Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Dorota123 14:06, 06 sie 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
BASIA8 napisał(a)


Kochana co zdjęcie to piękniejsze, ale Ty w tej zieleni czarujesz pięknemBuziam Cię Kochana bardzo, bardzo Mocno.
Basiu właśnie byłam wyszykowana do wyjazdu z domu, na co dzień tak nie wyglądam. Normalnie mam białe rzęsy i brwi, bladą skórę, bo nie wolno mi się opalać, włosy uczesane na gładko, zero rumieńców. W dzisiejszych czasach w ciągu 40 minut można się całkowicie odmienić, jest tyle filmików instruktażowych jak się pomalować, co podkreślić, jakie kosmetyki kupić i gdzie je kupić. Trochę zaangażowania i chęci i można się tego nauczyć. Bez makijażu nie ruszam się z domu bo wyglądam okropnie, dlatego jak wychodzę z domu choroby po mnie nie widać.
Pozdrawiam i buziam





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 14:11, 06 sie 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
AlinaP napisał(a)
Dorotko- Mistrzyni dekoracji i budowania nastroju. Przepięknie! Róże w towarzystwie cudowne. I ta biel wspaniala
Pozdrawiam
Dziękuję Alu za tak miły komentarz.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 14:19, 06 sie 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Basieksp napisał(a)
Piękne dekoracje no i te dmuchawce fajny pomysł na ozdoby z bambusa, proste, ładne, funkcjonalne
A wiesz, że ja tego dmuchawca ukopałam przy ruchliwej drodze, mąż o mało zawału nie dostał jak mu się kazałam na chwilę właśnie "tu " zatrzymać, a z torebki wyjęłam małą, podręczną łopatkę. Straszył mnie, że odjedzie.
Dziękuję za miłe słowa.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
anpi 14:45, 06 sie 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8020
Dorota123 napisał(a)
A wiesz, że ja tego dmuchawca ukopałam przy ruchliwej drodze, mąż o mało zawału nie dostał jak mu się kazałam na chwilę właśnie "tu " zatrzymać, a z torebki wyjęłam małą, podręczną łopatkę. Straszył mnie, że odjedzie.
Dziękuję za miłe słowa.

Ten dmuchawiec, to kozibród łąkowy. Taką sadzonkę dostałam od koleżanki.
Sama też kiedyś zebrałam nasionka tego chwasta na cmentarzu Niestety nie zszedł mi
A do nagłego hamowania w różnych miejscach to mój mąż się już przyzwyczaił(pewnie dla świętego spokoju), tzn. nie hamuje nagle , ale potem cofa lub zawraca samochodem Bo albo chcę zrobić zdjęcie, albo właśnie wykopać jakąś roślinę z przydrożnego rowu tak pozyskałam m.in.krwawnicę i gałązki wierzby z korzonkami-by mieć wiosną bazie
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anabuko1 14:50, 06 sie 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23394
Dorota123 napisał(a)
Dziękuję 1200 stron to na prawdę kawał ogrodowej historii. Bardzo miło mi czytać takie słowa tyle że ta dziewczyna już dawno skończyła pół wieku. Jestem już w tym wieku gdy nic nikomu nie muszę udowadniać, jestem spokojna lub spontaniczna w zależności od nastroju.

Mam kilka hortensji limelight, ale w tym roku bardziej zachwycam się wanilią fraise.

Basiu naparstnice są dwuletnie, po przekwitnieniu zbierz nasiona i wysiej w następnym roku. Część z nich możesz od razu wysypać na rabacie. Z tych naparstnic co już kwitły nic nie będzie.






I w całości i detalach zawsze u ciebie pięknie, perfekcyjnie się prezentuje.
Lubie zaglądać do ciebie i nasycić oczy takimi przyjemnymi widoczkami
Lilie i hortensje przepiękne
Pozdrawiam miłą, relaksującą się i ładną panią właścicielkę.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Bogdzia 21:54, 06 sie 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Dorotko pięknie wyglądasz, ogród oczywiście również piękny , jak zawsze.Macham.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Waclaw 21:58, 06 sie 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
Dorota123 napisał(a)
.




Ależ Ty kompozycje tworzysz Dorotko
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
ElzbietaFranka 00:01, 07 sie 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13748
Dorotko będę jutro. Piękna jesteś. Piszesz, że na codzien tak nie wyglądasz, ale żeby tak pięknie wyglądać to trzeba miec nie lada umiejętności. Dbać o siebie. Na focie wyglądasz ok 30 lat.
Trzymaj się tak dalej. Bądź zdrowa.
Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Agania 22:47, 07 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Jak zawsze urocze dekoracje, tyyyyle wianków i piękna Ty Dorotko
Tak powinnyśmy mieć foteczki, dużo foteczek, a co i czemu nie, warto…kto Ci zrobił takie ładne zdjęcia
Super pamiątka, w sam raz do ramki dla wnusiów?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 23:12, 07 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dorota123 napisał(a)
Dziękuję nadal mam głód życia i radość przeżywania każdej chwili bo dusza się nie starzeje. Zawsze byłam pogodną osobą.





Urzekły mnie foty i takie podejście do życia, powiem Ci że wnuki nas odmładzają i zmieniają nasze życie w dużo radośniejsze i szczęśliwe
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies