Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje miejsce na ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje miejsce na ziemi

AgnieszkaW 22:28, 28 kwi 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Obwódki z niezapominajek wyglądają ślicznie Ja bym opryskała drzewka ogólnie dostępnym środkiem na robale (przędziorka, bo to chyba on) Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
PERKA 22:37, 28 kwi 2014


Dołączył: 04 lut 2014
Posty: 256
Agnieszka, przy tych niteczkach często siedziały takie duże czarne pająki, ale może faktycznie to przędziorki, przecież nie zaszkodzi ? nie ? dzięki za radę, jutro popędzę do ogrodniczego
____________________
Moje miejsce na ziemi
Jag_58 23:13, 28 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Przyszłam się przywitać i podziwiam twój ogród ,piekna trawa i widok z okna kuchennego bardzo mi się podoba ,pomysł na warzywnik superowy ,ogród bardzo duży to i pracy nie zabraknie wiem coś o tym bo sama mam 50 arów .Masz na imię Magda ,tak sie doczytałam będę Twoim stałym gościem pozdrawiam
____________________
Jagoda
Jag_58 14:39, 29 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Bardzo dziękuję za wiadomość na pv ,mnie też pociąga natura lekko uporządkowana ,swobodna dająca namiastkę dzikości ,cieszę się że podobnie nam w duszy gra Małgosiu .Ja las mam też niedaleko widzę go z balkonu ,kiedyś widziałam go będąc w ogrodzie ,ale drzewa tak porosły ,że niestety ,ale jesr pretkst żeby na spacer do lasu pozdrawiam i będę zaglądać i zapraszam do mnie
____________________
Jagoda
PERKA 22:59, 01 maj 2014


Dołączył: 04 lut 2014
Posty: 256
Wiosna jest niesamowita! Już opłakiwałam zmarzniętą magnolię a tu wczorajsze słoneczko pozwoliło rozkwitnąć ostatniemu pączkowi który jakimś cudem ocalał Oto moje małe radości




i dzisiejsze tulipanki
____________________
Moje miejsce na ziemi
Jag_58 23:05, 01 maj 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
PERKA napisał(a)
Wiosna jest niesamowita! Już opłakiwałam zmarzniętą magnolię a tu wczorajsze słoneczko pozwoliło rozkwitnąć ostatniemu pączkowi który jakimś cudem ocalał Oto moje małe radości




i dzisiejsze tulipanki

Małgosiu piękny kwiat magnolii wiesz jaka to odmiana bo mam ochote kupić yellow river ,śliczne tulipanki
____________________
Jagoda
PERKA 23:26, 01 maj 2014


Dołączył: 04 lut 2014
Posty: 256
Kupiłam ją ze trzy lata temu i dopiero teraz zakwitła (mieliśmy różne perypetie) ale właśnie to miała być yellow river. Do teraz nie miałam pewności co do tego czy to ta odmiana ale z kwiatu widać, że chyba tak ?
____________________
Moje miejsce na ziemi
iwonaal 09:54, 02 maj 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Witam, śliczny ogród.
____________________
Zakochana w ogrodach
Jag_58 10:14, 02 maj 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
PERKA napisał(a)
Kupiłam ją ze trzy lata temu i dopiero teraz zakwitła (mieliśmy różne perypetie) ale właśnie to miała być yellow river. Do teraz nie miałam pewności co do tego czy to ta odmiana ale z kwiatu widać, że chyba tak ?

Kwiat ma piękny i ten kolor ,będę za nim patrzeć ,moze gdzieś kupię ,bo widziałam ładny okaz ,ale cena mnie powaliła dlatego poszukam mniejszy egzemplarz
____________________
Jagoda
PERKA 00:41, 04 maj 2014


Dołączył: 04 lut 2014
Posty: 256
Dzisiaj dzień był pracowity, kolejne nasadzenia, tym razem iglaste + pigwa, trochę białych aksamitek. A pro po dostałam je dzięki hojności ogrodowiczek, jeszcze raz dziękuje
A teraz kila zdjęć które ucieszyły zmęczoną ogrodniczkę.


młode przyrosty świerków pięknie się prezentują, bananowe


jaśniutko zielone


wiąz wredei się ozłocił


lada dzień zakwitną rd i azalie



w warzywniaku na borówce widać już owoce, kwitną truskawki, rzodkiewka idzie do góry - będzie co zbierać, lawenda przeżyła zimę nawet nieźle


a na koniec widoczek o zmierzchu, zaczynam z ławkami - to pierwszy nabytek


____________________
Moje miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies