Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Gardener27 18:26, 11 lis 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Mirka Moi rodzice traw nie lubią, mówią że rosną przy drogach i na nieużytkach a ich obecność w ogrodzie to perwersja, no nie przegadasz
Tak pamiętam, w następnym sezonie będziesz bogatsza o to doświadczenie.
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Dorota123 20:44, 11 lis 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
W pięknych słowach pożegnałeś letni sezon ogrodowy, ale Twój ogród nadal tętni pięknymi kolorami. Miło się spaceruje po Twoim ogrodzie.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Magleska 20:51, 11 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Nacieszyłam oczy pięknymi fotkami cudownego ogrodu wszystko cudne i tyle kolorów jeszcze ....
.... zachwycił mnie kolor chryzantem pod drzwiami ........
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Mirka 20:51, 11 lis 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Gardener27 napisał(a)
Mirka Moi rodzice traw nie lubią, mówią że rosną przy drogach i na nieużytkach a ich obecność w ogrodzie to perwersja, no nie przegadasz
Tak pamiętam, w następnym sezonie będziesz bogatsza o to doświadczenie.
Oo na pewno będę. A co do rodziców to pewnie się droczą tak myślę.
O FC napisałam u siebie.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
ewsyg 21:03, 11 lis 2017


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Witaj Przemku, zaskoczona jestem, że ogród o tej porze roku może tak pięknie wyglądać. Gratuluję
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
sylwia_slomc... 21:27, 11 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Doczekałam się Ogród masz zatopiony w złocieCudnie energetyczny, slonka mało , ale u Ciebie piękna Polska Złota Jesień
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gardener27 00:12, 12 lis 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Doroto Żal się z ogrodem żegnać aż do wiosny ale taka kolej rzeczy, rośliny muszą odpocząć a wraz z nimi również my.
Jutro zamawiam jeszcze grujeczniki, które pójdą do donic w następnym sezonie obok ławki i to koniec z zakupami ogrodowymi. Idą święta i na czym innym będziemy się skupiać a po nowym roku to już wiosna za pasem
Dziękuję za miłe słowa i wizytę

Madziu Cieszę się ogromnie że ogród pomimo listopada wciąż cieszy nie tylko mnie.
Chryzantemy o których wspominasz to dla mnie też miła niespodzianka, mają niespotykany kolor. Kupowałem w pąkach jakiś miesiąc temu, kwitną bardzo długo i nie w głowie im przestać.

Mirko Rodzice to antyogrodnicy, mało im się podoba ale już się do tego przyzwyczaiłem
Dziękuję za informacje o trawach, okryję swoje FC na zimę.

Ewo Ubiegła sobota była bardzo pracowita ogrodowo, koszenie trawników, grabienie liści, wycinka tego co straszy. Efekt trzyma się do dzisiaj

Sylwia Miło mi to słyszeć że ktoś czeka na nowe odsłony ogrodu ale czasem mi wstyd że tak rzadko tu jestem choć chciałbym częściej. Dzisiejszy poranek był idealny do robienia zdjęć, słońce jak nigdy operowało a potem deszcz i głowę chciało urwać, czyli dzień jak co dzień



____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Rumianka 21:26, 12 lis 2017


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10262
Dłuuugo nie mogłam wypełznąć z Twoich cudownych rabat...Normalnie napatrzeć się nie mogłam, pani jesień gustownie pomalowała Ci roślinki, które dają tyle radości dla oczu oglądających...Możesz być dumny z takiego ogrodu, bo jest z czego...Suuuper...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
olga80 15:41, 13 lis 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Przemek Twoje foty zawsze przyprawiają mnie o szybsze bicie serca.Masz pięknie o każdej porze roku.
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Ewa777 09:31, 14 lis 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Przemku, jesteś rzadziej ostatnio, ale jak podasz zdjęcia, to wszystkim robi się weselej Piękne tango ogrodowe Uwielbiam taniec
Mimo listopada, dużo masz jeszcze koloru w ogrodzie. Trawy i rośliny zimozielone dodają uroku Ogród i warzywnik wyglądają uroczo w taki słoneczny dzień. Mnie też bierze nostalgia z powodu zakończenia sezonu...
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies