Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogródek na Suwalszczyźnie

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogródek na Suwalszczyźnie

kaisog1 13:21, 13 kwi 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
ela napisał(a)
Gosia chyba myślała o dosadzeniu na prawo, tam gdzie schody tarasowe


dokładnie tak
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
KasiaWB 23:07, 15 kwi 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Witaj Elu
ale masz duuży ogród, jest gdzie poszaleć zazdroszczę
podoba mi się pomysł z pergolą przy wejściu do sadu
widzę, że również ostro wzięłaś się do pracy od pierwszych słonecznych dni a efekty już widać a jak pięknie będzie latem mmmm.
Obwódka z bukszpanów fajna po raz kolejny potwierdziło to zasadę do której powinnam się dalej stosować, aby takie rośliny kupować w większej ilości. Choćby małe, ale w większej ilości robią efekt.
Nie wiem jak wygląda sytuacja z tujami na dzień dzisiejszy i w zasadzie czego oczekujesz od tego nasadzenia - czy ma być "ażurowy" czy też ma tworzyć ścisły parawan? jak parawan to trzeba sadzić nawet co 50 cm...więc trzeba będzie dosadzić. Ja u siebie posadziłam co 60 cm i oczywiście 60 cm od strony siatki. Acha, ja kupiłam tuje z doniczki i dobrze ukorzenione, co widać po wysunięciu sadzonki z doniczki. Tak mi poradzono aby sprawdzać, bo podobno lepiej potem się przyjmują. Takie kopane z ziemi i wsadzone do doniczki na czas sprzedaży łatwo odróżnić.
Kasy na to wszystko idzie masę, ale warto czasem zapłacić więcej za materiał dobrej jakości niż kupić tanio coś słabego.
Trzymam kciuki i będę zaglądać jak się akcja rozwija Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
monteverde 23:21, 15 kwi 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
i co Elu dosadziłaś?))
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
ela 19:10, 16 kwi 2011


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 461
Aniu- jeszcze nie dosadziłam

Kasiu-dziękuję za miłe słowa. Ogród dość duży i rzeczywiście można poszaleć, byleby zdrowie i finanse pozwoliły Jestem jednak dobrej myśli.
____________________
Ela-Mój ogródek na Suwalszczyźnie
ela 19:19, 16 kwi 2011


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 461
A to konstrukcja wykonana dzisiaj, która przybliża mnie do swoich pomidorków, juz cieknie mi ślina


Wczoraj dokonałam kolejnych zakupów, dziś było sadzenie


Teraz powinnam sprawdzić budżet domowy ale co tam, na święta wyjeżdżam do mamy mojego męża
____________________
Ela-Mój ogródek na Suwalszczyźnie
ela 19:21, 16 kwi 2011


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 461
A to moja pomoc ogrodowa szalenie zadowolona z pracy w ogrodzie


No i oczywiście M., ale nie został uwieczniony na zdjęciu
____________________
Ela-Mój ogródek na Suwalszczyźnie
Sebek 19:22, 16 kwi 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Poproś swą teściową już o część spadku, to Ci się na ogród przyda A tak na serio to mam pytanko - co to Ci rośnie przed rh? To jasne i ciemne
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ela 19:30, 16 kwi 2011


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 461
Sebek napisał(a)
Poproś swą teściową już o część spadku, to Ci się na ogród przyda A tak na serio to mam pytanko - co to Ci rośnie przed rh? To jasne i ciemne


Sebek, dowcipniś z Ciebie A jeżeli chodzi o teściową to mieszka w Katowicach czyli jadę na południe Polski.

Przed Rh rośnie runianka(ciemna) i trzmielina Emeraldn Gold. Runiankę miałam, a trzmielinę wczoraj kupiłam. Jak szaleć, to szaleć
____________________
Ela-Mój ogródek na Suwalszczyźnie
Sebek 19:59, 16 kwi 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Trzmielinę tę ma - tylko na pniu. To możesz odwiedzić dużo osób po drodze, bo całą Polskę w sumie przejeżdżasz
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
hanka_andrus 20:08, 16 kwi 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
A teściowej w tym czasie biała kiełbasa rozgotuje się na amen!
Odwiedzać się to najlepiej w neutralnym czasie,kiedy nikt nie pogania,i nie czeka.Umawiasz się,wsiadasz i jedziesz.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies