Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród cichy i przytulny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród cichy i przytulny

Eve 14:22, 22 mar 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Ale piękna metamorfoza! Z niecierpliwością czekam na więcej zdjęć

Pozdrawiam i witam wśród pozytywnie zakręconych
____________________
ogród Ewy
asiach 16:25, 22 mar 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Witam serdecznie! Dziękuję. Ogrodu Tobie można pozazdrościć. A te hortensje to bajka. Ja mam dużo (~30 szt).Pierwsze hortensje dostałam od mamy - dorodne. Na początku pięknie kwitły. Jednak z czasem było coraz gorzej Jak pielęgnujesz je, co robisz? Nawożę, podlewam, na wisnę przykrywam agrowłókniną, żeby nie zmarły i nic z tego nie wychodzi. Kiedyś czytałam nawet o "okopaniu" - podcięciu korzeni, żeby "przestraszyć" roślinę, żeby zmobilizować do kwitnienia.

[img
brysia 17:43, 22 mar 2014


Dołączył: 24 maj 2013
Posty: 220
Witaj!
Przepiękny ogród. Pokazuj więcej zdjęć.
____________________
Ogród przy potoku , Ogród przy potoku- reorganizacja, projekty
Kondzio 18:33, 22 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Śliczny ogrod witam na ogrodowisku
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
asiach 23:35, 22 mar 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Witam serdecznie! Super, ze mogłam zaskoczyć. Ale zdjęć z początku naszych zmagań mamy więcej z czasem umieszczę, po to aby wszyscy widzieli, że z każdego kawałka ziemi można coś wyczarować a taki strumień u Was to skarb. Widziałam, że kilka podpowiedzi dostaliście od Pani Daniusi Pozdrawiam
asiach 23:40, 22 mar 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Dziękuję! Twój ma też klimat - prawdziwa natura - pięknie. Wymarzone miejsce do odpoczynku na łonie przyrody. Taki potok to skarb. Pozdrawiam
asiach 23:53, 22 mar 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Magdalenka napisał(a)
Bajecznie, nie wiem, co więcej napisać. Piękne, duże rośliny, trawnik mistrzowski, taki gęsty i soczyście zielony. Dużo pracy włożyliście w ten wspaniały ogród, ale widać tego efekty. Jest idealnie
Pozdrawiam i witam na Ogrodowisku.

Dziekuję! Pracy było mase ale jak zacznęłam sobie przypominać jak było ciężko to dochodzę do wniosku, że było warto i nie żałuję ani jednej kropelki potu tu wylanej. Działka ma ok. 20ar a mnie "brakuje" miejsca i mini warzywniak mam w donicach Zaczęłam dwa lata temu od pomidorów a w ubiegłym doszły zioła Ale u Was też jest bajecznie. Pozdrawiam serdecznie
asiach 00:12, 23 mar 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
brysia napisał(a)
Witaj!
Przepiękny ogród. Pokazuj więcej zdjęć.

Dziękuję! Twój też ma klimat - prawdziwa natura - pięknie. Wymarzone miejsce do odpoczynku na łonie przyrody. Taki potok to skarb. U mnie nie ma takiego charakteru ale jest czasami małe kantry Pewnego razu przyszła kotka i zadomowiła się. Dawałam jeść bo mi było jej żal. Później przyszła kura i nawet urządziła sobie grzędę. Kurę też karmiłam. Doszło nawet do bardzo śmiesznej sytuacji. Dałam kotu wędzoną makrelę, do której "przykolegowała" się kura. Kot jadł łeb a kura zaczęła dziobać ogon Ale po 5 dniach oddałam kurę w dobre ręce Tych "rozgrzebanych" rabat nie wytrzymałam Pozdrawiam


asiach 00:17, 23 mar 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Kondzio napisał(a)
Śliczny ogrod witam na ogrodowisku

Dziękuję! Ten piesek to Twój? Czekam na więcej fotek Pozdrawiam
asiach 00:53, 23 mar 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Wiosna w końcu przyszła i to jest najważniejsze. Człowiek może wyjść i podłubać w ziemi. Aż serce się raduje Po tak długich zimowych dniach i nocach czuję się jak kret siedzący pod ziemią. Dzisiaj znowu trochę uprzątnęłam na działce, sadziłam bratki i robiłam wiosenne kompozycje w donicach.Teraz zamieszczę kilka fotek z ubiegłych lat. Życzę dobrej nocy



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies