kobaltowe donice, mam takie same, zachomikowane gdzieś w piwnicy. Zawsze wyciągam je na lato jak robię na balkonie wystrój w stylu marynistycznym, ale zimą też wspaniale wyglądają
A te korytka na parapetach też są z tego samego wykonane?


Kobaltowe donice stoją pod dachem przy wejściu cały rok. Są bardzo duże, dlatego wymieniam tylko sezonowo rośliny bądź dekoracje, przed zimą przestaję je intensywnie podlewać i dają radę tak trzeci czy czwarty sezon. Na parapetach korytka też ceramiczne, te chowam na zimę. Wyjęłam je do stroików, ale potem sprzątnę. Założyłam na każdą ledowe światełka i wieczorem fajnie odbijają się w szybach.
Zrobić kulę z gałązek wcale nie jest tak prosto, za to te aniołki szycia nie wymagają wystarczy umieć wiązać supełki

____________________
Dwa ogrody
anabuko1 19:07, 29 gru 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
paniprzyroda napisał(a)
Aniu - anabuko 1 dzięki
Wobec tego jeszcze kilka fotek dla Ciebie; zostawiłam pod schodami jeden ptasi domek, ale czegoś mi brakowało, machnęłam mu śniegową pierzynkę
w przyszłym roku nie poszaleję z gwoździkami przy schodach, bo mam nadzieję iż będą wreszcie te właściwe





Dziękuję za dalsze piękne twoje dekoracje.
Przecudne
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies