Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród cichy i przytulny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród cichy i przytulny

asiach 15:45, 23 mar 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Mathildis napisał(a)
Asiu, zapoznaj się z tym wątkiem i zrób sobie podpis z odnośnikiem do wątku - łatwiej będzie Cię później odwiedzać
link w podpisie

Dziękuję za podpowiedź jestem początkującą osobą ale poczytam i zrobię Pozdrawiam
asica 16:15, 23 mar 2014


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3825
O łał, ale soczyście
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
beata_kulesza 19:44, 23 mar 2014


Dołączył: 14 lis 2013
Posty: 829
Witamy w naszym gronie. Bardzo ładny i zadbany ogród, a ta zieleń taka soczysta.
Pozdrawiam
____________________
Beti - Ogród Beaty
asiach 20:27, 23 mar 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
beata_kulesza napisał(a)
Witamy w naszym gronie. Bardzo ładny i zadbany ogród, a ta zieleń taka soczysta.
Pozdrawiam

Dziękuję za miłe słowa! Jeszcze nie do końca potrafię się tu poruszać i nie wiem czy w dobrym miejscu odpowiadam na wpis.
Pozdrawiam
Ivvvona 21:02, 23 mar 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Witam właścicielkę pięknego ogrodu. Mnóstwo pracy za wami, ale za to jakie efekty Pozdrawiam
____________________
W ogródku Iwony
asica 21:09, 23 mar 2014


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3825
Asiu, hortensje ogrodowe kwitną, jeśli nie przemarzną. Za radą pewnego ogrodnika kopczykuję je wysoko. Bukietowe nie przemarzają i nie trzeba ich okrywać.
Wiosną sypię im nawóz do hortensji, a jak zaczynają kwitnąć podlewam magiczną siła do hortensji substrala, co 2 tygodnie.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Agania 21:16, 23 mar 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Asiu , pięknie, super masz ogród, fajnie, że do nas dołączłyaś, jak to z tymi kurkami, czy to twoje ja ich nigdy nie miałam, czyt taka hodowla jest skomplikowana
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
asiach 21:31, 23 mar 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
asica napisał(a)
Asiu, hortensje ogrodowe kwitną, jeśli nie przemarzną. Za radą pewnego ogrodnika kopczykuję je wysoko. Bukietowe nie przemarzają i nie trzeba ich okrywać.
Wiosną sypię im nawóz do hortensji, a jak zaczynają kwitnąć podlewam magiczną siła do hortensji substrala, co 2 tygodnie.

Dziękuję za odpowiedź. Ale ja również nawożę na wisnę (granulat), podlewam co drugi dzień, na wiosnę przykrywam agrowłókniną, żeby nie zmarły jak już zaczną puszczać zielone listki. W tym momencie mam okryte agrowłókniną. Odsłonię jak skończą się przymrozki. Ale to nie pomaga i nic z tego nie wychodzi. Kiedyś czytałam nawet o "okopaniu" - podcięciu korzeni, żeby "przestraszyć" roślinę, żeby zmobilizować do kwitnienia. Tego nie zrobiłam. Może złe stanowisko, może ziemia nie taka? Ale jeszcze raz dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
Pola 21:37, 23 mar 2014


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Witam serdecznie kolejny ogród, piękny dojrzały....zdjęcia piękne robisz....pozdrawiam i będę zaglądać
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Pola 21:40, 23 mar 2014


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Odpisałam
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies