Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ewulkowy ogród pod lasem początki...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ewulkowy ogród pod lasem początki...

Kasial 23:35, 17 cze 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
pasjonatkaamatorka napisał(a)
dziś odpoczynek od ogrodu ale też na łonie natury







Super wypoczynek
ostatnio o mało nie adoptowałam konia
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
ewsyg 23:38, 17 cze 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Witaj Ewo, fajnie, że wreszcie masz coś swojego i może na dłużej

Konie to piękne zwierzęta.Kiedyś też jeździłam konno. Teraz kiedy widzę jeźdźców przemierzających piękne zakątki Jury robi mi się na sercu bardzo ciepło i wracając wspaniałe wspomnienia. Ogród to też super przygoda, Tworzenie wszystkiego od początku, żeby kiedyś móc powiedzieć " mój ogród"
Pozdrawiam i życzę wspaniałych roślin.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
jula81 01:09, 18 cze 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 769
Ewciu mocno Ci kibicuję i trzymam kciuki za "Twoją stabilizację". Cieszę się że zaczyna się ona i u ciebie. Ja mieszkam we własnym domu od 6 lat też mam dwoje dzieci (10lat i 13lat) . Własny domek ,ogród,zdrowe dzieciaki i dobry mąż ...i cóż chcieć więcej
pozdrawiam serdecznie...

ogrody mogę oglądać bez końca .. podziwiać i się zachwycać.. a może coś podpatrzę
i znów się zasiedziałam na ogrodowisku ...uciekam już .pa
____________________
** I co dalej w moim ogrodzie ? ** Wizytówka - Mały ogród Julki * Julka
pasjonatkaam... 09:06, 18 cze 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Jolu cudowny talent,pięknie!!! Ja zawsze bałam się koni,przełamałam ten strach,wsiadłam i zaufałam.Podczas jazdy jestem w innym świecie.Wspaniały relaks
To koń na którym jeżdżę,ma swoje lata ,jest cudowny
tutaj moja córka Nadia i mąż
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
pasjonatkaam... 09:14, 18 cze 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
jula81 napisał(a)
Ewciu mocno Ci kibicuję i trzymam kciuki za "Twoją stabilizację". Cieszę się że zaczyna się ona i u ciebie. Ja mieszkam we własnym domu od 6 lat też mam dwoje dzieci (10lat i 13lat) . Własny domek ,ogród,zdrowe dzieciaki i dobry mąż ...i cóż chcieć więcej
pozdrawiam serdecznie...

ogrody mogę oglądać bez końca .. podziwiać i się zachwycać.. a może coś podpatrzę
i znów się zasiedziałam na ogrodowisku ...uciekam już .pa



Julcia dziękuję za miłe słowa!!! Ogród to cudowny terapeuta,też podziwiam tutejsze ogrody,podpatruję.. póki co głowa pełna pomysłów ,ręce rwą się do pracy tylko fundusze kiepściuchne na to wszystko ale powolutku.. buziaczki
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
pasjonatkaam... 09:17, 18 cze 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
ewsyg napisał(a)
Witaj Ewo, fajnie, że wreszcie masz coś swojego i może na dłużej

Konie to piękne zwierzęta.Kiedyś też jeździłam konno. Teraz kiedy widzę jeźdźców przemierzających piękne zakątki Jury robi mi się na sercu bardzo ciepło i wracając wspaniałe wspomnienia. Ogród to też super przygoda, Tworzenie wszystkiego od początku, żeby kiedyś móc powiedzieć " mój ogród"
Pozdrawiam i życzę wspaniałych roślin.


dziekuję kochana,trzymaj kciuki Rośliny kocham,mam nadzieję,że miłością do roślin zarażę męża
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
pasjonatkaam... 09:32, 18 cze 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Kochane czy któraś z Was ma może w ogrodzie kopytnika pospolitego? chcę tutaj wyłożyć kostkę,postawić stół, a dookoła posadzić tego kopytnika.Czytałam,że lubi cień,do tego może przytulia wonna..Będzie dobrze?


____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
jula81 09:47, 18 cze 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 769
Ewciu ja nie mam ale wczoraj też czytałam na jego temat. Dobrze nadaje się na "dywan" pod drzewa i własnie półcień i nawet w całkowitym cieniu świetnie sobie radzi. Jest zimozielony chyba.
Myślę że będzie pasował. ale lepiej podpytać specjalistów
miłego dnia
____________________
** I co dalej w moim ogrodzie ? ** Wizytówka - Mały ogród Julki * Julka
pasjonatkaam... 11:37, 18 cze 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Jula dziękuję,podpytam.


Własnie zakończyłam mebelkową metamorfozę.Wiejski stół na działkę
PRZED:

PO:

____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Katkak 12:05, 18 cze 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
pasjonatkaamatorka napisał(a)
Kochane czy któraś z Was ma może w ogrodzie kopytnika pospolitego? chcę tutaj wyłożyć kostkę,postawić stół, a dookoła posadzić tego kopytnika.Czytałam,że lubi cień,do tego może przytulia wonna..Będzie dobrze?



Jeśli dobrze pamiętam to chyba Ewa z "Ogródka Ewy" ma kopytnika, więc Ją zapytaj . Stolik wyszedł bajecznie. Fajnie, że blatu nie malowałaś na biało, bo teraz masz stolik w stylu prowansalskim , śliczniusi. Zdolniacha Cień lubi też runianka i bodziszki i paprocie i hosty... Jest pole do popisu . Strasznie lubię takie cieniste zakątki .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies