Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Dorota123 19:23, 06 lis 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Aneta1309 napisał(a)
Za to właśnie kochamy nasze ogrody, niby zwykły mróz a rośliny jakże inne, piękne w takiej odsłonie
Lubię tą zmienność w ogrodzie.

____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
AgataM 20:14, 06 lis 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Ale wdzięczne są te wianuszki Urocze
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Dorota123 20:50, 06 lis 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
ElzbietaFranka napisał(a)






Ja tam taka babcia nie jestem. Moje harpagany nie siedzą przy stole. 5 minut i dowidzenia. Jeszcze z zeszłego roku mam ozdoby do malowania i nie wiem czy zrobimy malowanki nic się w charakterach nie zmieniło.

Dorotka miałaś piękny przymrozek u mnie nie wiem. Róże jadę ciąć w czwartek nie ma na co czekać.

Pozdrawiam

Mam na pintereście ściągnięte różne zabawy dla dzieci, jak pokazałam to wnukowi, to wszystko chciał żebyśmy na raz robili.


Ja róże poprzycinałam we wrześniu, niestety nie zdążyłam opryskać trawnika na robaka. Teraz już za niska temperatura, bardzo żałuję że nie wzięłam się za to pryskanie. W ubiegłym roku na tym kawałku trawnika jak stopniał śnieg miałam 30 kopców krecich. Trawnik siałam od nowa.

Pozdrawiam

W tą




i z powrotem


____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 20:54, 06 lis 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
AgataM napisał(a)
Ale wdzięczne są te wianuszki Urocze
Dziękuję, takie nic a cieszy wzrok.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
danuta_szwajcer 11:55, 07 lis 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Dorota123 napisał(a)
Dziś robiłam renowacje lampionów, podpórki i ptaszków glinianych, mam nadzieję że teraz będę je bardziej lubiła. Wzięło mnie na turkusowy kolor.





Dobry pomysł, super wyszło, odgapie i na wiosne też tak pomaluje. Twoje ozdoby zawsze u Ciebie cieszą oko, masz zmysł i ciągle coś nowego i ciekawego u Ciebie. Babcią jesteś na medal i masz racje, że to cudowny czas taki beztroski a radośc dziecka bezcenna, uwielbiam też ten czas wspolnie spedzany tym bardziej, że u mnie to zazwyczaj na kilka dni i nocy mogę się cieszyc. Fajnie być babcią Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
mirkaka 07:08, 10 lis 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9577
Dorotko, podziwiam Twoją jesień, przepiękna, a wianki szczególnie ten z powojnikami i słonecznikami cudny
Jako babcię to podziwiam Cie już od lat, jesteś wspaniała
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Waclaw 10:04, 10 lis 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Pięknie u Ciebie nawet o tej porze roku.
A wianki robisz cudne
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
anabuko1 10:46, 10 lis 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Dorota123 napisał(a)
Ja muszę ciągle coś robić, nie znoszę nudy. rozłożyłam ręcznik w kuchni na stole i maluję. Czasem jakąś ozdóbkę machnę.







Pięknie- twórcza dziewczyno
chryzantemkui też śliczne.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
ElzbietaFranka 17:15, 10 lis 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13890
Trochę róż przyciełam, mrozek był, ale te liście dalej na brzozach są.
Jak nie będzie padać to jutro jadę dokończyć pracę. Teraz pada ale taki większy kapuśniak.

Byłam na spacerze i tak się zlazilam i teraz kości prostuje w łóżku. Mózg dotleniony i spać się chce.
Dorotka trawa teraz od pogody dostała drugie życie zielona jak nigdy. U mnie też zielona i bardzo gesta.
Byle do wiosny.

Pizdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
sylwia_slomc... 18:18, 10 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
No proszę Cię ciasto w kształcie warowni z wieżami!!! Prawdziwy skarb taka babcia. Jak ja kiedyś podołam Tobie i Małej Mi dorównać.....chyba nie dam rady.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies