Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dogonić marzenia, czyli końca nie widać

Pokaż wątki Pokaż posty

Dogonić marzenia, czyli końca nie widać

Lylly 23:34, 03 gru 2013


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 94
popcarol napisał(a)
Cudne zdjęcia!! I trawy mają supełki!
pozdrawiam!!


Karol, te supełki ku twojej chwale, obfociłam
____________________
Judka- Dogonić marzenia, czyli końca nie widać
Agania 16:31, 05 gru 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Lylly, w ogrodzie u Ciebie, zmiany postępują dynamicznie Kancik wyszedł idealnie, imponujący masz warzywnik, ja o takich plonach mogę na razie sobie tylko pomarzyć, widać, ze nie ma przeszkód przed Tobą, gospodarzysz na całego i jak masz taką cudowną rodzinkę, to robota pójdzie na całego

- fotografujesz przyrodę i zdjęcia są jak żylety, ciekawie ujmujesz macra, aż miło oglądać

- udanego wrzosowiska, Ci życzę i pozdrawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
AgataBC 21:41, 05 gru 2013


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Z ciekawości i ja do Ciebie zajrzałam , bardzo fajnie czyta się Twoje posty, pierwsze zdjęcia bardzo mi się podobają, no i ładnie ujmujesz ogród z bliska, ja też bardzo lubię "latać" z aparatem.
Masz tutaj sporo mądrych doradców, na pewno przy ich pomocy uda Ci się zrealizować swoje plany. Chętnie będę się przyglądać pracom Powodzenia i pozdrawiam
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Lylly 13:58, 16 gru 2013


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 94
Agania napisał(a)
Lylly, w ogrodzie u Ciebie, zmiany postępują dynamicznie Kancik wyszedł idealnie, imponujący masz warzywnik, ja o takich plonach mogę na razie sobie tylko pomarzyć, widać, ze nie ma przeszkód przed Tobą, gospodarzysz na całego i jak masz taką cudowną rodzinkę, to robota pójdzie na całego

- fotografujesz przyrodę i zdjęcia są jak żylety, ciekawie ujmujesz macra, aż miło oglądać

- udanego wrzosowiska, Ci życzę i pozdrawiam


Aganiu ślicznie dziękuję za tyle pochwał, aż nie wiem czy na tyle zasłużyłam kanciki robię gdzie mogę, tyle że później kamienie i tak są układane i robota na daremno, więc robię kanty przed kamieniami i tak w koło macieju hahaha... z warzywnikiem mam zawsze najwięcej pracy i pielenia, jak skończę ostatnią grządkę to właściwie mogę zaczynać od początku,a przecież chwasty nie tylko tam rosną. Ale co zrobić, dla własnych warzywek warto to robić. Działką zajmujemy się głównie we dwoje, ostatnio kolega nam pomaga i jakoś to idzie, sama tych połaci nie dałabym rady ogarnąć i każda pomoc jest na wagę złota Czasem i samo dobre słowo pomaga i motywuje
Pozdrawiam!
____________________
Judka- Dogonić marzenia, czyli końca nie widać
Lylly 14:02, 16 gru 2013


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 94
debora_abc napisał(a)
Z ciekawości i ja do Ciebie zajrzałam , bardzo fajnie czyta się Twoje posty, pierwsze zdjęcia bardzo mi się podobają, no i ładnie ujmujesz ogród z bliska, ja też bardzo lubię "latać" z aparatem.
Masz tutaj sporo mądrych doradców, na pewno przy ich pomocy uda Ci się zrealizować swoje plany. Chętnie będę się przyglądać pracom Powodzenia i pozdrawiam

Debora wielkie dzięki za wizytę mojego ścierniska.. Myślę, że z pomocą tych mądrych głów, owe ściernisko kiedyś zamieni się w prawdziwy ogród, który będzie ładny nie tylko na zbliżeniach Pozdrawiam
____________________
Judka- Dogonić marzenia, czyli końca nie widać
AgataBC 17:06, 16 gru 2013


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Z pewnością tak będzie
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Agania 11:20, 24 gru 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Wesołych Świąt

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Lylly 01:10, 25 gru 2013


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 94
____________________
Judka- Dogonić marzenia, czyli końca nie widać
Lylly 22:55, 27 gru 2013


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 94
Święta, święta i po świętach.. Wybaczcie moją nieobecność, zalatana ostatnio bywam, ale obiecuję poprawę! Ba, już się poprawiłam i w końcu zrobiłam aktualny projekt ogrodu. Nie jest taki super super, ale mam nadzieję że coś wam to ułatwi w rozpoznaniu obecnego zagospodarowania.
Niestety nie jest to plan caaałej działki, jakbym taki zrobiła to chyba nic by nie było widać Pierwsze 85m długości narysowane, dalej to już przy 88,5 m tylna brama za nią "łąka" i później za ok 55m stoi woda. Ale o tej dziczy i wodzie, następnym razem, bo dzieje się tam ostatnio, oj dzieje, wióry lecą



2 kratki= 1m
____________________
Judka- Dogonić marzenia, czyli końca nie widać
Lylly 15:50, 28 gru 2013


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 94
Może tak będzie lepiej widać




____________________
Judka- Dogonić marzenia, czyli końca nie widać
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies