Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ewulkowy ogród pod lasem początki...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ewulkowy ogród pod lasem początki...

pasjonatkaam... 22:46, 09 cze 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
chyba żwirek bedzie praktyczniejszy,zresztą "dziupla jest bardzo blisko wyjścia z domku więc pewnie taras wejdzie do "dziupli"
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
pasjonatkaam... 16:35, 10 cze 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Powoli tworzy się wyposażenie domku , z serii "nowe życie starego grata"
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Kasial 22:51, 10 cze 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
O już widzę fajny mebel zazdroszczę chęci. U mnie wiele rzeczy nie zostało zrobionych/przerobionych z.... Hmmm... Chyba lenistwa. Ale obiecałam sobie, że się zmotywuję i czekają do zrobienia dwa stoliki

A co do żwirku to jestem za. Super wyląda
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
pasjonatkaam... 23:10, 10 cze 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
pędzelek,farbki i jest zabawa.W kolejce czeka komoda,z szafeczkami zamykanymi na stare kluczyki.Ja lubię taką robotę,relaksuję się..szkoda,ze nie mieszkamy po sąsiedzku bo stoliki miałabyś z głowy

Będzie żwirek albo kostka
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Katkak 09:44, 11 cze 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
pasjonatkaamatorka napisał(a)
pędzelek,farbki i jest zabawa.W kolejce czeka komoda,z szafeczkami zamykanymi na stare kluczyki.Ja lubię taką robotę,relaksuję się..szkoda,ze nie mieszkamy po sąsiedzku bo stoliki miałabyś z głowy

Będzie żwirek albo kostka

Ewulka, albo co by koszty zminimalizować (a efekt jest bombowy), to na takim zwykłym żwirku mogłabyś położyć gdzieniegdzie takie płaskie kamienie. Może masz gdzieś w okolicy? Tu dużo ludzi z pól np. znosi i robi z nich cuda .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
pasjonatkaam... 09:46, 11 cze 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
noo też fajnie,poszperam w necie za inspiracjami bo ja musze mieć na obrazku haha dziekuję!
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Katkak 09:49, 11 cze 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewentualnie takie kamienie można też kupić, ale to już są koszty. Ja przy studni mam taki kamienny placyk wyłożony po części z kamieni przytarganych, a trochę dokupiliśmy. Pod ławkami natomiast mam z piaskowca, ale piaskowiec na ziemię niestety nie za bardzo się nadaje, tyle, że wtedy tego nie wiedzieliśmy.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 09:51, 11 cze 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Koniecznie zobacz wątek pt. "Mój ogród czyli bardzo wredny kawałek planety". Emil z tego polnego kamienia robi prawdziwe cuda. Od ścieżek, placyków, poprzez rabaty, aż po ogrodzenie . Prawdziwy czarodziej .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
pasjonatkaam... 09:52, 11 cze 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
To ważna informacja bo piaskowiec mi sie podobał..jak to dobrze z mądrymi ludzmi pogadać
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Katkak 10:01, 11 cze 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
pasjonatkaamatorka napisał(a)
To ważna informacja bo piaskowiec mi sie podobał..jak to dobrze z mądrymi ludzmi pogadać

Piaskowiec po zaimpregnowaniu już prędzej, ale po co co chwilę wydawać kasę na impregnaty i bawić się w to skoro jest tyyyyle innych cudnych kamieni, które bez problemu nadają się na podłoża i nic nie trzeba z nimi robić. Piaskowiec raczej na ściany, ogrodzenia i takie tam .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies