Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród i nie tylko...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród i nie tylko...

MagdalenaK8 14:00, 18 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
jagoda99 napisał(a)
Witam Cie Magdusiu nastepna Magda bardzo lubie to imie moja starsza corcia to Magdalenka
Dziekuje za odwiedziny bardzo ladny masz ogrod czekamy na wiecej zdjec
Poruszyliscie temat pomocy pracownikow w sklepach ogrodniczych prawda jest ze nic nie wiedza specjalistow jest moze jeden lub dwa na taki ruch to nic
Duzo pracownikow jest w tym czasie sezonowych placa im grosze przyjetych dwa dni przed otwarciem sezonu dlatego tak to wyglada
Cala polityka polega na tym ze sprzedawca mowi zawsze to co kupujacy chce uslyszec aby tylko sprzedac
Wiec zawsze bedzie o tak sliczne napewno bedzie pasowac bardzo latwe w uprawie i delikatnie zaznaczone tylko prosze przestrzegac zalecen aby zawsze miec wymowke przy ewentualnych reklamacjach i tak to wyglada
Najlepiej wiec sie przygotowac i wiedziec czego sie chce albo poszukac tego jednego specjaliste
Tutaj jest podobnie ludzie jednak sa bardzo rozpieszczeni dla przykladu podam przyjecie weselne na dworze kupia pelno roslin kwiatow do dekoracji wkopia w ziemie a w poniedzialek wykopia i przynosza do sklepu spowrotem hi hi hi sa ludzie i ludziska
Ale sie rozpisalam juz spadam pozdrawiam



Dziękuję za odwiedziny i miłe słowa, to prawda że pracownicy w centrach handlowych są z przypadku i kiepsko opłacani. Wszystko wygląda delikatnie rzecz biorąc smutno. Słabo połacany pracownik nigdy nie będzie dobrym i lojalnym. Dlatego mamy siebie wprost skarbnicę wiedzy i internet.
Zapraszam częściej i pozdrawiam cieplutko.
____________________
Ogród i nie tylko...
Anita1978 14:04, 18 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Hej!
Ślad zostawiam
____________________
ogródek Anity
MagdalenaK8 14:05, 18 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Anita1978 napisał(a)
Hej!
Ślad zostawiam

Fajnie że jesteś
____________________
Ogród i nie tylko...
bartek_luberda 18:45, 18 mar 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Macham
____________________
Ogródeczek
MagdalenaK8 18:49, 18 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Pokazuję wczorajsze poczynania M, ja siedziałam tu z Wami a on sypał, sypał,sypał...


Poprzynosił też doniczki z piwnicy z Begoniami które już mocno się "ruszyły".


Muszę dosypać im chyba świeżej ziemi i zasilić, bo już na całkowite przesadzanie za późno.
Pozdrawiam wiosennie.
____________________
Ogród i nie tylko...
Mala_Mi 18:53, 18 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Rewizyta... nawet wszytko przeczytałam..
Ja też nigdy nie myślałam, że będę grzebać w ziemi jak kura.. i jeszcze mówić, że to sprawia przyjemnosć....
I mam jednego psa.. i cały warzywnik za płotem.. bo on też ogrodnik..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Anita1978 18:59, 18 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
No ja też nie myślałam , że będę jak ta kura , w tej ziemi....grzebać....nigdy...jeszcze 4 lata temu nawet kaktusa potrafiłam uśmiercić..... . No ale to forum to kopalnia wiedzy...lub studnia...bez dna na dodatek
____________________
ogródek Anity
Anita1978 19:01, 18 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Ja jeszcze nie nawoziłam. Poczekam jeszcze trochę, bardziej uporządkuję najpierw...ale już nawozy zakupiłam . Na razie w użyciu był tylko promanal i miedzian.
____________________
ogródek Anity
MagdalenaK8 19:04, 18 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Mala_Mi napisał(a)
Rewizyta... nawet wszytko przeczytałam..
Ja też nigdy nie myślałam, że będę grzebać w ziemi jak kura.. i jeszcze mówić, że to sprawia przyjemnosć....
I mam jednego psa.. i cały warzywnik za płotem.. bo on też ogrodnik..

Dziękuję że wpadłaś do mnie, fajne jest to co piszesz. Pokaż swojego psa ogrodnika, proszę ?
Buziam
____________________
Ogród i nie tylko...
MagdalenaK8 19:06, 18 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Anita1978 napisał(a)
Ja jeszcze nie nawoziłam. Poczekam jeszcze trochę, bardziej uporządkuję najpierw...ale już nawozy zakupiłam . Na razie w użyciu był tylko promanal i miedzian.

Anitko u mnie też Promanal i Miedzian był, a tu tylko cebulkowe i Rodki.
Z resztą czekam jak dasz znać, mam na myśli "Królowe" .
____________________
Ogród i nie tylko...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies