Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa zachciewajka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa zachciewajka :)

Katkak 23:24, 05 cze 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Moi też bezproblemowi, ale nie mam nic przeciwko temu jak roślinki nas zasłaniają
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Patii 00:44, 06 cze 2014


Dołączył: 02 cze 2014
Posty: 45
Katkak napisał(a)

Ale bomba Nie łatwo byś mnie z niego przepędziła Huśtawka też w dechę. Sami robiliście? O, i ma takie półeczki po bokach żeby kawkę postawić, albo książkę na chwilę odłożyć, fajny pomysł Zobaczysz jak będzie cudnie u Ciebie, Twój ogród m.in dzięki tym dużym drzewom owocowym już ma taki swój sielski klimacik. Dlatego też ten hamak przyszedł mi do głowy Będzie tylko piękniej. Ja dziś malwy kupiłam. Może i Ty się skusisz? I super, że zawiesiłaś na huśtawce doniczki z kwiatami, też bym tak zrobiła

fajnie tu mam bardzo podobną huśtawkę w tym roku została przemalowana na zielono
____________________
ogródek pod sosną
Kasial 17:39, 06 cze 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
ModraSowa napisał(a)
oddech łosia. Kasiu, bezproblemowi sąsiedzi powiadasz...? Moi tez bezproblemowi, ale każdy z nas inaczej pojmuje prywatnośc. Ja wiem po co przeprowadziłam się z miasta na wieś...


Aniu mieszkałam tu gdzie teraz obecnie mieszkam czyli "w lesie", mieszkałam w mieście i znów w lesie. Wybrałam to miejsce i zostanę tu do końca mych dni ciągnie wilka do lasu jak sobie to uświadomiłam postanowiłam że to miejsce trzeba zrobić piękniejszym, charakternym, takim moim azylem
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Kasial 17:44, 06 cze 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Katkak napisał(a)
Moi też bezproblemowi, ale nie mam nic przeciwko temu jak roślinki nas zasłaniają

Kasiu zamierzam się obsadzić z każdej możliwej strony przed sąsiadami Znajomi często spędzają u nas czas, jak tylko zrobi się ciepło, a nie chcę żeby sąsiedzi widzieli co, gdzie i z kim
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Kasial 17:46, 06 cze 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Patii napisał(a)

fajnie tu mam bardzo podobną huśtawkę w tym roku została przemalowana na zielono

Dziękuję
Nie pomyślałam, żeby na zielono przemalować huśtawę
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Kasial 20:29, 06 cze 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833

Pokaże Wam moją najulubieńszą "choineczkę" wsadzona w styczniu tego roku, urosła drugie tyle. Była drzewkiem świątecznym w domu. Uwielbiam ją
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Katkak 20:51, 06 cze 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Fajna choineczka .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
zawitka 20:15, 07 cze 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14040
Witaj Kasiu------dobrze że zdecydowliście się na budowę bo przerabianie starego gorzej wychodzi też nie wiedziałam co robić i Tato mi doradził budowę i dzisiaj nie żałuję Pozdrawiam i będę dopingować
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Kasial 19:57, 08 cze 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Katkak napisał(a)
Fajna choineczka .

Dziękuję w swoim i choineczki imieniu
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Kasial 20:00, 08 cze 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
zawitka napisał(a)
Witaj Kasiu------dobrze że zdecydowliście się na budowę bo przerabianie starego gorzej wychodzi też nie wiedziałam co robić i Tato mi doradził budowę i dzisiaj nie żałuję Pozdrawiam i będę dopingować

Witaj
Znajony doradził, zdecydowaliśmy się i zaczynamy powoli dążyć do realizacji marzeń jeszcze rok temu nie pomyślałabym, że będę budowała dom i robiła ogród
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies