Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Doświadczenia brak:(

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczenia brak:(

justajusta 15:52, 21 mar 2014


Dołączył: 16 mar 2014
Posty: 270
Skula napisał(a)
i ja wpadłem się przywitać
piękny teren

I ja witam.
Teren piękny, ale tylko piach, piach, piach.
____________________
Justa
martika 21:52, 22 mar 2014


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Witaj, wpadam z rewizytą i bde kibicować, duże pole do popissu
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
iwonadm 22:03, 22 mar 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Witam serdecznie,
będę z ochotą oglądać Twoje poczynania
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
justajusta 20:28, 23 mar 2014


Dołączył: 16 mar 2014
Posty: 270
Cały czas tworzę swój ogród na kartce, jak zrobię cały to poproszę o Wasze opinie. Przy tym tworzeniu nasunęło mi się pytanie odnośnie śliwy wiśniowej Nigra, tzn. jak dużą średnicę ma korona dorosłego drzewa? Będę wdzięczna za odopwiedź.
____________________
Justa
polinka 11:40, 24 mar 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Justa, Nigrę możesz ciąć więc sama możesz korygować średnicę
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
justajusta 19:24, 24 mar 2014


Dołączył: 16 mar 2014
Posty: 270
polinka napisał(a)
Justa, Nigrę możesz ciąć więc sama możesz korygować średnicę

Dziękuję, teraz wiem co robić.
____________________
Justa
justajusta 22:48, 28 mar 2014


Dołączył: 16 mar 2014
Posty: 270
No to się obudziłam, chciałam zamówić nóż do przycinania kantów trawnika Joseph Bentley, wchodzę do sklepu, a tu brak Mam nadzieję, że jeszcze będą dostępne.
____________________
Justa
justajusta 13:44, 29 mar 2014


Dołączył: 16 mar 2014
Posty: 270
Dzisiejszy poranek Jeden jakimś cudem uciekł na bok i przywędrował fiolecik.
____________________
Justa
16:15, 08 kwi 2014
Witaj początkująca. Ja też zaczynam tworzyć swój ogród więc bedę zaglądać. Ja jednak w przeciwieństwie do Ciebie będę go tworzyć partiami, nie na raz, raczej po kawałku. Dlaczego? Bo jeszcze nie wiem co mi się spodoba, co będzie pasowało, co się przyjmie etc. Ale za Ciebie trzymam kciuki bo odważna jesteś tak od razu po całości
justajusta 18:35, 08 kwi 2014


Dołączył: 16 mar 2014
Posty: 270
Kalamandyna napisał(a)
Witaj początkująca. Ja też zaczynam tworzyć swój ogród więc bedę zaglądać. Ja jednak w przeciwieństwie do Ciebie będę go tworzyć partiami, nie na raz, raczej po kawałku. Dlaczego? Bo jeszcze nie wiem co mi się spodoba, co będzie pasowało, co się przyjmie etc. Ale za Ciebie trzymam kciuki bo odważna jesteś tak od razu po całości

A ja już wiem co chciałabym mieć w ogrodzie, wiem też że przy zakładaniu ogrodu powinno się mieć projekt, nawet jeśli ten projekt realizuje się stopniowo, a nie od razu. Dlatego czytam ogrodowisko, podglądam i przenoszę do siebie. A odważnym trzeba być, bo inaczej nie nabiorę doświadczenia. Mam parę ulubionych wątków i zamierzam nabierać doświadczenia wzorując się na najlepszych i na swoich błędach. Powodzenia w poszukiwaniu inspiracji. Ja teraz czekam na brukarzy, którzy po świętach kładą kostkę. Jak będzie gotowa wkleję nowe zdjęcia i ujawnię projekt
____________________
Justa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies