Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy ogrod cz II

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy ogrod cz II

Agania 19:17, 14 maj 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
O to ja też czekam, wpadłam po długiej nieobecności...pięknie jest jak zawsze

Jakie szałwie warto posiadać w ogrodzie?

Pozdrawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Kondzio 19:18, 14 maj 2018


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Ewa777 napisał(a)
Imponująca kolekcja klonów Azalie też macie śliczne
Mam nadzieję, że odcinka z Waszym ogrodem jeszcze nie było, bo nie oglądam telewizji, więc łatwo mogę przegapić.


Do kolekcji klonów nam daleko i do takowej nie aspirujemy, z pewnością mamy kolekcję astrów (ale na ich urok jeszcze chwilę trzeba poczekać). Odcinka nie było Pozdrawiamy serdecznie
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:19, 14 maj 2018


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
rozajerycha napisał(a)
Magicznie jest Kondziu !
Pozdrawiam
Martek


Dziękuję
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:20, 14 maj 2018


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
AgataP napisał(a)
Ależ oczywiście, że zaglądamy.


To zapraszamy...
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:24, 14 maj 2018


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Basilikum napisał(a)
ja tez zagladam
pieknie u was . Rabaty moje niedoscignione marzenie Posiedziala bym na laweczce. Nawet na takiej u siebie ale dzis przewracymy pare ton ementu. Owce beda parkiet do tanczenia mialy


Wiemy, że zaglądasz i my do Ciebie zaglądamy i to nawet realnie ostatnio zaglądnęliśmy. Ławek pięknych masz mnóstwo u siebie, prosimy abyś uratowała te wspaniałe ławki, o spaleniu których mówiłaś Wspaniale wpasują się do Twojego ogrodu.

Myślę,że owieczkom dobrze na tej łące pełnej jaskrów i firletek poszarpanych i nie tęsknią do tego cementu.
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:25, 14 maj 2018


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Mirella napisał(a)
Zaglądam zawsze i podziwiam..


Zapraszamy częściej
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:29, 14 maj 2018


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Katkak napisał(a)
Pięknie Kondzio. Pewnie że zaglądam. Cudne kolory, a zapachy muszę sobie wyobrazić. Piekny i klimatyczny macie ogród. Rdest od Was cieszy mnie każdego dnia,.


Wiemy wiemy i musimy się wreszcie spotkać. Z tym rdestem to śmieszna sprawa. Myśleliśmy, że wymarzł nam w tym roku - długo nic nie wychodziło. Później zaczął odbijać w miejscach, gdzie go nie było. W końcu wyszedł wszędzie i jest już go chyba już z 1,5 metra kwadratowego przestrzeni. Miej ten rdest na oku. Jest piękny, ale ekspansywny.

____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:31, 14 maj 2018


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Wendy79 napisał(a)
Piękna kolekcja klonów, najbardziej do gustu przypadł mi ten z czerwonymi "noskami". Kielichowiec już kwitnie?... Jednak najbardziej kocham te Wasze drzwi, dzięki nim Wasz ogród poznam wszędzie.


Klony są piękne, delikatne, zwiewne. Te noski właśnie sprawiły, że zrobiłem klonom zdjęcia, bo wcae nie miałem takiego zamiaru.
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:34, 14 maj 2018


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Rumianka napisał(a)
Powątpiewasz czy zaglądamy? Jak nie zaglądać do tak modelowego ogrodu, zawsze zaskakuje różnorodnością barw, od których nie można oderwać oczu...Płezdrówczi z Kaszebow...


Miło że tak pięknie piszesz o naszym ogrodzie. Zatem po Krakowsku, "odwiedź że częściej nasz ogród. Na polu tak pięknie"
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:37, 14 maj 2018


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
abiko napisał(a)
widzisz.. jakbyś częściej bywał u siebie to byś wiedział, że zaglądamy
Były te koła w trawniku..? czy mi umknęły


Wpadłaś Są od 4 lat- umknęły. Jakbyś tak często zaglądała, to by Ci nie umknęły

Pozdrawiamy Was mocno.
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies