Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ewulkowy ogród pod lasem początki...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ewulkowy ogród pod lasem początki...

AgataBC 09:53, 09 cze 2014


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Witam w tej ogromnej skarbnicy wiedzy ogrodowej! Dzięki temu forum ogrody mogą być tylko piękniejsze Pozdrawiam i życzę udanych prac
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
pasjonatkaam... 10:02, 09 cze 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Nie obyło sie bez pomocy ale jest.Kilka zdjęć może już dzisiaj mi się uda zamieścić a potem bedzie wielka sesja fotograficzna specjalnie pod forum.MIłego dzionka!
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
AgataBC 10:18, 09 cze 2014


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Dzięki za odwiedzinki u mnie, zapraszam na mój podstawowy wątek ten o projektach to tylko dodatek
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2792-ogrod-naturalny-pachnacy-lasem
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Katkak 10:38, 09 cze 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Właśnie Ewulka, chcemy duuuuużo zdjęć . Buziolki
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
pasjonatkaam... 10:41, 09 cze 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
zdjęcia działki dotrą,póki co wklejam balkonowe zdjęcia moich roślinek do posadzenia
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Katkak 10:45, 09 cze 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewulka az tutaj czuję ten boski zapach lawendy i klimaty faktycznie lubimy te same - wszak ten biały czajniczek chwyta za serce .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
pasjonatkaam... 10:53, 09 cze 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Dziękuję Kasiu,mam nadzieję,ze będziesz się czuła jak u siebie
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
pasjonatkaam... 11:17, 09 cze 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Kasia ,wklejam Ci trochę fot innego rodzaju zeby Ci się przyjemniej czekało na zdjęcia działki
Szafa wytargana od teściowej z piwnicy,była ciemna,przechowywała szpargały.Wyczyściłam ze starej farby,pobieliłam .Stoi w kuchni i udaje kuchenną zabudowę Mieści prawie wszystko bo wewnątrz zrobiliśmy półki





Z drewnianych odpadów robię sobie np.napisy,które można wg uznania pomalować i powiesić na scianie..kocham zapach drewna.

____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Katkak 11:32, 09 cze 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
pasjonatkaamatorka napisał(a)
Kasia ,wklejam Ci trochę fot innego rodzaju zeby Ci się przyjemniej czekało na zdjęcia działki
Szafa wytargana od teściowej z piwnicy,była ciemna,przechowywała szpargały.Wyczyściłam ze starej farby,pobieliłam .Stoi w kuchni i udaje kuchenną zabudowę Mieści prawie wszystko bo wewnątrz zrobiliśmy półki





Z drewnianych odpadów robię sobie np.napisy,które można wg uznania pomalować i powiesić na scianie..kocham zapach drewna.


Ale jesteś aparatka Szafa przepiękne, gdzieś na starociach kosztowałaby fortunę . I jest jedyna w swoim rodzaju . Koszyczek u góry też osobliwy, że nie wspomnę już o literkach . W sklepach z różnymi gadżetami takie napisy sporo kosztują, a tu taką Złotą Rączkę mamy . Czym je wycinasz? Prze talent jesteś, naprawdę
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
pasjonatkaam... 11:37, 09 cze 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Kasiulka takie literki mi się zawsze bardzo podobały ,kosztowały sporo dlatego na urodziny "zaspiewałam" od małzonka szanwnego wyrzynarke do drewna Teraz robię "wycinanki" sama.Mam też w sypialni nasze drewniane inicjały powieszone nad łózkiem..Super,że Ci sie podoba

Kosz druciak jest natomiast z piwnicy mojej mamy,jeszcze babcia używała go do kopania ziemniaków.Mama do tej pory nie rozumie co ja w nim widzę...hahah
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies