Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy ogrod cz II

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy ogrod cz II

Kondzio 19:41, 14 maj 2018


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Pszczelarnia napisał(a)
Moja młodsza siostra (która nota bene często mnie odwiedza) pomyliła ogrody: raz mówi do mnie tak: "Maja w reklamie programu pokazuje Waszą pergolę" (wiedziałam tylko o naszych kloszach szklanych we wstępie przy programie).
Ale pewnego dnia jestem u niej i właśnie leci reklama programu (moja 3-letnia siostrzenica woła, "Maja, Maja u Ewy"), lecę do telewizora i widzę, że to Wasz ogród i Wasze drzwi a nie moja pergola.

Coś wspólnego jest w tym naszym ogródkowaniu.

Kupiłam klona Shirasawy.


No proszę, to mieliście ubaw. Szkoda, że szklarnia Wasza nie pomyliła się z naszą Bo chętnie byśmy ją przygarnęli do siebie, ale pozostaje powzdychać.

Klon Shirasawa u nas malutki jeszcze i bardzo wplno przyrasta, choć rzeczywiście jest piękny.
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:43, 14 maj 2018


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Gocha napisał(a)
Ja też melduję że zaglądam i czekam na Wasz ogród w Mai. Mam nadzieję że nie przegapię. Klony mnie zauroczyły. I azalie przecudne, ja dopiero zaczynam z nimi przygodę. Pozdrawiam Was


Azalie są cudowne również dzięki zniewalającemu zapachowi...Ślemy pozdrowienia
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:46, 14 maj 2018


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Anusia napisał(a)
Zaglądam i czekam na ogród w Mai.
Ostatnio właśnie w reklamie pojawia się motyw z drzwiami. Pewnie niebawem odcinek z Waszym udziałem zostanie wyemitowany.


Drzwi, altana i bylinówka są w reklamówce całej serii i lecą na okrągło, więc chyba nie jest to wyznacznik rychłej emisji
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Anusia 19:48, 14 maj 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Kondzio napisał(a)


Drzwi, altana i bylinówka są w reklamówce całej serii i lecą na okrągło, więc chyba nie jest to wyznacznik rychłej emisji


To chyba dlatego, że tak długo już czekam na odcinek z Waszym udziałem Wydaje mi się, ze już powinien
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Kondzio 19:52, 14 maj 2018


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Agania napisał(a)
O to ja też czekam, wpadłam po długiej nieobecności...pięknie jest jak zawsze

Jakie szałwie warto posiadać w ogrodzie?

Pozdrawiam


Ściskamy Cię mocno. Najbardziej atrakcyjna jest chyba szałwia okręgowa 'Purple Rain'. Trzyma kwiaty do 8 tygodni. Uwielbiam dwuletnią szałwię muszkatałową, ale regularnie zjadały nam ją ślimaki. W tym roku jest szansa, że doczekamy się jej kwiatów. Szałwie omszone są również super, a tam odmian masz do wyboru.
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:53, 14 maj 2018


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Anusia napisał(a)


To chyba dlatego, że tak długo już czekam na odcinek z Waszym udziałem Wydaje mi się, ze już powinien


____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:55, 14 maj 2018


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Kilka zdjęć z wczorajszego poranka







____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:58, 14 maj 2018


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:59, 14 maj 2018


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Agania 20:00, 14 maj 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kondzio napisał(a)


Ściskamy Cię mocno. Najbardziej atrakcyjna jest chyba szałwia okręgowa 'Purple Rain'. Trzyma kwiaty do 8 tygodni. Uwielbiam dwuletnią szałwię muszkatałową, ale regularnie zjadały nam ją ślimaki. W tym roku jest szansa, że doczekamy się jej kwiatów. Szałwie omszone są również super, a tam odmian masz do wyboru.


Ach te Wasze byliny...dzięki zapisuję, gdzie ten wybór

Piękny ten irys, umnie tylko żóte, ale cieszą
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies