Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy ogrod cz II

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy ogrod cz II

Kondzio 23:42, 02 lip 2018


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
A tu rabata ognista która powstała dwa miesiące temu
Ciekawe co na z tego wyjdzie

____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Anitka 00:17, 03 lip 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Zdjęcia jak zwykle prześliczne. Dziękuje za wspólny maratonik ogrodowy i możliwość zobaczenia Waszego cudnego ogrodu w realu. Niesamowita kompozycje bylinowe, które będą śnić mi się po nocach.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Iwonka 06:43, 03 lip 2018


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4216
Byłam w tej bajce i przechodziłam przez kolejne magiczne drzwi...

Kondzio napisał(a)





Dziękuję za sobotnie zaproszenie Spędziłyśmy z Kasią i resztą towarzystwa fantastyczny czas. Czy istnieje możliwość adopcji waszego ogrodu? Kolejka nie miałaby końca Staję pierwsza jakby co
Zakochałam się w waszych pokojach ze starymi drzwiami a w szczególności w bylinowym, warzywniaku i altanie - cudownie wtopionej w krajobraz. Was też kocham, ale to pewnie już wiecie
Dziękuję za pyszny obiad i deser, jedzenie u was to poezja, jeszcze w takiej porcelanie!!! Spróbuję powtórzyć dyniową, tylko kwiatu nasturcji mi brak Buziaki i do następnego!






____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Catalinasdiary 10:08, 03 lip 2018


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Wpraszam się do Waszego pięknego ogrodu, który zobaczyłam w Mai. Piękny ogród. Jestem pod wrażeniem całości i roślin pojedynczo. I mam pyatnie co to za piękność, czyżby Pomponella?
Kondzio napisał(a)
x426]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/168/1684375/original.JPG[/img]
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Pszczelarnia 10:10, 03 lip 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Kondzio napisał(a)


Czy w słońcu, czy w deszczu - piękny ten powojnik.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Agania 10:26, 03 lip 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kondzio napisał(a)
[


Ja się już do adopcji Waszego pięknego ogrodu nie ustawię w kolejce, bo jeden areał mi już wystarczy....dziękuję raz jeszcze za odwiedziny u mnie i sesję zdjęciową

Za Waszymi kilinarnymi zdolnościami to mogę się ustawiać w kolejce z prośbą
o przepisy....pamiętam pysznego torta Andrzeju...jakby co to ja pukam
o przepis

Lipiec u Was jest bujny i kolorowy, wierzówka wow...nasionka dmuchajcie
w moją stronę

Koleżanka pytała o różę....zakochałam się w pomponowych różach i liliach martagonach, chyba, że ta Wasza jest trąbkowa?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Kondzio 19:18, 04 lip 2018


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Anitka napisał(a)
Zdjęcia jak zwykle prześliczne. Dziękuje za wspólny maratonik ogrodowy i możliwość zobaczenia Waszego cudnego ogrodu w realu. Niesamowita kompozycje bylinowe, które będą śnić mi się po nocach.


Bardzo dziękujemy i zapraszamy częściej
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:22, 04 lip 2018


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Iwonka napisał(a)
Byłam w tej bajce i przechodziłam przez kolejne magiczne drzwi...



Dziękuję za sobotnie zaproszenie Spędziłyśmy z Kasią i resztą towarzystwa fantastyczny czas. Czy istnieje możliwość adopcji waszego ogrodu? Kolejka nie miałaby końca Staję pierwsza jakby co
Zakochałam się w waszych pokojach ze starymi drzwiami a w szczególności w bylinowym, warzywniaku i altanie - cudownie wtopionej w krajobraz. Was też kocham, ale to pewnie już wiecie
Dziękuję za pyszny obiad i deser, jedzenie u was to poezja, jeszcze w takiej porcelanie!!! Spróbuję powtórzyć dyniową, tylko kwiatu nasturcji mi brak Buziaki i do następnego!








Iwonko bardzo dziękujemy i cieszymy się, że poznaliśmy Cię bliżej. Jesteś wspaniałą pełną energii osobą. Zupa-krem z cukinii a nasturcja była spontanicznym wyrazistym dodatkiem do delikatnej cukinii. Zupa to pikuś w porównaniu do Twoich wyrafinowanych w smaku konfitur
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:23, 04 lip 2018


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Pszczelarnia napisał(a)


Czy w słońcu, czy w deszczu - piękny ten powojnik.


Pszczółko powojnik Rooguchi jest wspaniały
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Pszczelarnia 19:24, 04 lip 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Tu nie tylko smaczki ogrodowe ale również smaki kulinarne. Miło się czyta i ogląda.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies