Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa zachciewajka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa zachciewajka :)

Kasial 10:03, 03 cze 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Jejuuuuuuuuu Kasiu zapomniałam całkiem o łubinie! Zrobię dzisiaj podejście w dwóch miejscach. Akurat będę miała trochę czasu to poszukam, może jeszcze zostały albo dorzucą
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Katkak 10:09, 03 cze 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kasial napisał(a)
Jejuuuuuuuuu Kasiu zapomniałam całkiem o łubinie! Zrobię dzisiaj podejście w dwóch miejscach. Akurat będę miała trochę czasu to poszukam, może jeszcze zostały albo dorzucą

To jakby co daj znać co udało Ci się kupić
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Kasial 10:13, 03 cze 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
A i właśnie patrzyłam na gazetkę lidla, na zdjęciu są tylko różowe i fioletowe łubiny. Podejrzewam, że o żółtym mogę pomarzyć. Ale kiedyś go znajdę
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Katkak 10:20, 03 cze 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kasial napisał(a)
A i właśnie patrzyłam na gazetkę lidla, na zdjęciu są tylko różowe i fioletowe łubiny. Podejrzewam, że o żółtym mogę pomarzyć. Ale kiedyś go znajdę

Ja bym się zdjęciem w gazetce nie sugerowała. W doniczkę wetknięta jest etykietka z łubinami nawet żółtymi i czerwonymi, więc kto wie. Zgaduj zgadula
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Kasial 12:00, 03 cze 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Ulala to może jednak trafi się żółty
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Gosia_S 08:41, 04 cze 2014


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
Kasia piękne roślinki, i piwonia taka ładna, super!
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Kasial 11:22, 05 cze 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Dziękuję Gosiu
Maiłam dwie piwonie. Jedna została brutalnie zrównana z trawą ale już odrasta mój Gregory myślał, że to chwaścisko okrutne i skosił. Już wie, że najpierw trzeba się mnie zapytać co można a czego nie można równć z ziemią
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
ModraSowa 22:24, 05 cze 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Kasiu,przeczytałam. No wspaniała przyszłość przed Tobą
Zacznie się budowa, potem wykończeniówka i wciągniesz sie i w te sprawy. Zgadzam sie, z którąs z dziewczyn,zebyś odserwowała i robiła juz przechowalnik. U mnie po dwóch latach od zakupu działki wyszło,ze sasiadzi lubią w oknach siedzieć,a budynek mają bardzo wysoki. Nie było innej rady niż posadzic jodły.
Jeśli masz miejsce kupuj małe drzewka i wsadzaj do przechowalnika, za dwa, trzu lata bedą jak znalazł. Ja kupiłam w tym roku tuje, 60 sztuk i każda po 15 zł, a mogłam kupić wcześniej po 5 i juz byłoby na inne rośliny
Co do nalewek, ja polecam sosnówkę
____________________
Ania Ogród to życie
Kasial 22:41, 05 cze 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Aniu taki mam zamiar. Tylko, że ja niecierpliwa jestem staram się to wszystko z głową planować. Moi sąsiedz (a mam ich pięciu) mają nas jak na widelcu, muszę się od nich poosłaniać. Na szczęście są bezproblemowi

Sosnówki nie piłam hmmm ciekawe Najciekawsza nazwa nalewki jaką próbowałam to "oddech łosia" nie mam pojęcia z czego ale moooocna była
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
ModraSowa 22:47, 05 cze 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
oddech łosia. Kasiu, bezproblemowi sąsiedzi powiadasz...? Moi tez bezproblemowi, ale każdy z nas inaczej pojmuje prywatnośc. Ja wiem po co przeprowadziłam się z miasta na wieś...
____________________
Ania Ogród to życie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies