Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

mira 21:17, 22 paź 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Dorota123 napisał(a)
Ja już chcę mieć uprzątnięty ogródek, ale z pewnością za chwilę będę tęsknić za wiosną i jej kolorami.



Ano właśnie też tak sobie pomyślałam że przecież strasznie długa przerwa w pracach się nam szykuje więc po co ją skracać
zrobiłam sobie listę prac i wychodzi że do połowy listopada zejdzie

przyszłam na wianki - cudowne, dopisuję wianki czyli już 16 listopad

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
anpi 21:25, 22 paź 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Dorotko ,tak "głośno" na Ogrodowisku o Memory,Rosi i Balerinie,że i ja zamówiłam Memori i Rosi, a Balerina w planach.I nawet na jedną z nich mam miejce wymyślone,a drugiej będę szukać jak przyjdzie Najciekawsze jest jednak to ,że z nimi zamówiłam jeszcze dwie inne trawy,które mi się spodobały i dylemat się powiększył...
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
AgataM 21:30, 22 paź 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Hej, zdolna Kobietko Pozostaje tylko zachwycać się i wzdychć Wianek cudeńko
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
ElzbietaFranka 21:48, 22 paź 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13950
Dorota123 napisał(a)
Aniu to nie są róże na pniu, zwróć uwagę, że na dole też są gałązki. Obcięłam je po kwitnieniu. One pierwsze kwitnienie mają na krótkich pędach, a następne ciągle wyższe. Kwitną prawie cały sezon. To prawdopodobnie jest Nostalgia, ale kupiona bez etykiety na ryneczku.






Dorotka piękny kolor tej chryzantemami ostry wyrazisty.
Byłam wcześniej zaglądałam wstecz. Nakupilam trochę ptaszków, ale wystawie wiosna. Jak widzisz papuguje po tobie oznaką, że mi się podobają u ciebie.
Mam też dużo Sznurków Bluszczów do wycięcia może kul narobię.
Niezapominajki rosną mają się doskonale.

Jeżeli chodzi o miskanty piękny jest też vanilla sky mam go jestem kościami zachwycona.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
yolka 20:30, 23 paź 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Zamglona jesień równie cudna jak ta złota skąpana w słońcu. Wianek z hubą i kasztanami piękny
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
anabuko1 22:01, 23 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Dorota123 napisał(a)
Dziękuję Anetko.





To rozplenia Moudry ??
Przepięknie ten szpaler wygląda
I cały ogród też .Jesienne barwy są takie wyjątkowe, artystyczne
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
basia3012 22:18, 23 paź 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9553
Dorotko, pospacerowałam po Twoim ogrodzie nawet dosyć długo. No te wianki cudne. Takie naturalne, przyrodnicze. Do przedszkola wnukowi do kącika jesiennego mogłabym zrobić chociaż jeden. I też dla siebie mam ochotę takie zrobić ale nie wiem czy muszę te pędy winobluszczu na jakieś metalowe koło oplatać czy tylko same pędy bez stelaża? A mech pięknie w nich wygląda.
Artystka z Ciebie. Masz talent.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Milka 05:26, 24 paź 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Dorota123 napisał(a)
Agatko zrobienie takiego wianka to 10 minut roboty łącznie z ucięciem winobluszcza. Musiałam powycinać pędy, bo bałam się, że go nie okiełznam. Ja czasowa jestem, od 3 lat nie pracuję zawodowo. Mam już kilka wianków przygotowanych do kolejnych dekoracji.






Zdolne łąpki, śliczne wianki.
Ogród we mgle tak tajemniczo wygląda.
Jak się obrobię, to też wrócę do moich dzieł szyszkowych, na razie nieustannie czasu brak, pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
KasiaBawaria 06:24, 24 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Cudowne wianki robisz.Piekna rozowa chryzantema. Przez ciebie szukam w necie lilii i zastanawiam sie, jakie beda do moich roz pasowac
____________________
Zapraszam na kawe
ewsyg 19:23, 24 paź 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Dorotko, zdjęcia nostalgiczne. Dekoracje jak zwykle bardzo gustowne. Masz lekkośc do komponowania i zestawiania roślin. Pomyśl o założeniu działalności jak już na dobre pożegnasz się z tym co się do ciebie przyczepił.
Pozdrawiam i ściskam cię mocno.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies