Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

ryska 11:01, 30 cze 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11601
Dziękuję bardzo za wskazówki i zdjęcia prac. Super to wygląda.

Ewa czy to prawda, że wydruki własne muszą być z drukarki laserowej?
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Nallar 11:10, 30 cze 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
ryska napisał(a)
Dziękuję bardzo za wskazówki i zdjęcia prac. Super to wygląda.

Ewa czy to prawda, że wydruki własne muszą być z drukarki laserowej?

Renatko, przyznam szczerze że z atramentowej nie próbowałam, ale z tego co słyszałam i czytałam to wydruki z drukarki atramentowej się rozmazują.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
basia3012 00:34, 01 lip 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9456
Ewo, dwie z czterech hortensji pokrzywdzonych przez ocet odżyło. Przycięłam im dwa dni temu oklapnięte wierzchołki, lałam wodę i dzisiaj już stały na baczność. Te dwie ogrodowe raczej nie odżyją. Ale one już przed przygodą z octem coś padały. Co kilka dni obcinałam im jakiś zwiędnięty pęd. Potem pozostał tylko jeden no i potem ten ocet. Jeszcze raz dziękuję za rady.
Ja też prace plastyczme uprawiam zimą, coś przecież tymi rękoma trzeba robić. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Nallar 01:10, 01 lip 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
basia3012 napisał(a)
Ewo, dwie z czterech hortensji pokrzywdzonych przez ocet odżyło. Przycięłam im dwa dni temu oklapnięte wierzchołki, lałam wodę i dzisiaj już stały na baczność. Te dwie ogrodowe raczej nie odżyją. Ale one już przed przygodą z octem coś padały. Co kilka dni obcinałam im jakiś zwiędnięty pęd. Potem pozostał tylko jeden no i potem ten ocet. Jeszcze raz dziękuję za rady.
Ja też prace plastyczme uprawiam zimą, coś przecież tymi rękoma trzeba robić. Pozdrawiam serdecznie.

Basiu, dobrze że chociaż dwie odżyły aż dziw że to się udało.
Czy myślałaś z jakiego powodu ogrodowe niedomagały? Były upały, może mdlały z braku wody.
Hortensje to straszne pijusy.

Pochwal się co robisz, mamy specjalny wątek gdzie można pokazać swoje twory.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
basia3012 11:50, 01 lip 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9456
Wiesz Ewo, to nie brak wody. Lałam im dużo. Wiosną , chyba w kwietniu były przesadzone z bryłą ziemi w inne miejsce. Ale to tez nie powinno im zaszkodzić bo były małe, kupiłam je dopiero jesienią ubiegłego roku. Zastanawiało mnie tylko to, że kupowałam je chyba we wrześniu lub pażdzierniku z obciętymi pędami. A przecież hortensja jeszcze w tym czasie dobrze wygląda i kwitnie. Pani nie umiała wytłumaczyć czemu mają obcięte pędy. Kupiłam 3 szt, jedna była nie przesadzona i rośnie ładnie.
Przy okazji lania wody do pozostałych hortensji przekonałam się, że bardzo przez dwa dni niektóre podrosły. Więc sprawdziło się powiedzenie: nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Basilikum 11:53, 01 lip 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Ale pech z tym octem Man nadzieje. Ze hortki dadza rade.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Nallar 23:08, 01 lip 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
basia3012 napisał(a)
Wiesz Ewo, to nie brak wody. Lałam im dużo. Wiosną , chyba w kwietniu były przesadzone z bryłą ziemi w inne miejsce. Ale to tez nie powinno im zaszkodzić bo były małe, kupiłam je dopiero jesienią ubiegłego roku. Zastanawiało mnie tylko to, że kupowałam je chyba we wrześniu lub pażdzierniku z obciętymi pędami. A przecież hortensja jeszcze w tym czasie dobrze wygląda i kwitnie. Pani nie umiała wytłumaczyć czemu mają obcięte pędy. Kupiłam 3 szt, jedna była nie przesadzona i rośnie ładnie.
Przy okazji lania wody do pozostałych hortensji przekonałam się, że bardzo przez dwa dni niektóre podrosły. Więc sprawdziło się powiedzenie: nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę.

Nie rozumiem zupełnie dlaczego ktoś obciął pędy ogrodowym H. przecież im się obcina tylko kwiatostany....

Basiu, niedzielę spędziłam w przemiłym towarzystwie. Basia dała nam możliwość zwiedzenia swojego ogrodu.


Nawet Bolek się załapał.

Czego chcieć więcej, las grzyby, rzeka ryby, sama natura.

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 23:09, 01 lip 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Basilikum napisał(a)
Ale pech z tym octem Man nadzieje. Ze hortki dadza rade.

Basia poszalała z tym octem.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 23:34, 01 lip 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
To nasza silna grupa.



Od lewej: Renatka (Ryska), Ewa (Nallar), Basia (marba), Iwonka (Ivvvona), Basia (Barbara Krajewska).
Panom dziękujemy, bez nich nie byłoby wspólnych fotek.


____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 23:53, 01 lip 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Wracam do swojego ogródka.



____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies