Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród i nie tylko...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród i nie tylko...

Nallar 21:12, 10 mar 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Ale super metoda, że ja kilka lat temu na to nie wpadłam.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Gardener27 21:35, 10 mar 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Witaj Magdaleno

Widzę że u Ciebie wiosna w skrzynkach też bratkowa Lubię te kwiaty bo bardzo długo kwitną a do tego ten zestaw kolorystyczny Mój ulubiony
Serdecznie dziękuję za pamięć i życzenia Takich łanów liliowców nigdy nie otrzymałem Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Katkak 21:36, 10 mar 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Madziulka kiedy inauguracyjne ognicho? Zobacz u mnie co dostałam od ema na Dzień Kobiet . Też będę ognisko palić . Buźka
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
MagdalenaK8 21:38, 10 mar 2015


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Taki troszkę szantaż emocjonalny.. ale na litość boską niech nie myśli że wszystko z nieba leci i z nikim nie trzeba się liczyć .
Nie powiem ile razy podchodziłam do dokupienia netu ...ze mnie to był ubaw...
i ciągle słyszałam, ależ mamo!!!!
____________________
Ogród i nie tylko...
Nallar 21:47, 10 mar 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
MagdalenaK8 napisał(a)
Taki troszkę szantaż emocjonalny.. ale na litość boską niech nie myśli że wszystko z nieba leci i z nikim nie trzeba się liczyć .
Nie powiem ile razy podchodziłam do dokupienia netu ...ze mnie to był ubaw...
i ciągle słyszałam, ależ mamo!!!!

Moje zrozumiały dopiero jak poszły na swoje. To chyba najlepsza lekcja jak na wszystko trzeba zapracować.


____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
bartek_luberda 21:26, 17 mar 2015


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Uwielbiam ogniska i już kolejka do kompa u mnie
____________________
Ogródeczek
Nallar 21:32, 17 mar 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
A gdzie zdjęcia wiosny?
Doczytałam że leżysz do góry kołami, zbieraj siły i ruszaj do ogrodu.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Gardener27 21:04, 18 mar 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Prosimy o wiosnę pod postacią cebulowych
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
MagdalenaK8 11:46, 26 mar 2015


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Oj leżę do góry kołami na tyle że na dzisiaj wzięłam wolne , dziś u mnie szaro buro ale to chyba dobrze. Odsapnę i zatrzymam się na chwilę.
Trochę się pożalę, w nocy z przedwczoraj na wczoraj około 24 u mojego najukochańszego sąsiada znowu włączył się kompresor bo po co "idiota"miał go wyłączyć? Zaowocowało to tym że się obudziliśmy, mąż zadzwonił do szanownej sąsiadki i..dostał opierdziel że się jej CZEPIA!!!
Niestety nie spałam prawie do rana . No cóż nie mam widocznie prawa do snu i odpoczynku w nocy ...Sami doskonale wiecie że moja cierpliwość była na prawdę długa.
Mąż obiecał że przeprowadzi z nimi ostatnią rozmowę, bo ja zamierzam zająć się tym od strony prawnej. Nie dam się wygonić z mojego domu oj nie...a przynajmniej nie zamierzam odejść bez walki.
W ogrodzie wiele rzeczy porobione, posprzątane, pograbione, oprysk zrobiłam z miedzianu, z Promanalu nie zdążyłam. Teraz to już chyba nie ma sensu...
Jak tylko się przejaśni to pójdę zrobić zdjęcia.
Pozdrawiam serdecznie i mocno Was całuję ...
____________________
Ogród i nie tylko...
Gardener27 19:39, 26 mar 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Madziu czytam że z sąsiadami wciąż problem Szkoda że na takich ludzi trafiliście ale w dzisiejszych czasach dobry sąsiad to rzadkość

Na Promanal masz jeszcze czas Pierw miedzian a już za tydzień jak temp powyżej 12 stopni Promanal Gdyby kolejność była odwrotna to wtedy nie miałoby to sensu bo miedzian ześlizgnąłby się z Promanalu

Buziaczki

____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies