Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

marba 00:24, 25 cze 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Ewuś, ten u mnie był zielonkawy i taki bardziej masywny niż ten na Twoim zdjęciu. Jednak bardziej przypominał tę kruszczycę. Zmierzchało się już gdy robiłam zdjęcie i kolor wyszedł trochę przekłamany. Ale była wyraźnie zielonkawa z metaliczną poświatą.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Basilikum 16:21, 25 cze 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Nigdy tak nie wiedzialam Twojego ogrodu, pieknie dziewczyny pokazaly.
Fajne sa takie spotkania
Piekne masz hortensje i caly ogrod super zadbany i skomponowany.
Ciekawa jestem co tam Przemu u Ciebie narozrabial i co za norweskie jedzonko bylo.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Nallar 17:28, 25 cze 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
gogo napisał(a)
Witaj Ewo, tak jak obiecałam chodzę po Twoim ogrodzie i już widzę moje klimaty/choć jestem dopiero na 50 stronie/.Na pierwszej stronie wątku masz zdjęcie delospermy, która nie przetrwała zimy. Ja swoją mam kilka lat, ale rośnie w mieszance ziemi, piasku i żwiru, bo nie znosi mokrego/m.innymi nadmiaru wody z topniejącego śniegu/ i może dlatego padła.Pozdrawiam, idę dalej oglądać.

Bardzo dziękuję za odwiedzinki.
Delosperma, teraz wiem dlaczego nie wytrzymała, była podlewana tak jak wszystkie inne roślinki.
Gogo, masz zamiar przeczytać cały wątek? Miej kobieto trochę litości nad sobą Przeleć pismo obrazkowe a jak zdecydujesz że warto tu zaglądać to zacznij od poprzedniego sezonu Początki są nudne.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 17:48, 25 cze 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Basilikum napisał(a)
Nigdy tak nie wiedzialam Twojego ogrodu, pieknie dziewczyny pokazaly.
Fajne sa takie spotkania
Piekne masz hortensje i caly ogrod super zadbany i skomponowany.
Ciekawa jestem co tam Przemu u Ciebie narozrabial i co za norweskie jedzonko bylo.

Dziewczyny mają dar do robienia zdjęć, mnie to słabo wychodzi. Fajnie że mogłaś zobaczyć mój ogród z nieco innej strony
Zadbany? to tak wygląda na fotkach, uwierz chwastów mam sporo, wczoraj nawet goście je wyrywali.
Hortensje w tym roku się popisują jedna przed drugą, zobaczymy co pokażą bukietowe.

Zainteresowana jesteś jakie Święto obchodziliśmy w niedzielę? Odsyłam do linka.

http://szwecja.net/NOW/fs-now/2010/midsommar.html
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
gogo 23:37, 25 cze 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Oczywiście , że chcę przejrzeć całość, bo warto. Masz fantastyczne poczucie humoru, czytanie tego co piszesz to świetna lektura. No i pismo obrazkowe super.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Nallar 01:23, 26 cze 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
gogo napisał(a)
Oczywiście , że chcę przejrzeć całość, bo warto. Masz fantastyczne poczucie humoru, czytanie tego co piszesz to świetna lektura. No i pismo obrazkowe super.

Oj, gdyby to co napisałaś mogła przeczytać moja nauczycielka od polskiego...jej pały stawiane za dyktanda i wypracowania śnią mi się do dziś.

Podobają Ci się fotki? ta dla Ciebie.

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 13:42, 26 cze 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
marba napisał(a)
Ewuś, ten u mnie był zielonkawy i taki bardziej masywny niż ten na Twoim zdjęciu. Jednak bardziej przypominał tę kruszczycę. Zmierzchało się już gdy robiłam zdjęcie i kolor wyszedł trochę przekłamany. Ale była wyraźnie zielonkawa z metaliczną poświatą.

Dobrze że szybko się wyjaśniło.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 13:48, 26 cze 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Troszeczkę koloru bo za oknem szaro i buro.


____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Basilikum 13:55, 26 cze 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
ha takie drzewo u nas tez sie stawia ale 1 Maja

u nas pogoda sie poprawila, zimno jeszcze troche ale slonko juz przyswieca. Ja czekam na kolejny deszcz, bo mi ciagle za malo
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Nallar 14:04, 26 cze 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Serrata Intermedia początki. Chwaściora nie widzicie


Dziś.

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies