Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje miejsce na ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje miejsce na ziemi

PERKA 21:45, 10 kwi 2014


Dołączył: 04 lut 2014
Posty: 256
Teraz kilka moich ulubionych widoczków
słoneczniki w sezonie


jarząb szwedzki zaczyna się rumienić


czosnek ozdobny


śliwa wiśniowa w rozkwicie
____________________
Moje miejsce na ziemi
PERKA 21:54, 10 kwi 2014


Dołączył: 04 lut 2014
Posty: 256
Ach, no i jeszcze nasz "pies pasterski" w pelargoniach


jako łowca - upolował nornicę, nie wiem jak to zrobił ?


i w ogóle jest ciekawski wszystkich zwierzątek w ogrodzie


____________________
Moje miejsce na ziemi
bartek_luberda 22:35, 10 kwi 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Ja chcę tego pieska nornica u mnie grasuje kret dziś wrócił i też uwielbiam tulipany
____________________
Ogródeczek
Ivvvona 22:50, 10 kwi 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Fajnie się ogląda takie zdjęcia porównawcze. Piesek śliczniutki, u mnie są trzy, ale nornic nie udało im się upolować. Czasami kreta. A szkód piesek nie robi? Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny u mnie.
____________________
W ogródku Iwony
Joanna___ 22:53, 10 kwi 2014

Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 452
Ja też zapraszam pieska do mnie.Zapewniam dużo ruchu,nornic,myszy a nawet wypasionych turkuciów ci u mnie dostatek
Podziwiam ogrom włożonej pracy,super metamorfoza.Te czosnki mają cudny kolor.No i ta powierzchnia...wow....
____________________
PERKA 23:06, 10 kwi 2014


Dołączył: 04 lut 2014
Posty: 256
Piesek ma pełne łapy roboty , ale tak na serio zauważyliśmy, że po zimie było kilka kopców kreta, a od kiedy PAKO dłużej przebywa na dworze nowe się nie pojawiają. Może słyszą tupot małych nóżek i wybierają spokojniejsze miejsce? Nie wiem.
Szkód żadnych! Polecam taki kaliber do każdego ogrodu. Jest typowym "kolanowcem"- przylepa, nawet jak aura nie dopisuje on wytrwale, trzęsąc się jak galareta jest przy nodze.
____________________
Moje miejsce na ziemi
PERKA 23:22, 10 kwi 2014


Dołączył: 04 lut 2014
Posty: 256
To teraz kilka fotek z metamorfozy frontu ogrodu:

2009


czerwiec 2010


2012


2013
____________________
Moje miejsce na ziemi
megabasia 07:43, 11 kwi 2014

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
Pięknie u Ciebie. Widać ogrom pracy. Ale Ci tuje skoczyły, fajnie widać na tych fotach pod rząd, z takich maleńkich do już całkiem sporych. W sezonie to mi się wydaje, że prawie nie rosną, dopiero na zdjęciach widać, że przybierają "na wadze".
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
zawitka 18:38, 11 kwi 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14003
Witaj pokazujesz początek i teraz ------piekny ogród zieleń taka soczysta .Będę zagladać Pozdrawiam cieplutko
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
iwonaz 17:10, 13 kwi 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Wpadłam z rewizytą i chętnie zostawię swój ślad w Twoim ogrodzie . W ekspresowym tempie tworzycie swoje miejsce na ziemi, cudowna jest ta kręta ścieżka do domu, o takiej marzyłam. Świetna jest ta podwyższona rabata i warzywnik w skrzyniach! Baardzo mi się podoba. Widzę, że jesteście tym gatunkiem gospodarzy, którzy od razu plany realizują solidnie i bez fuszerki. Ja jestem niestety z tych, którzy chcą od razu i zbyt często stosują półśrodki a potem latami starają się poprawiać swoje kulejące fuszerki. Świetnie organizujecie swoją przestrzeń, działka jest duża, dom chyba parterowy i myślę że w niedługim czasie będziecie mieli swój wymarzony azyl, bo rośliny wbrew pozorom nie rosną tak wolno
Pozdrawiam.
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies