Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy ogrod cz II

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy ogrod cz II

Mirella 20:46, 12 maj 2018


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Zaglądam zawsze i podziwiam..
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Katkak 21:00, 12 maj 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Pięknie Kondzio. Pewnie że zaglądam. Cudne kolory, a zapachy muszę sobie wyobrazić. Piekny i klimatyczny macie ogród. Rdest od Was cieszy mnie każdego dnia,.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Wendy79 22:48, 12 maj 2018


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Piękna kolekcja klonów, najbardziej do gustu przypadł mi ten z czerwonymi "noskami". Kielichowiec już kwitnie?... Jednak najbardziej kocham te Wasze drzwi, dzięki nim Wasz ogród poznam wszędzie.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Rumianka 20:35, 13 maj 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Powątpiewasz czy zaglądamy? Jak nie zaglądać do tak modelowego ogrodu, zawsze zaskakuje różnorodnością barw, od których nie można oderwać oczu...Płezdrówczi z Kaszebow...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Gocha 10:24, 14 maj 2018


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Ja też melduję że zaglądam i czekam na Wasz ogród w Mai. Mam nadzieję że nie przegapię. Klony mnie zauroczyły. I azalie przecudne, ja dopiero zaczynam z nimi przygodę. Pozdrawiam Was
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
abiko 10:46, 14 maj 2018


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
widzisz.. jakbyś częściej bywał u siebie to byś wiedział, że zaglądamy
Były te koła w trawniku..? czy mi umknęły
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Pszczelarnia 11:59, 14 maj 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Moja młodsza siostra (która nota bene często mnie odwiedza) pomyliła ogrody: raz mówi do mnie tak: "Maja w reklamie programu pokazuje Waszą pergolę" (wiedziałam tylko o naszych kloszach szklanych we wstępie przy programie).
Ale pewnego dnia jestem u niej i właśnie leci reklama programu (moja 3-letnia siostrzenica woła, "Maja, Maja u Ewy"), lecę do telewizora i widzę, że to Wasz ogród i Wasze drzwi a nie moja pergola.

Coś wspólnego jest w tym naszym ogródkowaniu.

Kupiłam klona Shirasawy.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Anusia 16:34, 14 maj 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Zaglądam i czekam na ogród w Mai.
Ostatnio właśnie w reklamie pojawia się motyw z drzwiami. Pewnie niebawem odcinek z Waszym udziałem zostanie wyemitowany.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Kondzio 19:11, 14 maj 2018


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Anitka napisał(a)
Pewnie, że zaglądamy, nawet częściej niż właściciel tego pięknego zakątka.
Motylek odpowiednie ma miejsce, nawiązuje kształtem do kokoryczki.

Co to za kołka na trawniku widać, efekt zamierzony czy natura sama je zrobiła? Bo wyglądają jakby do drzwi kierowały?
Czekam na wasz ogród w Mai w ogrodzie. Czy już możecie zdradzić kiedy emisja. Chyba nasz ogród na koniec zostawili, taka wisienka na torcie



Dziękujemy za odwiedziny. Koła w trawniku są już chyba od 4 lat - to betonowe płyty imitujące drewno. Niestety nie możemy zdradzić, kiedy emisja odcinka Mai, bo sami tego nie wiemy

____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:14, 14 maj 2018


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
AsiaK_Z napisał(a)
Wszystko rośnie jak na drożdżach.... cudnie. Klony do mnie przemawiają, ale nie mam dla nich odpowiedniego miejsca za to popodziwiam Wasze
Pozdrowienia zostawiam


W tym roku rzeczywiście rośliny rosną jak szalone, nie wiadomo, co się będzie działo jesienią. Trzeba sadzić dalie i siać jednoroczne, żeby przechytrzyć tę przyspieszoną wegetację roślin.
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies