Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

marba 10:29, 03 mar 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Nallar napisał(a)

W razie potrzeby, mogę coś podpowiedzieć, pytaj śmiało.

Dzięki, Ewuś. Będę pamiętać.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
barbara_kraj... 20:27, 08 mar 2018


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Ewo, bywam, bywam i robótki podziwiam.
Myślę o nasionach Trojeści bulwiastej. Zamierzasz siać wprost do gruntu, czy w donice?
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Ivvvona 20:41, 08 mar 2018


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Hej, Ewcia - wróciłam, chyba zbliżająca się wiosna mnie zmobilizowała. Mam nadzieję że znajdę czas, żeby bywać częściej. Tymczasem pozdrawiam
____________________
W ogródku Iwony
Napia 21:54, 08 mar 2018


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Takie myszki to nawet lubię

A z jukami też mam problem. Cały czas wyrastają pomiędzy różami, gdzie kiedyś był duży krzaczek.
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Nallar 22:04, 08 mar 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
barbara_krajewska napisał(a)
Ewo, bywam, bywam i robótki podziwiam.
Myślę o nasionach Trojeści bulwiastej. Zamierzasz siać wprost do gruntu, czy w donice?

Basiu, jeszcze trochę i na robótki czasu nie będzie.
Tojeść to dla mnie nowość, Ty lepiej wiesz co i jak powinnam zrobić. Radź kobieto.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 22:11, 08 mar 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Ivvvona napisał(a)
Hej, Ewcia - wróciłam, chyba zbliżająca się wiosna mnie zmobilizowała. Mam nadzieję że znajdę czas, żeby bywać częściej. Tymczasem pozdrawiam

Iwonko, jest więcej takich wątków które zasypiają na okres zimowy. Dobrze że już wiosna bliziutko, będziemy mogli podziwiać fotki Twojego ogrodu.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
AgataM 22:15, 08 mar 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Nallar napisał(a)

Agata, to wszystko wypatrzone w necie, ja aż tak pomysłowa nie jestem.


Oj tam w necie.... Ja tez dużo widzę w necie,ale nic z tych rzeczy nie potrafię zrobić.... Złote Rączki?
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Nallar 22:20, 08 mar 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Napia napisał(a)
Takie myszki to nawet lubię

A z jukami też mam problem. Cały czas wyrastają pomiędzy różami, gdzie kiedyś był duży krzaczek.


Juki mamy chyba dożywotnio
Bez ciężkiej chemii nie wypędzimy ich z ogrodów.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 22:24, 08 mar 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
AgataM napisał(a)


Oj tam w necie.... Ja tez dużo widzę w necie,ale nic z tych rzeczy nie potrafię zrobić.... Złote Rączki?

A próbowałaś????
Złote???? Coś Ty łapska mam duże, grube paluchy, mało delikatne, mało chirurgiczne. Kolorem złota też nie przypominają.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 11:15, 09 mar 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
No tak, dziś mija kolejny roczek z Wami, kurcze jak ten czas leci (a ja coraz to młodsza )
Pomysł stworzenia forum to strzał w dziesiątkę, należą się podziękowania Danusi, Roninowi i wszystkim tym, którzy dbają o to aby wszystko działało bez zarzutów.
Ale cóż warte byłoby forum bez tych wszystkich wspaniałych ludzi, tworzących tak miłą atmosferę. Ludzi którzy beziteresownie dzielą się swoją wiedzą, którzy potrafią wesprzeć w trudnych chwilach...
Zakładając konto nie myslałam że zagoszczę tutaj na tak długo i czy Wam się to podoba czy nie, mam zamiar jeszcze tu troszeczkę pobuszować.

Życzę wszystkim szybkiej wiosny i dużo słoneczka.




____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies