Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Ewa777 22:35, 25 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Piękny wianek Sama chętnie bym taki przytuliła
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Dorota123 22:41, 25 paź 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
ewsyg napisał(a)
Dorotko, zdjęcia nostalgiczne. Dekoracje jak zwykle bardzo gustowne. Masz lekkośc do komponowania i zestawiania roślin. Pomyśl o założeniu działalności jak już na dobre pożegnasz się z tym co się do ciebie przyczepił.
Pozdrawiam i ściskam cię mocno.
Dziękuję za miłe słowa i motywację do działania. Tego przyczepionego mam już na zawsze i nie ma co liczyć, że się odczepi. Raz jest lepiej, a raz gorzej. Przez 3 ostatnie dni nic nie zrobiłam ogrodowo, a pogoda była śliczna, tylko ja byłam tka bezsilna. Sporo mam już uprzątnięte przed zimą. Muszę zdążyć opryskać rabaty i trawnik przed zimą na robaka, może wtedy krety przez zimę nie zniszczą mi trawnika.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 22:44, 25 paź 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
danuta_szwajcer napisał(a)
Zdjęcia z mgła, rosą cudne, taki tajemniczy, zaczarowany ogród Nad wiankami dalej dumam i podziwiam, a ja tyle z winobluszczu mam gałęzi bo czas by w koncu coś też wyczarować ale ciągle czasu brak. Trawy masz cudne Pozdrawiam
Danusiu takie wianki robi się bardzo szybko, wystarczy 10 minut i gotowe. Zdjęcia aktualne mi się skończyły, mam jeszcze trochę zaległych, ale się zdezaktualizowały. Dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 22:47, 25 paź 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Ewa777 napisał(a)
Piękny wianek Sama chętnie bym taki przytuliła
Miło mi, a na spacery do lasu nie chodzisz? Nie przynosisz jak ja to mówię byle czego? Ja czasem coś przywlokę i czeka to na jakiś pomysł, a czasem od razu wiem co z tego będzie.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
paniprzyroda 22:54, 25 paź 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Najpiękniejszy jesienny wianek z naturalnych materiałów, bardzo mi się podoba. A wiesz, że ja nie mam żadnej z dużych traw, a nawet te, które miałam dawno wydałam? Przerażało mnie ich szybkie przyrastanie, wiosenne obcinanie, martwiłam się, że nie dam rady wykopać, jak za duże w małym ogrodzie urosną. Trochę szkoda mi ML, byłyby już olbrzymie po sześciu latach, ale i miejsca zabrałyby dużo. Zadowalam się kilkoma rozplenicami
____________________
Dwa ogrody
Dorota123 22:56, 25 paź 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Dziś zajmowałam się wnukiem, robiliśmy przygotowania do halloween, on uwielbia takie zabawy. Zrobiliśmy dwa nietoperze dla niego i dla braciszka, który dziś przyszedł na świat.
Zamki rysowałam i wycinałam z synem wiele lat temu, chyba był w wieku wnuka. Leżały spokojnie i teraz się przydały.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Magleska 23:02, 25 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Dorotko gratuluję nowego wnusia starszy brat widać ,że się świetnie bawi z babcią a tak poza tym ,to nie wyglądasz na babcię bardziej bym powiedziała ,że matka z synem


ps. fotki mgliste prześliczne -uwielbiam taki klimat
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Dorota123 23:03, 25 paź 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
paniprzyroda napisał(a)
Najpiękniejszy jesienny wianek z naturalnych materiałów, bardzo mi się podoba. A wiesz, że ja nie mam żadnej z dużych traw, a nawet te, które miałam dawno wydałam? Przerażało mnie ich szybkie przyrastanie, wiosenne obcinanie, martwiłam się, że nie dam rady wykopać, jak za duże w małym ogrodzie urosną. Trochę szkoda mi ML, byłyby już olbrzymie po sześciu latach, ale i miejsca zabrałyby dużo. Zadowalam się kilkoma rozplenicami
Cieszę się, że i Tobie spodobał się mój wianek.
Mnie też przeraża przyrastanie miskantów, ja z pewnością nie dam rady ich dzielić. Przy altanie mam już takie duże krzaki, że wypadało by je podzielić i po pół wykopać. Zaczynają zajmować za dużo miejsca i za bardzo dominują na rabacie.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 23:10, 25 paź 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Magleska napisał(a)
Dorotko gratuluję nowego wnusia starszy brat widać ,że się świetnie bawi z babcią a tak poza tym ,to nie wyglądasz na babcię bardziej bym powiedziała ,że matka z synem


ps. fotki mgliste prześliczne -uwielbiam taki klimat
Dziękuję Byliśmy tak pochłonięci robieniem nietoperzy, że nawet nie chciał słyszeć, że tata chce go zabrać. Uprosił żeby był u mnie jeszcze 2 godziny. Po tym czasie pojechał do mamy i braciszka. Nie żartuj sobie, mam dwóch ponad trzydziestoletnich synów i dwudziestolatka. No i dwóch wnuków.

Też lubię takie mgliste poranki, tylko czasem ta mgła przez cały dzień nie schodzi i trawa nie wysycha.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
anpi 23:35, 25 paź 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Taka kreatywna babcia to skarb!!!Ale w stosunku do Ciebie,to lepiej brzmiałoby-babeczka!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies