Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

paulina_ns 13:08, 18 lis 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Witaj poszukuję nazwy tej trzmieliny co jest na drugim zdjęciu w doniczce, razem z wrzosem Pierwsze zdjęcie powala na kolana zaznaczam i będę tu zaglądała
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Pszczelarnia 14:57, 18 lis 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Pani Przyrodo, dzień dobry!

Ale miła niespodzianka! Spodziewałam się TAKIEGO ogrodu. Bardzo się cieszę, nie żałuj proszę zdjęć i opisów. Ogród, w którym są byliny, drzewa, bukszpany i "moje" hortensje ("'Annabelle') - jestem zachwycona.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Joku 19:44, 18 lis 2013


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12087
Przemknęłaś mi tu i ówdzie na forum. Tym bardziej z ciekawością zaglądam do twojego ogrodu (a jak wyczytałam - drugi się tworzy). Widzę że masz sporo ciekawych bylin. Będę śledzić ciąg dalszy.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Bogdzia 21:35, 18 lis 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Nie ma dziś Mariolki to ja wstawię zdjecia z Jej ogrodu (chociaż cztery). Jej ogród (ten stary) jest podzielony jak to sie określa ,,na pokoje" , jest ich kilka , wszystkie bardzo ciekawe.







____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
paniprzyroda 01:17, 19 lis 2013

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Basia - żal nie żal, ale kiedyś ten moment nadejdzie, zawsze o tym wiedziałam. Mimo to nie żałuję ani jednej godziny pracy w tym ogrodzie. Byliny można przesadzić, rozmnożyć, dużych drzew szkoda ruszać.
Paulina - to roślinka, którą sadziłam ok. 15 lat temu i wtedy wystarczało mi, że wiedziałam iż to jest "trzmielina". W doniczce są młode sadzonki, łatwo się ukorzeniają po wiosennym cięciu.
Ewa Pszczelarnia - lubię hortensje i mam ich zdjęć dużo, może jakaś sesja hortensjowa zimą będzie... obym Was nie zanudzała, jak się rozpędzę!
Bogdziu, dzięki za sympatyczny pomysł z wklejeniem zdjęć, zrobiłaś mi miłą niespodziankę.
Aniu asc dzięki.
Cieszę się, że ogród się Wam podoba. Uciekam, zdjęcia i odwiedziny w wątkach następnym razem.
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 01:26, 19 lis 2013

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Joku - witam, zapraszam.
____________________
Dwa ogrody
Mala_Mi 08:35, 19 lis 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
I przejście w żywopołocie jak u Ani z Kamiennego
Fajne takie pokoje
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Agania 09:16, 19 lis 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mariolu, witaj wśród Nas pokazujesz Piękny i dojrzały ogród, widzę, też lubisz się otaczać kwiatami, masz perspektywę na urządzanie młodego ogrodu, fajnie jak zawsze jest coś do zrobienia w ogrodzie, każda nowa rabata nas napędza do działania, przynajmniej na mnie to działa pozdrawiam

Uwielbiam oglądać nowe zdjęcia z ogrodów, już nie mogę się doczekać, zapowiedź zrobiłaś, to czekamy z niecierpliwością na nowe odsłony i kolekjce hortensjowe
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
AgnieszkaW 09:34, 19 lis 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Jak miło, że pokazałaś nam swój śliczny, dojrzały ogród. Czekam na więcej fotek, pokaż też, co Tworzysz w nowym ogrodzie. Serdecznie pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
paniprzyroda 18:11, 19 lis 2013

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Aniu - przejście w żywopłocie to skrót do maliniaka i warzywnika, tak jakoś wyszło, mimo woli. "Pokoje" - można tak powiedzieć, z naciskiem na cudzysłów. Ogród jest częściowo widoczny od drogi, nie chcieliśmy, aby widać było wszystko.
Agania - miło mi, że zajrzałaś, też lubię oglądać nowe zdjęcia.
AgnieszkaW - pochwała od Ciebie to jak nobilitacja na ogrodowisku.
____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies