Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Doświadczenia brak:(

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczenia brak:(

justajusta 21:30, 19 mar 2014


Dołączył: 16 mar 2014
Posty: 270
Witam wszystkich! Wraz z pojawieniem się cieplejszych dni, przyszła ochota na prace w ogródku. A że ogródek świeży, bo budowa zakończyła się dwa lata temu, to jest w nim niewiele przypadkowych nasadzeń, więc mnóstwo pola do popisu. Ale tu pojawił się problem, tzn. brak doświadczenia, a co za tym idzie brak zdecydowania. Tysiąc pomysłów na minutę, tylko jak to wykonać, od czego zacząć? Ale od czego jest internet?? Tak też trafiłam do ogrodowiska i......... wsiąkłam Od kilku dni regularnie co wieczór przeglądam różne wątki w poszukiwaniu inspiracji. Nadziwić się nie mogę, co jeden ogród, to piękniejszy. Mam też kilka ulubionych, do których regularnie wracam i próbuję conieco skopiować do siebie. Jednak jakoś mi to nie wychodzi. Stąd moja prośba - spójrzcie proszę na zdjęcia, może podpowiecie mi jakie rośliny widzielibyście przy płocie od forntu. Działka ma prawie 12 arów, pas pod płotem to około 20 metrów. Po prawej domu stronie posadzone w zeszłym roku thuje Columna, posadziliśmy je, bo sąsiad ma takie same, ale już dorosłe - okołe 6-letnie (po lewej stronie naszego domu). Mam jakiś pomysł, zaczęłam już nawet kopać, ale wolałabym poznać najpierw Waszą opinię. Liczę na pomoc i nie ukrywam, że najbardziej na zdanie Szefowej Pozdrawiam i życzę słońca w jutrzejszy dzień, a takie się podobno zapowiada
____________________
Justa
aga_szsz 22:05, 19 mar 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
Witam sąsiadkę
____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
justajusta 22:06, 19 mar 2014


Dołączył: 16 mar 2014
Posty: 270
A witam, krajankę
____________________
Justa
Juzia 08:49, 20 mar 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38434
Ja też witam się z sąsiadką
Dzień dobry!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
kaisog1 12:35, 20 mar 2014


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
I ja tez witam Sąsiadkę
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Gardenarium 18:39, 20 mar 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witam, zamiast tui Cilumna posadź szlachetniejsze tuje Smaragd. Anula wn bardzo żałuje że ma Columnę, Zapytaj ją dlaczego.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
justajusta 20:04, 20 mar 2014


Dołączył: 16 mar 2014
Posty: 270
Gardenarium napisał(a)
Witam, zamiast tui Cilumna posadź szlachetniejsze tuje Smaragd. Anula wn bardzo żałuje że ma Columnę, Zapytaj ją dlaczego.

Już za późno, 60szt posadzonych w zeszłym roku. Już żałuję, widzę co się dzieje z columnami sąsiada, tak się obsypują, że wszystko mam na swojej działce. Po każdej wichurze mam masę grabienia.
____________________
Justa
justajusta 20:07, 20 mar 2014


Dołączył: 16 mar 2014
Posty: 270
Witam, Szefową i wszystkie Sąsiadki
____________________
Justa
justajusta 20:10, 20 mar 2014


Dołączył: 16 mar 2014
Posty: 270
Zabieram się do tworzenia, skopiowałam plan działki z projektu budowlanego z zamiarem "zaprojektowania ogrodu" A że dzieci brak, musiałam zaopatrzyć się w kredki, więc poczyniłam taki zakup. Jak coś naskrobię, to wkleję i poproszę o opinie. Na razie pozostaje zachwycanie się Waszymi ogrodami.
____________________
Justa
Skula 23:02, 20 mar 2014


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3471
i ja wpadłem się przywitać
piękny teren
____________________
Skula Pomysł na ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies