Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród i nie tylko...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród i nie tylko...

MagdalenaK8 20:17, 16 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Nie mogę doczekać się nasadzeń lawendy i czekam na paczuszkę różnych różności.
____________________
Ogród i nie tylko...
Gardener27 20:33, 16 mar 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Anita1978 napisał(a)

W supermarketach faktycznie nie znają się na roślinach i nawozach! Lepiej wcześniej zrobic sobie listę albo zabrać ze sobą internet mobilny i sprawdzać info o roślinach na bieżąco


Bardzo dobry pomysł z tym internetem Wujcio google zawsze służy pomocą
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Anita1978 21:08, 16 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
MagdalenaK8 napisał(a)
Nie mogę doczekać się nasadzeń lawendy i czekam na paczuszkę różnych różności.

Różnych różności powiadasz?
Ja jeszcze tylko powojniki zamówiłam, kolejne...
____________________
ogródek Anity
Bogdzia 22:52, 16 mar 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ja też czekam na paczuszki , moze po niedzieli wyślą.Lilie , liliowce i inne bylinki. Powojników jeszcze nie zamówiłam ale zamówię.A dostałam już iryski ale strasznie maleńkie.Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:00, 17 mar 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Magda miłego dnia jutro i bardziej pogodnego niz dzisiejszy.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
anna_g 10:03, 18 mar 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
No i faktycznie jest wątek Którego założenie przegapiłam Ale jestem i witam Cię w Twoim nowym wątku Też się zachwycam domkiem (a raczej fragmentem widocznym na zdjęciu). Masz romantycznie i klimatycznie (mebelki) i praktycznie - warzywnik - jaki świetny... i masz bardzo ładny ogród Fajna lawenda - taka zdrowa i ładne sadzonki. A i krokusów wcale nie tak mało - choć wiem że inni to mają oj mają
Jak duży jest Twój ogród? Pozdrawiam i na pewno będę zaglądać
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
MagdalenaK8 12:38, 18 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Bogdzia napisał(a)
Ja też czekam na paczuszki , moze po niedzieli wyślą.Lilie , liliowce i inne bylinki. Powojników jeszcze nie zamówiłam ale zamówię.A dostałam już iryski ale strasznie maleńkie.Pozdrawiam.

Życzę oby bardzo szybko doszły i piękne, miłego dnia życzę .
____________________
Ogród i nie tylko...
MagdalenaK8 12:42, 18 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
anna_g napisał(a)
No i faktycznie jest wątek Którego założenie przegapiłam Ale jestem i witam Cię w Twoim nowym wątku Też się zachwycam domkiem (a raczej fragmentem widocznym na zdjęciu). Masz romantycznie i klimatycznie (mebelki) i praktycznie - warzywnik - jaki świetny... i masz bardzo ładny ogród Fajna lawenda - taka zdrowa i ładne sadzonki. A i krokusów wcale nie tak mało - choć wiem że inni to mają oj mają
Jak duży jest Twój ogród? Pozdrawiam i na pewno będę zaglądać

Cieszę się że wpadłaś i dziękuję za miłe słowa. Takie pochwały mnie bardzo mobilizują .
____________________
Ogród i nie tylko...
MagdalenaK8 12:44, 18 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Anita1978 napisał(a)

Różnych różności powiadasz?
Ja jeszcze tylko powojniki zamówiłam, kolejne...

Oj Anitko cieszę sie razem z Tobą i oczywiście na fotorelację czekam .
____________________
Ogród i nie tylko...
jagoda99 13:09, 18 mar 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Witam Cie Magdusiu nastepna Magda bardzo lubie to imie moja starsza corcia to Magdalenka
Dziekuje za odwiedziny bardzo ladny masz ogrod czekamy na wiecej zdjec
Poruszyliscie temat pomocy pracownikow w sklepach ogrodniczych prawda jest ze nic nie wiedza specjalistow jest moze jeden lub dwa na taki ruch to nic
Duzo pracownikow jest w tym czasie sezonowych placa im grosze przyjetych dwa dni przed otwarciem sezonu dlatego tak to wyglada
Cala polityka polega na tym ze sprzedawca mowi zawsze to co kupujacy chce uslyszec aby tylko sprzedac
Wiec zawsze bedzie o tak sliczne napewno bedzie pasowac bardzo latwe w uprawie i delikatnie zaznaczone tylko prosze przestrzegac zalecen aby zawsze miec wymowke przy ewentualnych reklamacjach i tak to wyglada
Najlepiej wiec sie przygotowac i wiedziec czego sie chce albo poszukac tego jednego specjaliste
Tutaj jest podobnie ludzie jednak sa bardzo rozpieszczeni dla przykladu podam przyjecie weselne na dworze kupia pelno roslin kwiatow do dekoracji wkopia w ziemie a w poniedzialek wykopia i przynosza do sklepu spowrotem hi hi hi sa ludzie i ludziska
Ale sie rozpisalam juz spadam pozdrawiam

____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies