Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród i nie tylko...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród i nie tylko...

Sebek 17:44, 14 mar 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Witaj Wiem, że raczej nie muszę pisać, że masz pięknie, ale co tam Ciekawi mnie Twój dom - bo widzę, że jest z bali?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Pola 17:48, 14 mar 2014


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Piękny ogród więc witam nową ogrodniczkę, poproszę o więcej zdjęć bo mam niedosyt
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
AgnieszkaW 18:23, 14 mar 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Witaj Magdaleno, piękny już masz ogród i domek, pokaż więcej...
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Bogdzia 18:50, 14 mar 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Tak jak inni zachwyciłam się cudnym domkiem i ogród też śliczny i bardzo duży.Donica też mi się podoba , czekam na więcej. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
MagdalenaK8 19:01, 14 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Sebek napisał(a)
Witaj Wiem, że raczej nie muszę pisać, że masz pięknie, ale co tam Ciekawi mnie Twój dom - bo widzę, że jest z bali?

Dzięki Sebek rzeczywiście mam dom z bali fajny klimat i osobna opowieść jak powstał pomysł i realizacja. W kolejnych odsłonach wstawię trochę zdjęć wszak to ogród i nie tylko
____________________
Ogród i nie tylko...
MagdalenaK8 19:03, 14 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Pola napisał(a)
Piękny ogród więc witam nową ogrodniczkę, poproszę o więcej zdjęć bo mam niedosyt

Dziękuję bardzo za miłe słowa oczywiście wstawię nowe zdjęcia.
Pozdrawiam wiosennie
____________________
Ogród i nie tylko...
MagdalenaK8 19:09, 14 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Bogdzia napisał(a)
Tak jak inni zachwyciłam się cudnym domkiem i ogród też śliczny i bardzo duży.Donica też mi się podoba , czekam na więcej. Pozdrawiam serdecznie.

Bogdziu Twoja wizyta to dla mnie zaszczyt oczywiście będę się starała być na bierząco.
Donic mam trzy rodzaje, są betonowe i mam jej już trzy lata i nic się nie dzieje. Gdy wracałam z krótkiego pobytu u taty a mieszka w Bełchatowie, gdzieś po drodze znalazlam producenta. Ot i cala historia donic
____________________
Ogród i nie tylko...
MagdalenaK8 19:11, 14 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
AgnieszkaW napisał(a)
Witaj Magdaleno, piękny już masz ogród i domek, pokaż więcej...

Obiecuję..pokażę.
Pozdrawiam
____________________
Ogród i nie tylko...
MagdalenaK8 19:52, 14 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Udało mi się w tym roku zrobić wszystko wcześniej, bo i wiosna przyszła z wyprzedzeniem. Oczywiście nie mam nic przeciwko temu Teraz krokusiki uśmiechają się do słoneczka, nie mam ich tyle co Bogdzia, ale dzięki temu co pokazała napewno sobie dosadzę na jesień


Dziś boli mnie dosłownie wszystko, przez pół dnia nosiłam na plecach opryskiwacz i robiłam oprysk z Promanalu. Ale warto, dzięki temu w sezonie stosuję mniej paskudnej chemii. Straszą właśnie zmianą pogody więc jutro odpocznę.
Dobrej nocy życzę.
____________________
Ogród i nie tylko...
Alisonek 20:57, 14 mar 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Pozdrawiam nową forumowiczkę
Jak już tutaj jesteś, to już stąd nie będziesz chciała nigdzie iśc, tylko do ogrodu, żeby zrobić jeszcze więcej
Ogród duży i już dojrzały, będzie ciekawie
Pozdrawiam
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies