Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój skromny ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój skromny ogródek

Marysia 21:27, 27 lis 2013


Dołączył: 23 lis 2013
Posty: 152
ANIU to strona właśnie południowo-wschodnia, ale w południe hosty zasłaniają wysokie tuje od sąsiada zaraz za płotem, bo moje strzygę jak na zdjęciu i latem gdy jest susza to nieustannie je podlewam.I tu właśnie myślałam na wiosnę dać korę. Tylko nie wiem co posadzić pomiędzy hostami i bukszpanikami . Ta właśnie strona z hostami nie jest tak stroma jak to co stoją donice z dragonami.
Tam gdzie donice i 2 migdałki pomyślałam że dam karmnik ościsty (str,174 u Weroniki (Bajkowy ogród Weroniki) lub floksy te niskie też jak u Weroniki ( str 168) bardzo mi się podobają . Czy może tak być ?
POZDRAWIAM CIĘ ANIU I WSZYSTKICH Z OGRODOWISKA !
____________________
Mój skromny ogródek
Mala_Mi 17:58, 28 lis 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Marysiu.. ja to ustawiam doniczki .. i pasuję Do komponowania to ja noga jestem kompletnie.. u siebie sadzę, jak nie spodoba się to przesadzam
Floksy szydlaste na słoneczną rabatę mogą być.. jak za wysokie porosną to je po prostu zetniesz krócej..
Karmnik ma jedną wadę..brzydko sie starzeje i potrafią wyskakiwać dziury ..

Tiarelki rosną niższe niż żurawki .. i niższe dużo niż runianka..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Marysia 18:45, 28 lis 2013


Dołączył: 23 lis 2013
Posty: 152
asc napisał(a)
Marysiu.. ja to ustawiam doniczki .. i pasuję Do komponowania to ja noga jestem kompletnie.. u siebie sadzę, jak nie spodoba się to przesadzam
Floksy szydlaste na słoneczną rabatę mogą być.. jak za wysokie porosną to je po prostu zetniesz krócej..
Karmnik ma jedną wadę..brzydko sie starzeje i potrafią wyskakiwać dziury ..

Tiarelki rosną niższe niż żurawki .. i niższe dużo niż runianka..


Dzięki Aniu !
____________________
Mój skromny ogródek
weronika77 20:37, 01 gru 2013


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Marysiu dziękując za odwiedziny i miłe słowa, mogę napisać same pozytywy o Twoim uporządkowanym, różnorodnym ogrodzie. Piękny powojnik, begonie też.
Myślę, że czas na Ogrodowisku pozwoli Ci skrócić czas chłodów i szarości, znajdziesz tu coś ciekawego dla siebie.Pozdrawiam.
Na powitanie kwiatek zostawiam.

____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
Maria667 12:44, 03 gru 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Pozdrawiam moją imienniczkę w swoim niezwykle uporządkowanym zakatku
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
grazyna_olsz... 12:53, 18 sty 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
TO MOJA DZIAŁKA POD LASEM
Pozdrawiam wszystkich miłosników ogrodów
grazyna_olsz... 16:58, 18 sty 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Jest to miejsce bardzo spokojne pod lasem sosnowym.
Siedlisko po mojej babci a obecnie mój azyl.
Podglądam OGRODOWISKO już jakis czas a teraz odważyłam sie ujawnić .


Jag_58 17:24, 10 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Marysiu Twój ogródek wcale nie taki skromy ,ale naprawde bardzo ładny ,zadbany i pełen pięknych kwiatów .Cieszę się ,że stron nie tak dużo i mogłam przeczytac całość ,bardzo ładne zdjęcia ,na pewno będę zaglądać i cieszyc się z pięknych widoczków.
____________________
Jagoda
Piotr_ 18:27, 13 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Witam
Ciekawy ogród podziwiam i jaki zadbany
____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
Jag_58 19:23, 14 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Marysiu jak czytałam to pytasz co posadzić między hostami a tujami ja bym proponowała przywrotnik ostroklapowy ,bardzo ładnie zadarnia ,ładnie kwitnie ,na daje się na obwódki, a młode listka można nawet zjadać,myślę ze fajnie by się komponowało z hostami ,podsyłam zdjęcie ,tu z paprociami i hostą
____________________
Jagoda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies