Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój skromny ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój skromny ogródek

wietrzyk 08:32, 25 lis 2013


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Witaj na Ogrodowisku Marysiu
Przyszłam zaciekawiona przywitać się Widzę piękny, zadbany ogród i wytrawną Ogrodniczkę
Jest fajny artykuł Danusi nt roślin okrywowych, w archiwum 02 grudzień 2011, niestety nie mogę wkleić linka

Pozdrawiam
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
Margarete 15:01, 25 lis 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Witaj Marysiu,
jaki masz śliczny, zadbany ogród. A do tego ozdabiasz go jednorocznymi i całość zyskuje na kolorach.
Na pewno za pomoca Ogrodwiskowych porad nadasz mu jeszcze dodatkowych "smaczków" i będzie jeszcze piekniej.
Czasu na emeryturze poświeconego ogrodowi zazdroszczę.
Pozdrawiam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
ana_art 18:41, 25 lis 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
wietrzyk napisał(a)
Witaj na Ogrodowisku Marysiu
Przyszłam zaciekawiona przywitać się Widzę piękny, zadbany ogród i wytrawną Ogrodniczkę
Jest fajny artykuł Danusi nt roślin okrywowych, w archiwum 02 grudzień 2011, niestety nie mogę wkleić linka

Pozdrawiam
Wietrzyku wlaśnie post wcześniej podałam linka wydaje mi się że z okrywowymi ta rabata jeszcze zyska i będzie mniej pracy, bo wiadomo z trawnikiem pomiedzy krzewami to mordercza praca...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Viola 18:51, 25 lis 2013


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Piękny, zadbany ogród Marysiu. Przybiegłam sie przywitać. A Dragony powalają
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Katkak 17:51, 26 lis 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Witaj Marysiu Dziękuję bardzo z życzenia. A ogródeczek masz baaardzo zadbany i dopieszczony. Obwódki rabat masz podobne jak u Gosi z Ogrodu Cioci Też kostka, a przy niej kora, ładniutko Pozdrawiam, będę zaglądać
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Celina 13:29, 27 lis 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
asc napisał(a)
Rzucam hasło Dragon a mi smoki pokazuje.. i ani jednego kwiatka.. ale przechytrzyłam wujka Googla... i już wiem, że to odmiana begonii



No proszę już mi się humorek poprawił , bo już myślałam ,że tylko ja szukałam u wujka Googla co to dragony

Pozdrawiam Was dziewczyny, Gospodynię i Anię
____________________
Celina - Moje poletko
bogumila 13:35, 27 lis 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Podglądałam już wcześniej...dzisiaj serdecznie pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Mala_Mi 15:00, 27 lis 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Celinka.. odetchnęłam, że nie tylko ja taka mało rozgarnięta w dragonach

Marysiu - jaka to wystawa?? Raczej nie południowa bo hosty rosną... no sama sobie odpowiedziałam. A może coś niskiego by nie dominowało nad hostami.... Jałowców nie lubię, ale nawet takie płasko ścielące sie jałowce byłyby dobre.. Na pewno coś co jest zimozielone, albo szybko sie regeneruje po zimie.
Runianka jest dość wysoka, ale hosty będą górować.. dąbrówka (rozłazi się, ale zawsze można wycinać nadmiar i tego Ci mogę dać duuuużo .. , są teraz w różnych odcieniach liści, a może coś plamami??


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 15:06, 27 lis 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Marysia napisał(a)


No takiej dużej górki tu nie ma.. by spływała kora, mam na bardziej stromym i sie trzyma... na wszelki wypadek może jaki zywopłot nisi który zatrzyma korę ...
Możesz posadzić tiarelkę, ładnie zadarni.. trochę sadzonek do rozmnożenia mogę Ci dać Więcej host nawet można posadzić

Sorki, że sie wtrącam, ale u mnie kosi M i tnie wszytko co wystaje poza rabatę.. i ja już widzę te piękne hosty bez liści
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
makkasia 15:38, 27 lis 2013


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Marysiu witaj - zadbany, wypielęgnowany ogród i wcale nie skromy
Pozdrawiam ciepło
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies