Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

sylwia_slomc... 19:53, 12 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Dorota123 napisał(a)
Jeśli ktoś ma ochotę na zbiór zdjęć z mojego ogródka, to w wizytówce dodałam miesiąc maj i lipiec.

Oooo lecę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:00, 12 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Dorotko cudnie ogród pokazałaś w wizytówce, a te Twoje wianki....wisienka na torcie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
danuta_szwajcer 19:54, 17 lis 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Te mgliste fotki to MAGIA Pięknie, oj zdolna jestes bardzo i fajnie, ze masz tyle pomysłów i je realizujesz. Musze zobczyc te Twoje bzy dokładniej bo szukam jednego a nigdzie juz tej starej odmiany nie ma. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Magleska 20:04, 17 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Dorotka świetna wizytówka przepięknie u Ciebie w każdej porze roku...i te dodatki ,ptaszki,lampiony ,wianki -same cudeńka
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Dorota123 20:47, 18 lis 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
ewsyg napisał(a)
Dorotko, nie wpadłabym na pomysł zrobienia wianka z owoców róży. Pomysłowa jesteś
Dziękuję Ewo, wianki można zrobić praktycznie z wszystkiego. Kiedyś widziałam taki mały wianuszek z rajskich jabłuszek, też wyglądał ciekawie.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 20:48, 18 lis 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
sylwia_slomczewska napisał(a)
Dorotko cudnie ogród pokazałaś w wizytówce, a te Twoje wianki....wisienka na torcie
Dziękuję Sylwio i cieszę się, że się spodobało.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 20:57, 18 lis 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
danuta_szwajcer napisał(a)
Te mgliste fotki to MAGIA Pięknie, oj zdolna jestes bardzo i fajnie, ze masz tyle pomysłów i je realizujesz. Musze zobczyc te Twoje bzy dokładniej bo szukam jednego a nigdzie juz tej starej odmiany nie ma. Pozdrawiam serdecznie
Jak pooglądasz moje bzy to zobaczysz tam taki jasny o drobnych kwiatkach, jego kwiatostany czasem są bardzo duże. Ma długie i wiotkie gałązki, po deszczu rozkłada się jak fontanna. Mam go około 30 lat i nie ma ani jednej sadzonki do pozyskania. Doradzano mi żeby podciąć mu korzenie to wtedy wypuści sadzonki. Nic nie pomogło. Kiedyś znajoma prosiła mnie o niego i nie chciała uwierzyć, że nie puszcza sadzonek. Zaprosiłam ją do siebie, kazałam zabrać męża żeby rozciął go na pół to może coś się oddzieli. Jak zobaczyli go na własne oczy to nie podjęli się oddziabania nawet kawałka. Krzaczor ogromny i taki gęsty u dołu, że nawet nie ma jak się do niego dobrać.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 20:58, 18 lis 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Magleska napisał(a)
Dorotka świetna wizytówka przepięknie u Ciebie w każdej porze roku...i te dodatki ,ptaszki,lampiony ,wianki -same cudeńka
Dziękuję, bardzo mi miło czytać takie słowa.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
viva 22:52, 18 lis 2019


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Dorotko, wciąż nie mogę uwierzyć w ten Twój mały ogródeczek
Tyle pięknych roślin i pięknie zrobionych im portretów.
Podziwiam Twoje pomysły zdobnicze, gratulacje
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
ElzbietaFranka 23:18, 18 lis 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Nie było ciebie na wątku a to ty tworzylas wizytówkę.
Też chciałam zrobić, ale tyle czasu aby te wszystkie foty pozbierać.
Tak prawdę mówiąc mało zaglądam na wizytówki, wolę oglądać na wątku i czytać co jest grane.
Jutro zobaczę wizytówkę co stworzyłaś
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies